aktuality 2014/2015

    AKTUALITY

-------------------------------------------------------------------------------------------

JAKO CUP 2015

8. ročník dvoudenního mezinárodního turnaje mladších přípravek (r. 2006 a ml.)

O víkendu jsme se zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje v Hradci Králové, kde jsme hráli pod hlavičkou FC Hlinsko. Hrací systém byl stanoven rozpisem. Každý tým byl rozdělen na tým A a B, přičemž v prvním poločase proti sobě nastoupily týmy A a týmy B, v druhém poločase týmy A proti týmům B. Výsledky obou týmů se sčítaly a ze součtu vyšel celkový výsledek jednotlivých utkání.

Turnaje se zúčastnilo 24 družstev, rozdělených do 4 skupin po 6 družstvech. Po odehrání základních skupin hráli mužstva, která se umístila na 1. a 2. místě základní skupiny o 1.-8. místo celkového pořadí, družstva z 3. a 4. místa o celkové 9.-16. místo a družstva z 5. a 6. místa základních skupin o 17.-24. místo celkového pořadí.

Skupina C

Lanškroun - Dukla Praha B 4 : 1

Branky: A. Vítek 3x, S. Pospíšil

Lanškroun - Dukla Praha A 0 : 1

Celkově: Hlinsko/Lanškroun – Dukla Praha 8 : 2

Lanškroun - SLASK Wroclaw B 1 : 7

Branka: A. Vítek

Lanškroun - SLASK Wroclaw A 1 : 4

Branka: M. Martinec

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - SLASK Wroclaw 6 : 17

Lanškroun - Zbrojovka Brno B 0 : 1

Lanškroun - Zbrojovka Brno A 0 : 6

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Zbrojovka Brno 2 : 9

Lanškroun - Bohemians Praha B 0 : 1

Lanškroun - Bohemians Praha A 1 : 3

Branka: A. Vítek

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Bohemians Praha 8 : 8

Lanškroun - Hradec Králové 07 B 2 : 0

Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun - Hradec Králové 07 A 3 : 0

Branky: A. Vítek 2x, M. Holásek

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Hradec Králové 07 15 : 2

Umístění ve skupině: 1.WKS SLASK Wropclaw 2. Bohemians Praha 1905 3. FC Zbrojovka Brno

4. FC Hlinsko/TJ Lanškroun 5. FK Dukla Praha 6. FC Hradec Králové 2007

Postoupili jsme do skupiny o umístění o 9. – 16. místo.

Lanškroun - Slovan Bratislava B 3 : 0

Branky: M. Holásek 2x, A. Vítek

Lanškroun - Slovan Bratislava A 2 : 0

Branky: A. Vítek, D. Petrovka

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Slovan Bratislava 12 : 1

Lanškroun – Motorlet Praha B 1 : 2

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Motorlet Praha A 2 : 1

Branky: A. Vítek 2x

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Motorlet Praha 8 : 7

Poslední zápas jsme hráli o 9. a 10. místo

Lanškroun - Zbrojovka Brno B 2 : 5

Branky: A. Vítek, J. Doleček

Lanškroun - Zbrojovka Brno A 0 : 3

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Zbrojovka Brno 7 : 11

Celkové pořadí

1.WSK Slask Wroclaw 2.Bohemians Praha

3.Viktoria Plzeň

4.FC Hradec Král.

5.Xaverov 6.AC Sparta Praha

7.Admira Praha 8.FK Pardubice

9.Zbrojovka Brno

10.FC Hlinsko/TJ Lanškroun

11.AS Trenčín

12.Motorlet Praha

13.MFK Chrudim

14.ŠK Slovan Bratislava

15.1FC Slovácko 16.FK Ústí Nad Labem

17.Dukla Praha

18.FC Duslo Šala 19.FK Baumit Jablonec

20.FC Hradec Král.07 21.SK Junior Teplice 22.TJ Sokol Řepy 23.TJ Tatran Kohoutovice 24.SK Zeleneč

Sestava: F. Kollert, M. Doleček, M. Martinec, J. Doleček, A. Vítek, M. Holásek, Š. Kyčmol, S. Pospíšil,

D. Petrovka

Krásné umístění pro naše mladé fotbalisty mezi fotbalovou špičkou pro tento ročník 2006 a ml. Poznali, že se dá hrát i s těmi nejlepšími, ale podmínkou je kvalitní a dobrý trénink. Získali mnoho nových zkušeností a praktických dovedností. Také poznali nové kamarádi z jiných mužstev.

Je jen škoda, že jsme měli ve skupině oba finalisty. Mohlo to být ještě lepší.

Závěrem bych chtěl poděkovat p. F. Jůnovi z FC Hlinska, který nás přivzal do spolupráce na tento turnaj.

M. Martinec

 

-----------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 30.kolo

Sobota 20.06.2015

Lanškroun - Třemošnice               1 : 0   ( 0 : 0 )

branka : 83.Novák

sestava : Jaroš-Stasiowski,Popelář,Pavelka,Veselý-

Jung(89.Macháček),Novák(88.Černušák),Smrkal,Savych-

Knápek,Fait(82.Karlík)

1.B třída mužů 26.kolo

Sobota 20.06.2015

Lanškroun B - Jiskra 2008            3 : 1  ( 0 : 0 )

branky:59.Krejsar,77.Knápek,90.Fait

sestava:Langr-Komínek,Černý,Richtr D.,Karlík-

Vu(46.Savych),Mizerák Rad.(77.Macháček),

Černušák,Farkaš(46.Smrkal),Krejsar(72.Fait)-

Doležal(46.Knápek)

Krajský přebor žáků

Čtvrtek 18.06.2015

Lanškroun - Holice              3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 24. Kolomý, 31. Brejša V, 36. Košárek

sestava: Maršíková, Rohla , Šembera, Kučera ,Skalický,

 Košárek., Brejša A., Pecháček(31.Jílek,58.Kyselo), Kolomý,

Tesař(63.Lukaščuk), Brejša V.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 

Sobota 13.06.2015

Choceň - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 0 )

branka: Smrkal

sestava: Jaroš-Stasiowski(59.Černušák),Veselý,Popelář

Šilar-Savych,Novák(77.Tovtik-79.Doležal),Smrkal,Jung-

Knápek,Fait

1.B třída mužů 25.kolo

Úterý 16.06.2015

Lanškroun B - Ústí n.Orlicí B 0 : 2 ( 0 : 1 )

sestava: Hrabáček - Komínek,Marek J.(46.Černý),Veselý,Stasiowski -

Jung(34.Farkaš),Kolomý,Mizerák Radek,Černušák - Hostovský,

Doležal(59.Fait)

Východočeský přebor dorostu 30.kolo

Neděle 14.06.2015

Pardubice B - Lanškroun 7 : 2 ( 6 : 0)

branky: 85.Marek Michal,88.Lechnýř

sestava: Jílek - Hajzler,Veselý,Jung,Karlík - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš(55.Kögler),Vu - Marek Michal,Lechnýř

Krajský přebor žáků

Sobota 13.06.2015

Moravská Třebová - Lanškroun 1 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: 30. Pecháček, 49. Kyselo.

