Cerekvice - Lanškroun B 3 : 2 n.p. ( 2 : 0 )

sestava:Stasiowski-Šišan,Kristek(56Petuň),Černý,Marek Jan(41.Krajči)-

branky:12.Krejsar, 51.a 61.Fait, 88.Komínek

sestava:Hrabáček-Macháček,Urban,Pavelka(63.Kristek),Marek Jan-

Komínek,Krajči(46.Mizerák Rad.)Kyral,Mizerák M(55.Farkaš)-

Krejsar(70.Šišán),Fait(65.Petruň)

K jednoznačné výhře nám pomohl soupeř,který nastoupil na úvodní půlhodinu pouze v deseti,což jsme dokázali potrestat až ve 12.minutě.Hosté chybovali,obraně utekl Fait,který přihrál pod sebe na nabíhajícího Krejsara a ten prostřelil gólmana hostí 1:0.Od této chvíle jsme hráli až moc profesorsky a naše pomalá hra nevedla ohrožení hostující branky,výjimkou byla 20.minuta,Kyral nacentroval před branku kde našel Krejsara,ale ten trefil pouze tyč.Hosté stačili mužstvo doplnit o dorazivší dorostence a tak se šlo do kabin za hubeného vedení 1:0.

Do druhého poločasu jsme zrychlili hru a odměnou byla po pěti minutách další branka,Krejsar dostal přihrávku za obranu,pohrál si z dobíhajícím obrancem a naservíroval míč volnému Faitovi,který navýšil naše vedení 2:0.O pár minut se situace opakovala,ale Mizerák R.přestřelil branku.Z následné akce jsme se mohli radovat,Farkaš zachytil rozehrávku,naservíroval míč mezi obránce,kterým unikl Fait a svůj nájezd zakončil střelou k tyči 3:0.Toto vedení nás uklidnilo a nastal koncert v neproměňování šancí až v samém závěru vystřelil zpoza vápna Komínek,jeho střelu tečoval obránce za bezmocného brankáře 4:0.

1.B třída mužů 6.kolo

Sobota 20.09.2014

Kamenná Horka - Lanškroun B 1 : 0 n.p. ( 0 : 0 )

sestava:Stasiowski -Šišan,Kristek(57.Černý),Urban,Marek Jan-

Komínek,Macháček(63.Vacek Z.),Černušák,Mizerák Rad.

(90.Kužel)-Petruň(76.Krajči),Kyral

1.B třída mužů 5.kolo

Sobota 13.09.2014

Lanškroun B - Morašice 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky:3.Mizerák Radek,50.Petruň,78.Vacek Z.

sestava:Langr - Kučera(54.Krejsar),Černý(80.Mizerák M.),Vaško,Šišán -

- Mizerák Rad.(63.Macháček),Komínek,Černušák,Kyral(72.Krajči),

Marek Jan - Petruń(56.Vacek Z.)

1.B třída mužů 4.kolo

Sobota 06.09.2014

Sebranice - Lanškroun B    2 : 3 n.p.  ( 1 : 0 )

.)

Ve snaze získat první body jsme jeli na hřiště Sebranic,od úvodních minut to bylo velmi opatrné utkání,kdy se hrálo hlavně ve středu hřiště.První zahrozili domácí,ve 14.minutě zahrávali rohový kop,na který vyskočil domácí Červ,ale jeho hlavička těsně minula naši branku.I nadále se hrálo hlavně ve středu hřiště a obě mužstva hrozila ze standartních situací,ve 30.minutě z přímého kopu prověřil Černušák pozornost domácího brankáře,který po předhozích nejistých zákrocích zazářil a udržel čisté konto.Když už se zdálo,že začínáme být aktivnější,přišel trest,domácí rozehráli aut na hranici velkého vápna a nikým nekrytý Horníček napálil míč z první a jeho životní střela skončila v šibenici naší branky.Nesložili jsme zbraně a chtěli brzy vyrovnat a nebýt rozhodčího Felkla,mohli jsme slavit již po třech minutách,ale již zmiňovaný“ pán“jako jediný neviděl jasný faul na Hostovského a penaltu neodpískal,což neunesl Vacek L.,na naší střídačce a byl vyloučen(nutno podotknout,že po utkání rozhodčí přiznal,že udělal chybu s penaltou.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a již po pěti minutách jsme se radovali z vyrovnání,opět po autu,který Vacek Z.posunul na Komínka,který z ostrého úhlu propálil domácího brankáře,střelou pod břevno 1:1.I nadále jsme byli aktivnější a chtěli přidat další branku,ale opak byl pravdou.V 63.minutě chybovala naše záloha,která ztratila míč ve středu hřiště,domácí Červ našel na levé straně Malého a ten přeloboval našeho brankáře.Poté se hra začala podobat prvnímu poločasu až do 77.minuty,domácí zahrávali rohový kop,opět nejvýš vyskočil domácí Červ,ale jeho hlavička skončila na břevně a z následného závaru jsme vyvázli bez úhony.O dvě minuty bylo veseleji,již z naší poloviny jsme rozehráli akci na jeden dotek,na jejímž konci byl Hostovský,který se sám před brankářem nemýlil a vyrovnal.Do konce utkání byli domácí aktivnější a my zahrávali dva přímé kopy,bohužel bez úspěchu.Utkání tak skončilo remízou a poprvé jsme si zkusili pokutové kopy,začali jsme skvěle Šišan,Komínek i Farkaš proměnil a Hrabáček v naší brance chytil druhý i třetí pokus,poté neuspěl Černušák,ale bod navíc nám zajistil Vacek Z.

