rozpis žáci st.+ml.

 

                           krajský přebor

 

                             jaro

                                                                                             st.            ml.

15   30.3.   SO-9:30+11:15       Lanškroun-Třemošnice             1 : 1          7 : 0

16    6.4.   NE-9:30+11:15        Přelouč-Lanškroun                   3 : 0 kon. 2 : 6

17   13.4.  NE-9:30+11:15         Lanškroun-Choceň                  4 : 0        4 : 0

18   20.4.  NE-13:30+15:15       V.Mýto-Lanškroun                   6 : 1         4 : 2

19   26.4.  SO-9.30+11:15         Lanškroun-Holice                    0 : 2         8 : 0

20     4.5.  NE-9:30+11:15         Hlinsko-Lanškroun                  4 : 0         2 : 4

21   10.5.  SO-9:30+11:15         Lanškroun-FK Pardubice B      0 : 6         5 : 1

22   18.5.  NE-13:30+15:15       Č.Třebová-Lanškroun               3 : 1         1 : 4

23   25.5.  NE-9:30+11:15         Lanškroun-Ústí n.O.                0 : 3         4 : 2

24    1.6.  NE-10:00+11:45        Letohrad-Lanškroun                5 : 2          3 : 0

25    8.6.  NE-9:30+11:15          Lanškroun-Litomyšl                1 : 7          0 : 0

26   15.6.  NE-16:00+17:45       M.Třebová-Lanškroun

14   21.6.  NE-9:30+11:15         Lanškroun-Pardubičky

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                         podzim

                                                                                             st.         ml.

  2    18.8.   NE 9:30+11:15    Třemošnice-Lanškroun                8:1         0:8       

  3    25.8    NE 9.30+11.15    Lanškroun-Přelouč                      4:2         8:0

  1    29.8.   ČT 9:00+10:45    Pardubičky-Lanškroun                 8:0         0:4

  4    31.8.   SO 9.30+11.15    Choceň-Lanškroun                      3:0         4:1

  5      8.9.   NE 9:30+11:15    Lanškroun-V.Mýto                      0:8         1:4

  6    15.9.   NE 9.30+11.15    Holice-Lanškroun                        4:1         2:1

  7    22.9.   NE 9.30+11.15    Lanškroun-Hlinsko                      2:2         1:2

  8    28.9.   SO10:00+11:45   Pardubice B-Lanškroun              13:0        1:3

  9    5.10.   SO 9.30+11.15    Lanškroun-Č.Třebová                   3:2        2:5

10   13.10.   NE 9.00+10.45    Ústí-Lanškroun                           5:0        1:1

11    19.10.  SO 9.30+11.15    Lanškroun-Letohrad                    2:5        3:3

12    27.10.  NE 9:30+11:15    Litomyšl-Lanškroun                     2:0       1:5

13     3.11.   NE 9:30+11:15    Lanškroun-M.Třebová                  3:0        3:2

Kontakt

FO Lanškroun, z.s. T. G. Masaryka 236
Lanškroun
563 01
Miroslav Matějka - sekretář oddílu
mobil: 604247072
matejka.miroslav62@seznam.cz radim.sisan@email.cz