Sestava: Brejša V., Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Tesař,

Pecháček(38.Kyselo), Jílek(50.Fikejs).

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 27.kolo

Sobota 06.06.2015

Lanškroun - Moravany   0 : 2 ( 0 : 0)

sestava:Jaroš – Pavelka, Vaško, Skalický, Stasiowski (68. Vacek.Z) –
Zdroj: http://orlicky.denik.cz/fotbal_region/lanskroun-podlehl-moravanum-20150608.html

Zdroj: http://orlicky.denik.cz/fotbal_region/lanskroun-podlehl-moravanum-20150608.htmlMizerák Rad.(64. Černušák), Novák, Smrkal, Kolomý –

Fait, KnápekZdroj: http://orlicky.denik.cz/fotbal_region/lanskroun-podlehl-moravanum-20150608.ht

1.B třída mužů 24.kolo

Sobota 06.06.2015

Libchavy - Lanškroun B    4 : 0 ( 2 : 0 )

sestava: Hrabáček-Kučera,Richtr D.,Černý,Komínek-

Strouhal,Krystl(52.Marek Michal.)Farkaš,Hostovský-

Moravec,Marek Matyáš

Východočeský přebor dorostu 29.kolo

Neděle 07.06.2015

Lanškroun - Hořice 3 : 6 ( 1 : 2 )

branky: 40.Lechnýř,75.Karlík,77.Kolomý

sestava: Jílek - Kögler,Veselý,Tovtik,Hajzler - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš,Paukert - Marek Michal(83.Marek Matěj),

Lechnýř(53.Karlík)

Krajský přebor žáků

Neděle 07.06.2015

Lanškroun - Prosetín 0 : 2

Sestava: Maršíková- Moučka, Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

Tesař(44.Jílek), Brejša V.

 

 

Pohár hejtmana - finále

Středa 03.06.2015  v Rybníku

Lanškroun - Holice 1 : 1  4 : 5 n.p.

branka: 60.Novák

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor mužů 26.kolo

Sobota 30.05.2015

Polička - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1)

branky: 21.Savych,69.Fait

sestava:Jaroš-Stasiowski,Pavelka,Popelář,Skalický-

Savych,Novák(88.Kolomý)Smrkal,Mizerák Rad.(89.Veselý)-

Fait(81.Hostovský),Knápek(83.Šišan)

1.B třída mužů 23.kolo

Neděle 31.05.2015

Lanškroun B - Verměřovice    2 : 1  ( 0 : 0 )

branky :68. Moravec,87.Mizerák Rad.

sestava:Langr-Šišan(9.Vacek Z.)Marek Jan,Petruň,Komínek-

Černušák,Jung,Farkaš(46.Mizerák Rad.)Richtr M-

Hostovský(59.Moravc),Doležal(75.Richtr D.)

Východočeský přebor dorostu 28.kolo

Sobota 30.05.2015

Dvůr Králové - Lanškroun 2 : 5 ( 0 : 2 )

branky: 41.Doležal,45.Vu,48.Lechnýř,57.Hajzler,72.Kolomý

sestava: Jílek - Paukert(67.Kögler),Veselý,Tovtik,Hajzler -

- Doležal,Marek Matyáš,Kolomý,Vu - Marek Michal,Lechnýř

Krajský přebor žáků

Neděle 31.05.2015

Holice - Lanškroun    3 : 4 n.p.

Branky: 10. Tesař, 40, 64. Košárek

Sestava: Moučka , Jílek(60 Fikejs,69 Lukaščuk), Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

Tesař, Brejša V.

Kvalifikace poháru PKFS – starší přípravka

31. 5. 2015, Moravská Třebová

Lanškroun - Semanín 3 : 0

Branky: L. Mareš 2x, A. Stehlík

Lanškroun – Mor. Třebová 1 : 4

Branka: T. Beneš

Lanškroun – Litomyšl 1 : 2

Branka: T. Beneš

Lanškroun – Letohrad 2 : 0

Branky: T. Beneš, Z. Hudec

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 2 : 0

Branky: A. Balcar, L. Kollert

Lanškroun – Svitavy 1 : 3

Branka: L. Kollert

Lanškroun – Polička 1 : 7

Pořadí: 1. Svitavy 2. Polička 3. Mor. Třebová 4. Ústí n. Orlicí

5. Lanškroun 6. Letohrad 7. Litomyšl 8. Semanín

Soupiska: A. Balcar, T. Beneš, Z. Hudec, L. Kollert, A. Urban, Š. Borovský, L. Mareš, A. Stehlík,. T. Šilar

Kvalifikace poháru PKFS – mladší přípravka

31. 5. 2015, Vysoké Mýto

Lanškroun – Skuteč 2 : 3

Branky: A. Výtek, M. Doleček

Lanškroun – Ústí n. Orlicí 6 : 0

Branky: A. Výtek 3x, M. Holásek, Š Kyčmol, M. Doleček

Lanškroun – Vysoké Mýto 0 : 4

Lanškroun – Choceň 6 : 0

Branky: . Výtek 4x, M. Martinec, Š. Kyčmol

Lanškroun – Svitavy 2 : 4

Branky: A. Vítek, M. Holásek

Lanškroun – Mor. Třebová 5 : 2

Branky: M. Martinec 2x, J. Doleček 2x, M. Holásek

Lanškroun – Litomyšl 11 : 0

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 2x, J. Tareš 2x, J. Doleček, M. Martinec, Š. Kyčmol