(63.Mizerák M.) - Krajči(87.Kužel),Petruň

Do dalšího utkání jsme vstoupili s cílem konečně bodovat,což se nám v úúvodu utkání dařilo.Nejprve v 5.minutě utekl po pravé straně Karlík,který přesným centrem na zadní tyč našel volného Farkaše,ale ten trestuhodně přestřelil.V 15.minutě jsme zahrávali sérii rohů a z jednoho z nich trefil Karlík hlavou břevno,poté se začali osmělovat i hosté,ale v 19.minutě udělal chybu hostující stoper,míče se zmocnil Petruň,který lišácky přeloboval brankáře hostí 1:0.Od tohoto okamžiku přestalo naše mužstvo hrát a iniciativy se chopili hosté,kteří hrozili rychlými protiútoky,které jsma se štěstím dokázali k likvidovat.Ve 38.minutě jsme se však dostali do další šance my,Šišan se probil středem až před brankáře,ale jeho střele z vápna chyběla přesnost.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji,ale bohužel pouze na deset minut,poté opět hosté převzali aktivitu a nedali naši obraně vydechnout,trest přišel v 68.minutě,naši špatnou rozehrávku vystihl Muler,který utekl a sám před našim brankářem se nemýlil 1:1.My jsme se nevzpamatovali a v 75.minutě jsme již prohrávali,hosté zahrávali přímý kop z lajny,který Bohunek napálil po zemi kde trefil nabíhajícího a volného Mulera od kterého se míč odrazil k tyči 1:2.O dalších pět minut bylo hotovo,opět jsme s obrany chybně rozehráli přímý kop,kterého se zmocnil opět Muler a další svůj samostatný únik proměnil v hattrick 1:3.V závěru utkání jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu,ale náš tlak byl bezzubí a tak si hosté zaslouženě odvezli tři body.Bez tréninku a bez bojovnosti se nedá porazit nikdo,doufejme že se hráči již proberou a budou se snažit vrátit výkonnost z minulého roku!!!

**********************************************************************************************************************

1.B třída mužů 2.kolo

Neděle 24.08.2014

Jablonné - Lanškroun B      2 : 1  ( 1 : 0 )

branka : 72.Krajči

sestava : Wendlig-Krejzar,Vacek Z.,Richtr M.,Šišan-

Macháček,Farkaš(57.Kolomý),Černušák(77.Kristek),

Doležal(70.Lechnýř)-Krajči,Fait(57.Hostovský)

V dalším utkání jsme chtěli odčinit prohru z minulého týdne,ale bohužel jsme pohořeli v efektivitě.V prvních minutách jsme zatlačili domácí na vlastní polovinu,ale bohužel již v 8.minutě se radovali domácí.Vůbec s první návštěvy u naší branky vstřelili gól,my jsme ztratili míč na polovině a krajní záložník hostí se na pravém okraji uvolnil a na hranici vápna našel Čermáka,který prostřelil Wendliga v naší brance.I přes obdrženou kartu jsme byli aktivnější a o tři minuty později utekl,jinak pozornému (obránci domácích)Vaňkovi,Macháček,který místo střeli volil přihrávku,bohužel nepřesnou.Od tohoto okamžiku již domácí obrana v první půli nechybovala a všechny naše útoky zastavoval levý bek domácích.Po půlhodině hry převzali aktivitu domácí,ale střelu Ličky vytáhl náš brankář na roh a tak se šlo do kabin pro nás za nepříznivého stavu 0:1.

Ve druhém poločase jsme v úvodu byli zaskočeni,jelikož se jejich levý bek posunul do útoku a do obrany šel Valenta a celou hru dirigoval jejich nepřesný středopolař,který v 52.min.přehlédl faul na Šišana,čímž se otevřela naše levá strana a domácí hráč přesným centrem našel zcela volného Kašku,který přesnou hlavičkou navýšil domácí vedení.Poté se hra přelevala z jedné strany na druhou,kdy jsme si párkrat zavařili nepřesnou přihrávkou,ale naštěstí jsme včas dokázali zabránit další brance.Naše útoky opět bravurně likvidoval levý bek,který dokázal zastavovat i akce na druhé straně.V 67.minutě,ale chyboval a po přesné přihrávce za obranu se řítil Krajči sám na brankáře a svůj únik korunoval střelou podél brankáře a snížením na 1:2.V závěru utkání jsme měli ještě dva náznaky šance,ale jak Hostovský tak i Macháček, otáleli se střelou a následné pokusy zlikvidoval gólman.Tak jsme i podruhé prohráli a opět jsme si za prohru mohli sami,řekl bych že jsme byli lepším týmem,ale když nevystřelíme a neustále hledáme lépe postaveného hráče nemůžeme vyhrát.Ale ze svých zkušeností vím,že to nebude dlouho trvat a na nějakém příštím utkání se objeví skvělý bek s utočníkem,kteří budou doplněni skvělím středopolařem,ale radši bych vyhrával s vlastními hráči.