Pořadí: 1. Vys. Mýto 2. Ústí n. Orlicí 3. Svitavy 4. Lanškroun

5. Skuteč 6. Mor. Třebová 7. Choceň 8. Litomyšl

Soupiska: F. Kollert, M. Martinec, J. Doleček, A. Vítek, M. Holásek, S. Pospíšil, Š. Kyčmol, J. Tareš, M. Doleček

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 25.kolo

Sobota 23.05.2015

Lanškroun - D.Újezd 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 4.Smrkal,8.Fait,49.Jung,65.Knápek

Langr - Skalický(70.Veselý),Popelář,Pavelka,Stasiowski - Jung

(85.Hajzler),Novák,Knápek,Smrkal(68.Kolomý),Savych(87.Hrabáček) -

- Fait(62.Hostovský)

1.B třída mužů 22.kolo

Sobota 23.05.2014  

Dlouhá Loučka - Lanškroun B 4 : 4 ( 3 : 3 ) pen. 4 : 3

branky: 5.a 14.Vacek Z.,31 z pen.a 62.Černušák

penalty proměnili: Černušák,Komínek,Šišan

        neproměnili: Moravec,Vacek L.

sestava: Wendlig - Macháček,Černý,Marek Jan,Šišan - Vu(46.Tovtik),

Farkaš(46.Vacek L.),Černušák,Komínek - Vacek Z.(86.Kučera),

Petruň(68.Moravec)

Východočeský přebor dorostu 27.kolo

Neděle 24.05.2014

Lanškroun - Hlinsko 4 : 1 (2 : 1 )

branky: 13.Hajzler,44.a 74.Marek Michal,52.Doležal

sestava: Jílek - Tovtik,Veselý,Jung,Hajzler(81.Kögler) - Doležal

(77.Paukert),Kolomý Š.,Marek Matyáš,Vu(85.Kolomý A.) -

- Lechnýř,Marek Michal(88.Skalický)

14. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

23. 5. 2015, Chrudim

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Česká Třebová 2 : 2

Branky: Z. Hudec, L. Mareš

Lanškroun“04“ - Chrudim 1 : 5

Branka: L. Mareš

Lanškroun“04“ - Hlinsko 1 : 5

Branka: T. Beneš

Lanškroun“05“- Česká Třebová 2 : 1

Branky: F. Kollert., T. Macháček

Lanškroun“05“ - Chrudim 1 : 2

Branka: M. Martinec

Lanškroun“05“ - Hlinsko 3 : 3

Branky: M. Doleček, L. Kollert, T. Macháček

Mladší přípravka

Lanškroun“06“- Česká Třebová 2 : 2

Branky: M. Holásek, J. Doleček

Lanškroun“06“ - Chrudim 7 : 2

Branky: M. Holásek 3x, A. Vítek, J. Doleček, S. Pospíšil, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Hlinsko 8 : 0

Branky: A. Vítek 3x, F. Daniel, F. Kollert, M. Holásek, J. Doleček, M. Martinec

Lanškroun“07“- Česká Třebová 4 : 1

Branky: D. Petrovka 2x , P. Popelář

Lanškroun“07“ - Chrudim 7 : 0

Branky: D. Petrovka 5x, J. Nagy, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Hlinsko 7 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, T. Hamřík 2x, S. Urban, J. Nagy, M. Krhoun

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pohár hejtmana - semifinále

Středa 20.05.2015

Lanškroun - Starý Mateřov 6 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 68.a 90.Savych,22.Popelář,48.vlastní,74.Hostovský,85.Jaroš

sestava:Langr-Stasiowski,Popelář,Richtr M.(75.Kolomý),Veselý-

Savych,Novák,Smrkal(46.Pavelka)Černušák(57.Hostovský)-

Knápek(78.Jaroš),Jung(Mizerák Rad.)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 24.kolo

Sobota 16.05.2015

Litomyšl - Lanškroun  0 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 12. a 57.  Stasiowski,25.Savych

sestava:Jaroš-Stasiowski(75.Veselý),Popelář,Skalický,Richtr M.-

Savych,Novák(82.Macháček),Smrkal,Kolomý(69.Černušák)-

Fait(58.Mizerák Rad.),Knápek

 

1.B třída mužů 21.kolo

Neděle 17.05.2014

Lanškroun B - Cerekvice 0 : 0 pen.3 : 4

sestava:Hrabáček: Macháček,Marek Jan,Petruň,Šišan-

Fait(88.Černý),Farkaš(75.Komínek),Mizerák Rad.,

Černušák-Moravec(69.Vacek Z.),Hostovský

Východočeský přebor dorostu 26.kolo

Neděle 17.05.2014

Trutnov -  Lanškroun 5 : 0 ( 0 : 0 )

sestava: Moučka - Kögler(73.Šembera),Veselý,Tovtik,Paukert - Doležal

(79.Košárek),Vu,Kolomý Š.,Hajzler,Kolomý A.(65.Kučera) - Marek Michal

Krajský přebor žáci

Lanškroun – Prosetín/TJ Sokol Holetín 2:1(0:0)

Branky: 45. Košárek.59. Kučera

Sestava: Moučka A , Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

Tesař, Brejša V.

13.kolo,krajská miniliga st.+ml.přípravky

16.5.2015,Pardubice

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Pardubice „A“ 0 : 4 ( 0 : 1 )

Lanškroun“04“ – Choceň 3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: Macháček T. 2x,Mareš L.

Lanškroun“04“ – Pardubice „B“ 3 : 10 ( 2 : 5 )

Branky:Mareš L.2x,Doleček M.

Lanškroun“05“ – Pardubice“A“ 0 : 17 ( 0 : 8 )

Lanškroun“05“ – Choceň 3 : 2 ( 1 : 0 )

Branky: Macháček T.2x,Balcar A.

Lanškroun“05“ – Pardubice „B“ 2 : 7 ( 2 : 6 )

Branky: Mareš L.,vlastní

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ – Pardubice“A“ 8 : 5 ( 4 : 1 )

Branky:Vítek A.4x,Daniel F.,Doleček J,Holásek M.,vlastní

Lanškroun“06“ - Choceň 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky:Vítek A.3x,Martinec M.,Holásek M.,Daniel F,

Lanškroun“06“ – Pardubice“B“ 10 : 1 ( 5 : 1 )

Branky:Vítek A.3x,Doleček J.2x,Holásek M.,Daniel F.,Tareš J.,Pospíšil S.,Švarc A.

Lanškroun“07“ – Pardubice“A“ 3 : 8 ( 2 : 3 )

Branky:Tareš J.2x,Petrovka D.

Lanškroun“07“ – Choceň 8 : 2 ( 5 : 1 )

Branky:Tareš J.2x,Petrovka D.2x,Beran M.,Popelář P.,Gregor P.,Hamřík T.

Lanškroun“07“ – Pardubice“B“ 12 : 2 ( 6 : 2 )

Branky:Tareš J.6x,Urban S.3x,Gregor P.2x,Petrovka D.

 

 

------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 23.kolo

Čtvrtek 07.05.2015

Žamberk - Lanškroun 0 : 0 pen.1 : 4

sestava:Langr - Stasiowski,Popelář,Pavelka,Skalický-

Savych,Kolomý,Novák,Richtr M.,Šilar,(75.Černušák)-

Fait(82.Hostovský)

proměnili: Popelář,Černušák,Skalický,Stasiowski

Krajský přebor mužů 24.kolo

Sobota 09.05.2015

Lanškroun - Chrudim B 0 : 0 pen. 1 : 3

sestava:Jaroš - Skalický,Popelář,Vaško,Pavelka -

Savych,Richtr M.,Novák(83.Smrkal),Jung(89.Kolomý)

Knápek - Fait(75.Stasiowski)

1.B třída mužů 20.kolo

Sobota 09.05.2015

Polička B - Lanškroun B 4 : 1  ( 2 : 1 )

branka:43.Moravec

sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Krejsar(16.Černý),

Komínek(62.Mizerák Rom.)-Moravec,Mizerák Rad.,Černušák,

Farkaš(75.Kučera),Hostovský-Petruň

Východočeský přebor dorostu 25.kolo

Neděle 10.05.2015

Lanškroun - Třebeš 2 : 2 ( 2 : 0 ) pen. 0 : 3

branky: 18.a 27.Marek Michal

sestava: Moučka - Kögler,Veselý,Tovtik,Paukert - Doležal(77.Kolomý A.),

Kolomý Š.,Marek Matyáš,Vu - Marek Michal(87.Kučera),Lechnýř

penalty neproměnili: Veselý,Lechnýř,Kolomý Š.

8. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 5. 2015, Ústí nad Orlicí

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Hlinsko 1 : 5

Branky: T. Macháček

Lanškroun“04“ - Ústí nad Orlicí 2 : 5

Branky: T. Macháček, L. Mareš

Lanškroun“04“ - Pardubice 1 : 7

Branka: Z. Hudec

Lanškroun“05“ - Hlinsko 1 : 7

Branka: J. Doleček

Lanškroun“05“ - Nemošice 3 : 1

Branky: A. Balcar, M. Martinec, T. Šilar

Lanškroun“05“ - Pardubice 1 : 7

Branka: A. Balcar

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 3

Branky: M. Holásek, F. Kollert, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Ústí nad Orlicí 4 : 5

Branky: S. Pospíšil2x, J. Tareš J., D. Petrovka

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 2

Branky: A. Vítek, J. Doleček

Lanškroun“07“ - Hlinsko 4 : 0

Branky: J. Tareš J. 2x, D. Petrovka 2x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 1

Branky: D. Petrovka 2x, P. Gregora 2x, J. Tareš, M. Krhoun

Lanškroun“07“ - Pardubice 4 : 5

Branka: J. Tareš 2x, M. Beran, P. Gregor

Talent Cup 2015, ročník 2005 a ml.

8. 5. 2015, Hlinsko

Lanškroun – Žďár nad Sázavou 0 : 5

Lanškroun – Hlinsko červení 3 : 1 branky: Kyčmol Š., Stehlík A., Vítek A.

Lanškroun – Jihlava 0 : 3

Skupina o 9 – 16 místo

započítával se zápas ze skupiny s Hlinskem

Lanškroun – Vimperk 1 : 3 branka: Doleček M.

Lanškroun – Rajhrad 1 : 2 branka: Mareš L.

Lanškroun – Hodonín 1 : 1 branka: Macháček T

Lanškroun – Havlíčkův Brod 0 : 2

Lanškroun – Slatiňany 0 : 2

Lanškroun – Sparta Brno 2 : 2 branky: Vítek A., Mareš L.

Sestava: Kollert F., Macháček T., Martinec M., Mareš L., Šilar T.,

Kyčmol Š., Vítek A., Doleček J.+M., Kollert L., Stehlík A.

Konečné pořadí turnaje

1. SK Slavia Praha

2. Pardubice

3. Vysočina Jihlava

4. Svratka Brno

5. Náchod

6. Hlinsko zelení

7. Žďár n/S

8. Česká Třebová

9. Rajhrad

10. Havlíčkův Brod

11. Vimperk

12. Sparta Brno

13. Hodonín

14. Lanškroun

15. Slatiňany

16. Hlinsko červení

 

--------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 22.kolo

Neděle 03.05.2015

Letohrad B - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 0 )

branky:68. Stasiowski,85.Šilar

sestava:Jaroš-Skalický,Vaško,Popelář,Šilar-

Jung,Novák(86.Kolomý),Richtr M.,KnápeK(37.Stasiowski)

Savych(86.Macháček)-Fait(75.Hostovský)

1.B třída mužů 19.kolo

Neděle 03.05.2015

Lanškroun B - Kamenná Horka 3 : 1 ( 1  : 0 )

branky: 32.Petruň,60.Hostovský,78.Černušák

sestava: Langr-Macháček,Marek Jan,Krejsar,Pavelka-

Moravec(83.Kučera),Mizerák Rad.,Černušák,Komínek(

66.Šišan)-Hostovský(71.Farkaš),Petruň(87.Hrabáček

Východočeský přebor dorostu 24.kolo

Sobota 02.05.2015

Litomyšl - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka: 52.Veselý

sestava: Moučka - Kögler,Veselý,Tovtik,Paukert(74.Kučera) -

-Doležal(82.Kolomý A.),Kolomý Š.,Marek Matyáš,Hajzler

(86.Marek Matěj) - Marek Michal,Lechnýř(87.Skalický)

Krajský přebor žáků 22.kolo

Neděle 03.05.2015

Lanškroun - Ústí nad Orlicí     3 : 0     ( 2 : 0  )

Branky: 8. Jílek V., 30. Tesař, 50. Košárek.

Sestava: Brejša V -Rohla ,  Šembera, Skalický,

 Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

 Tesař, Jílek, (58. Smejkal)

11. kolo krajské miniligy st. + ml.přípravky

2.5.2015,Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“04“ - Choceň 2 : 2 ( 1 : 0 )

Branky: Stehlík A.,Macháček T.,

Lanškroun „04“ - Česká Třebová 1 : 6 ( 0 : 2 )

Branka: Urban A.

Lanškroun „04“ - Hlinsko 1 : 10 ( 0 : 2 )

Branka: Stehlík A.

Lanškroun „05“ - Choceň 2 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Macháček T. 2x,

Lanškroun „05“ - Česká Třebová 7 : 4 ( 3 : 0 )

Branky: Macháček T. 2x,Mareš L.,Doleček M.,Doleček J.,Balcer A.,Borovský Š.

Lanškroun“05“ - Hlinsko 2 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: Kollert L.,Macháček T.

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 8 : 2 ( 6 : 0 )

Branky: Martinec M.3x,Vítek A 2x.,Holásek M.,Kollert F.,Daniel F.

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 5 : 2 ( 2 : 1 )

Branky: Vítek A.2x,Doleček J.2x,Martinec M.

Lanškroun“06“ - Hlinsko 1 : 9 ( 1 : 3 )

Branka: Vítek A.

Lanškroun“07“ - Choceň 11 : 2 ( 5 : 1 )

Branky: Tareš J.4x,Popelář P.2x,Petrovka D.2x,gregor P.,Nagy J., Vašina M.

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 6 : 0 ( 6 : 0 )

Branky: Tareš J.3x,Gregor P.2x,Nagy J.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 5 : 4 ( 3 : 0 )

Branky: Tareš J.3x,Urban S.,Gregor P.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor mužů 21.kolo

Neděle 26.04.2015    

Lanškroun - H.Jelení       3 : 0     ( 1 : 0 )

branky: 9.a 76. Fait,56.Richtr M.

sestava: Jaroš-Richtr M.,Popelář,Pavelka,Stasiowski-

Jung(79.Černušák),Novák,(84.Mizerák Rad.),Smrkal,(71.Kolomý

Knápek,Savych-Fait(81.Hostovský)

1.B třída mužů 18.kolo

Sobota 25.04.2015 

Morašice - Lanškroun B 1 : 1 ( 1 : 0 ) pen. 4 : 5

branka: 66.Moravec

sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petruň,Skalický-

Moravec,Mizerák Rad.,Černušák(57.Šišan),Farkaš(72.Krejsar)-

Komínek(89.Kučera),Hostovský

Východočeský přebor dorostu 23.kolo

Neděle 26.04.2015 

Lanškroun - Náchod B 1 : 5 ( 0 : 2 )

branka: 89.Doležal

sestava: Moučka - Kögler,Veselý,Jung(70.Marek Matěj),Tovtik -

- Doležal,Kolomý,Marek Matyáš,Hajzler - Lechnýř(55.Paukert),

Marek Michal

Krajský přebor žáků 21.kolo

Neděle 26.04.2015

Libchavy - Lanškroun 7 : 0        ( 3 : 0)

Sestava: Maršíková -Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek-Brejša A., Kučera, Kolomý ,

Brejša V., Tesař (50. Jílek), (67. Lukaščuk)

 

10.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

25. 4. 2015, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Hlinsko 2 : 3

Branky: T. Macháček, Š Borovský

Lanškroun“04“ - Pardubice 1 : 10

Branka: L. Mareš

Lanškroun“04“ - Česká Třebová 1 : 6

Branka: L. Kollert

Lanškroun“05“ - Hlinsko 4 : 4

Branky: Š. Borovský, M. Doleček, T. Macháček, J. Doleček

Lanškroun“05“ - Pardubice 1 : 12

Branka: Š. Borovský

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 1 : 5

Branka: A. Balcar

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 2

Branky: A. Vítek, M. Martinec, M. Beran

Lanškroun“06“ - Pardubice 10 : 5

Branky: A. Vítek 6x, J. Doleček, M. Holásek, J. Tareš

Lanškroun“06“ – Česká Třebová 3 : 3

Branka: A. Vítek 2x, F. Kollert

Lanškroun“07“ - Hlinsko 5 : 3

Branky: J. Tareš J., D. Petrovka, P. Gregor, T. Hamřík, P. Popelář

Lanškroun“07“ - Pardubice 1 : 2

Branka: J. Tareš

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 7 : 6

Branka: J. Tareš 4x, D. Petrovka 2x, P. Gregor

----------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 20.kolo

Neděle 19.04.2015   

M.Třebová - Lanškroun 2 : 4 ( 2 : 3 )

branky:10.z pen. a 28.Knápek,21.Skalický,52.Fait

sestava: Langr - Skalický,Popelář,Šilar(83.Pavelka),Stasiowski -

- Jung,Novák(90.Veselý),Knápek,Smrkal(88.Kolomý),Savych -

- Fait(78.Hostovský)

 

1.B třída mužů 17.kolo

Neděle 19.04.2015 

Lanškroun B - Sebranice 2 : 3 ( 1 : 0 )

branky: 19.Šišán,67.Petruň z pen.

sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petuň,Šišan(83.Lechnýř)-

Mizerák Rad.,Vaško,Farkaš(75.Paukert),Černušák-Komínek(52.Moravec)

Mizerák Rom.(68.Vacek Z.)

Východočeský přebor dorostu 22.kolo

Neděle 19.04.2015

Letohrad - Lanškroun 6 : 1 ( 3 : 0 )

branka: 56.Veselý

sestava: Moučka - Kögler,Karlík(57.Marek Matěj),Tovtik - Doležal,

Kolomý,Hajzler,Sadovský - Lechnýř,Marek Michal

Po zranění brankáře Moučky v 70. minutě jsme dohrávali o deseti.

V brance zaskočil Ondřej Veselý.

 

Krajský přebor žáků 20.kolo

Neděle 19.04.2015

Lanškroun - Letohrad 2 : 0           ( 1 : 0 )

Branky:28. Šembera D., 63. Tesař

Sestava: Maršíková - Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek.(67. Jílek), Brejša A., Kučera, Kolomý ,

Brejša V. , Moučka (54. Tesař)

 

9.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

18. 4. 2015, Nemošice

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Nemošice 1 : 5

Branky: T. Macháček

Lanškroun“04“ - Chrudim 1 : 7

Branka: A. Stehlík

Lanškroun“04“ - Vysoké Mýto 0 : 8

Lanškroun“05“ - Nemošice 0 : 6

Lanškroun“05“ - Ústí nad Orlicí 2 : 9

Branky: T. Macháček, A. Stehlík

Lanškroun“05“ - Vysoké Mýto 4 : 2

Branky: T. Macháček, A. Stehlík, M. Martinec, M. Doleček

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 3 : 4

Branky: A. Vítek, F. Kollert, J. Veselý

Lanškroun“06“ - Chrudim 3 : 5

Branky: J. Tareš J., A. Vítek, J. Doleček

Lanškroun“06“ – Vysoké Mýto 1 : 3

Branka: M. Holásek

Lanškroun“07“ - Ústí nad Orlicí 4 : 5

Branky: J. Tareš J. 2x, D. Petrovka, L. Kozák

Lanškroun“07“ - Chrudim 6 : 2

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, P. Gregora

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 1 : 7

Branka: J. Tareš J.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 18.kolo

Úterý 14.04.2015

Holice - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen. 2 : 4

branka: 36.Savych

sestava:Jaroš-Pavelka,Popelář,Šilar,Stasiowski-Fait(79.Mizerák Rad.)

Smrkal,Novák(89.Černušák),Knápek,Savych-Jung

--------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 19.kolo

Sobota 11.04.2015

Lanškroun - Hlinsko 4 : 1  ( 1 : 1 )

branky : 17. a 55. Novák,73.Savych,86.knápek

sestava: Jaroš-Stasiowski,Pavelka,Popelář,Skalický-

Savych(89.Macháček),Novák(86.Hostovský),Smrkal,

Knápek,Černušák(59.Mizerák Rad.),Jung(87.Kolomý)

1.B třída mužů 16.kolo

Neděle 12.04.2015

Řetová - Lanškroun B    2 : 3 ( 0 : 2 )

branky:  26.Petruň z pen.45.Skalický,61.Moravec

sestava: Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petruň,Šišan(69.Hajzler)-

Fait,Mizerák Rad.,Černušák(75.Lechnýř),Farkaš(60.Moravec)

Skalický(75.Kučera),Komínek(86.Mizerák Rom.)

Východočeský přebor dorostu 21.kolo

Neděle 12.04.2015

Lanškroun - Česká Třebová 3 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 39.Kolomý,43.Veselý,75.Doležal

sestava: Moučka - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Vu,

Kolomý,Hajzler - Lechnýř(90.Sadovský),Marek Michal(83.Marek Matyáš)

Krajský přebor žáků 17.kolo

Sobota 11.04.2015

starší

Svitavy - Lanškroun       4 : 2

branky:2. Brejša V., 33.Kolomý A.,

Sestava: Maršíková B., Rohla J., Šembera D., Skalický M.,

Totušek J., Košárek M.(55. Tesař D.), Brejša A., Kučera T., Kolomý A.,

Brejša V., Moučka A.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.B třída mužů 15.kolo

Neděle 05.04.2015

Lanškroun B - Jablonné n/Orl. 4 : 0 ( 4 : 0 )

branky: 15.a 42. Fait ,11.Mizerák Radek,39.Stasiowski

sestava: Langr-Macháček,Marek,Petruň(73.Kučera)

Stasiowski(58.Šišan)-Fait,Mizerák Rad.,Černušák,

Novák(73.Moravec),Farkaš(55.Smrkal)-Komínek(64.Mizerák Rom.)

 

 

Východočeský přebor dorostu 20.kolo

Neděle 05.04.2015

Olympia H.K. B - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 1 )

branky: 6.Hajzler,69.Marek Michal

sestava: Jílek - Tovtik,Karlík,Veselý,Paukert - Lechnýř,Marek Matyáš,

Kolomý,Vu,Hajzler - Marek Michal

Krajský přebor žáků 16.kolo

Neděle 05.04.2015

Starší žáci

Lanškroun - Č.Třebová 0 : 3 ( 0 : 2 )

Mladší žáci

Lanškroun - Č.Třebová

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Východočeský přebor dorostu 19.kolo

Čtvrtek 02.04.2015

Svitavy - Lanškroun 3 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Jílek - Tovtik,Karlík,Veselý,Paukert(85.Kögler) - Doležal

(85.Marek Matěj),Kolomý,Marek Matyáš,Vu,Hajzler - Lechnýř

(77.Marek Michal)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1.B třída mužů 14.kolo

Sobota 28.03.2015

Čistá - Lanškroun B 2 : 5 ( 0 : 3 )

Branky:28.a 33. Hostovský,17.Macháček,86.Fait,88.Moravec

Sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petruň,Šišan(70.Moravec)

Fait(87.Kučera),Farkaš,Mizerák Rad.,Černušák,-

Komínek,Hostovský(80.Mizerák Rom.)

Krajský přebor žáků 15.kolo

Sobota 28.03.2015

starší

Dolní Újezd - Lanškroun  0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky:2. Brejša A.,36. Šembera D.,69.Kučera T.

Sestava: Maršíková B., Rohla J., Šembera D., Moučka A.,

Totušek J., Skalický M., Brejša A., Kučera T., Kolomý A.,

Brejša V., Tesař D.(51. Pecháček M.)

 

mladší

Dolní Újezd - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 2 )

Východočeský přebor dorostu 18.kolo

Neděle 29.03.2015

Lanškroun - Nové Město nad Metují 1 : 3 ( 1 : 2 )

branka: 18.Marek Michal

sestava: Moučka(59.Marek Matyáš) - Tovtik,Karlík,Veselý,Kögler

(46.Lechnýř) - Paukert,Kolomý,Vu,Hajzler - Doležal(83.Marek Matěj),

Marek Michal(83.Sadovský)

Krajský přebor mužů 17.kolo

Neděle 29.03.2015

Lanškroun - Pardubičky 3 : 2 ( 3 : 1 )

Branky: 28.Smrkal,31.Stasiowski.41.Novák

Sestava:Jaroš,Stasiowski,Popelář,Vaško(64.Macháček)

Pavelka-Savych(89.Černušák),Novák(87.Fait),Smrkal,

Jung(71.Hostovský)Richtr M.,-Knápek

 

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

28. 3. 2015, Vamberk

Lanškroun - Vamberk 1 : 1

Branka: P. Popelář

Lanškroun - Letohrad 1 : 1

Branky: P. Gregor

Lanškroun - Častolovice 4 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, P. Popelář, P. Gregor

Lanškroun - Nové Město nad Metují 2 : 1

Branky: J. Tareš, D. Petrovka

Lanškroun - Třebeš (dívky) 8 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš, P. Gregor, S. Urban,

Lanškroun – Doudleby nad Orlicí 3 : 0

Branky: J. Tareš, P. Gregor, D. Petrovka

Pořadí: 1. Lanškroun

Nejlepší brankář turnaje: S. Urban

Sestava:P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun, D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Východočeský přebor dorostu 17.kolo

Sobota 21.03.2015

Vysoké Mýto - Lanškroun 2 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 36.Vu

sestava: Moučka - Tovtik,Karlík,Veselý,Kögler(46.Marek Matyáš) -

Doležal(82.Sadovský),Vu,Kolomý,Paukert -  Marek Michal(62.Lechnýř),

Hajzler

Krajský přebor mužů 16.kolo

Neděle 22.03.2015

Svitavy - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 30.Richtr M.,59.Pavelka

sestava: Langr-Pavelka,Šilar,Popelář,Stasiowski-

Jung(90Macháček),Smrkal,Richtr M.,Savych(79.Fait),Knápek-

Hostovský(88.Černušák)

Krajský přebor žáků 14.kolo

Neděle 22.03.2015

Starší žáci

Lanškroun - Polička 3 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: Kučera T., Skalický M., Kolomý A.

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Totušek J.,Skalický M., Kolomý A., (42.Brejša A.), Brejša V., Tesař D.(60. Pecháček M.), Moučka A.,(38.Rohla J.),Lukaščuk I., Jílek V.,(36. Fikejs F.)

 

Mladší žáci

Lanškroun - Polička 3 : 0 ( 1 : 0 )

Přátelské utkání muži B

Sobota 21.03.2015

Lanškroun B - Albrechtice        7 : 1   ( 3 : 1 )

sestava: Hrabáček-Kučera,Krejsar,Marek Jan,Stasiowski-

Moravec,Farkaš,Černušák,Šišán-Petruň,Mizerák Rom.

(Mizerák Rad.,Hostovský,Macháček)

branky:Moravec 2x,Petruň,Hostovský,Stasiowski(p)

Mizerák Rad.(p),Mizerák Rom.(gol po 3letech)

 

Venkovní turnaj ročníku 2005 a ml.

UMT Choceň, 22. 3. 2015

Lanškroun - Vamberk 1 : 3

Branka: Borovský Š.

Lanškroun - Choceň modrý 0 : 4

Lanškroun - Vys. Mýto 0 : 7

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 2

Branky: A. Stehlík, L. Mareš

Lanškroun - Choceň žlutý 2 : 2

Branky: L. Kollert, Š. Borovský

Sestava: Šilar T.,Kyčmol Š.,Martinec M.,Kollert L., Stehlík A.,

Majer T.,Borovský Š.,Doleček J.+M., Mareš L.

Pořadí turnaje

1. Vys. Mýto

2. Vamberk

3. Česká Třebová

4. Choceň modrý

5. Choceň žlutý

6. Lanškroun

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

22. 3. 2015, UMT Choceň

Lanškroun - Letohrad 2 : 0

Branky: J. Tareš 2x

Lanškroun - Vys. Mýto 3 : 2

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka

Lanškroun - Vamberk 6 : 1

Branky: J. Tareš 3x, P. Gregor2x, M. Beran

Lanškroun - Choceň 3 : 3

Branky: J. Tareš 3x

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Letohrad 3. Choceň

4. Vys. Mýto 5. Vamberk

Nejlepší střelec turnaje – J. Tareš

Sestava:M. Beran, P. Gregor, M. Krhoun, D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

-------------------------------------------------------------------------

Východočeský přebor dorostu 16.kolo

Sobota 14.03.2015

Lanškroun - RMSK Cidlina 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 13.Hajzler

sestava: Moučka - Tovtik,Veselý,Jung,Karlík - Doležal,Vu,

Kolomý,Paukert(69.Kögler) - Marek Michal(78.Marek Matyáš),

Hajzler

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

15. 3. 2015, Vysoké Mýto

B skupina

Lanškroun - Nemošice 1 : 1

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 1 : 0

Branka: M. Martinec

Lanškroun - Polička 2 : 0

Branky: M. Martinec, F. Kollert

Lanškroun - Havlíčkův Brod 2 : 2

Branky: M. Martinec, F. Kollert

Skupina 1 místo

Semifinále

Lanškroun - Havlíčkův Brod 1 : 0

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Vysoké Mýto 0 : 0 na penalty 3 - 1

Proměnili M. a J. Doleček, M. Martinec

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Vysoké Mýto 3. Ústí nad Orlicí 4. Havl. Brod

5. Svitavy 6. Holice 7. Nemošice 8. Česká Třebová 9. Polička 10. Vamberk

Nejužitečnější hráč mužstva: M. Martinec

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, J. Doleček, F. Daniel, S. Pospíšil,

Š. Kyčmol, J. Veselý, M. Martinec, A. Vítek

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži B

neděle 08.03.2015

Lanškroun B - Dobříkov 1 : 1 ( 0 : 1 )

branka : 84.vlastní

sestava:Hrabáček-Macháček,Komínek,Marek Jan,Kučera-

Krejsar,Farkaš,Černušák,Fait-Hostovský,Moravec

(Mizerák Rad.,Krajčí,Stasiowski)

 

Přátelské utkání muži

Sobota 07.03.2015

Lanškroun - Losiny 1 : 4 ( 0 : 2)

branka: 75. Savych 

sestava : Langr(Hrabáček)-

Stasiowski,Šilar,Popelář,Skalický-Savych,Smrkal,

Novák,Jung,Richtr M.-Knápek 

(Komínek,Pavelka,Moravec,Hostovský)

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 07.03.2015

Lanškroun - Losiny 8 : 2 ( 4 : 1 )

branky:Marek Michal 4,Hajzler 2,Kolomý,Doležal

sestava: Moučka - Kögler,Karlík,Marek Matyáš,Tovtik - Doležal,Vu,

Kolomý,Paukert - Marek Michal,Hajzler

střídali: Marek Matěj,Jílek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelská utkání žáci 8. 3. 2015

Lanškroun _- Ústí nad Orlicí 2:3

Sestava: Moučka A.,Kučera T., Šembera D., Skalický M., Brejša A., Brejša V., Tesař D.,Rohla J.,Pecháček M., Lukasčuk I.,Kyselo D., Fikejs F.

Branky: Kučera T., Šembera D.

Lanškroun _-Jablonné nad Orlicí 1:2

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Skalický M., Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D., Moučka A., Košárek M., Rohla J.,Lukasčuk I.,Kyselo D., Fikejs F.

Branky: Kučera T.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelská utkání žáci

Lanškroun - Jablonné nad Orlicí 1 : 1

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Skalický M., Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D., Moučka A., Košárek M., Rohla J.,Pecháček M., Jílek V.

Branka: Kučera T.

Lanškroun - Moravská Třebová 3:0

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Skalický M., Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D., Moučka A., Košárek M., Rohla J.,Pecháček M., Jílek V.

branky: Kolomý A., Jílek V., Kučera 

Trenéři: M.Masopust, J. Šembera.


 

Halový turnaj ročníku 2004 a ml.

Choceň, 28. 2. 2015

Lanškroun – Ústí n. Orl. 1 : 4

Branka: Mareš L.

Lanškroun – Vysoké Mýto 0 : 3

Lanškroun – Choceň modrá 1 : 1

Branka: Šípek P.

Lanškroun – Zámrsk 0 : 0 na penalty 1 - 2

O umístění 7 až 8 místo

Lanškroun – Choceň modrá 1 : 1 na penalty 3 - 2

Branka: Mareš L.

Sestava: Balcar A., Hudec Z., Stehlík A., Beneš T., Šilar T., Mareš L., Šípek P.

Pořadí turnaje

1. Česká Třebová

2. Vysoké Mýto

3. Vamberk

4. Ústí nad Orlicí

5. Choceň žlutá

6. Zámrsk

7. Lanškroun

8. Choceň modrá

 

Přátelské utkání mužů

Sobota 28.02.2014

Lanškroun - Dolní Újezd 6 : 1

branky: 3x Komínek,2x Knápek,Fait

Sestava : Jaroš(Hrabáček,Langr)-

Macháček,Popelář,Vaško,Stasiowski-

Fait,Smrkal,Černušák,Knápek,Fait-Jung

(Komínek,Farkaš,Kristek,Kučera

Přátelské utkání dorostu

Sobota 28.02.2015

Lanškroun - Jablonné 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 83.Hajzler

sestava: Moučka - Kögler,Karlík,Veselý,Tovtik - Doležal,Kolomý,

Hajzler,Sadovský - Marek Michal,Paukert

střídali: Vu,Marek Matyáš,Marek Matěj

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Halový turnaj ml.přípravky r. 2007 a ml.

Lanškroun,22.2.2015

 

Lanškroun – Letohrad 0 : 2

Lanškroun - Ústí n/O 2 : 1

Branky: Tareš J.2x

Lanškroun – Štíty 2 : 0

Branky: Petrovka D.,Tareš J.

Lanškroun – Sigma Olomouc 1 : 2

Branka: Tareš J.

Lanškroun – Vamberk 1 : 0

Branka: Tareš J.

Lanškroun – Svitavy 2 : 1

Branky: Tareš J.,Petrovka D.

Sestava: Urban S.,Vondra J.,Beran M.,Tareš J.,Popelář P.,

Hamřík T.,Petrovka D.,Krhoun M.,Gregor P.

Pořadí turnaje

1. Letohrad

2. Lanškroun

3. Sigma Olomouc

4. Ústí n/O

5. Vamberk

6. Svitavy

7. Štíty

Nejlepší brankář turnaje: Sebastián Urban - Lanškroun


-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 21.02.2015

Lanškroun - Zábřeh 1 : 3 ( 1 : 0 )

branka: Doležal

sestava: Moučka - Tovtik,Jung,Karlík,Paukert - Doležal,Vu,

Hajzler,Sadovský - Marek Michal,Marek Matěj

střídali: Krajči,Veselý,Kögler

---------------------------------------------------------------------------------------------

Halový turnaj st.přípravky r.2005 a ml.

15.2.2015,Lanškroun

Skupina „A“

Lanškroun – Luková 5 : 1

branky: Martinec M.2x,Macháček T.,Pospíšil S.,Borovský Š.

Lanškroun – Choceň 1 : 0

Branka: Macháček T.

Lanškroun – Šťíty 5 : 1

Branky: Martinec M.2x.Pospíšil S.,Kollert L.,Macháček T.

Finálová skupina

Lanškroun – Česká Třebová 0 : 1

Lanškroun – Vysoké Mýto 0 : 0

Sestava: Šilar T.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Tareš J.,

Kollert L.,Pospíšil S.,Borovský Š.,Doleček J.+M.

Pořadí turnaje

1. Vysoké Mýto

2. Česká Třebová

3. Lanškroun

4. Choceň

5. Vamberk

6. Šťíty

7. Letohrad

8. Luková

Nejlepší hráč turnaje: Tomáš Macháček

---------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 14.02.2015

Lanškroun - FK Česká Třebová 4 : 2 ( 2 : 1 )

branky : 6. a 65.Hostovský,37.Jung,77.Knápek

Sestava: Hrabáček(Langr)-Karlík,Vaško,Stasiowski,Skalický-

Jung,Černušák,Smrkal,Knápek,Kolomý-

Hostovský 

(Fait,Doležal)

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 14.02.2015

Lanškroun - Rudoltice muži 7 : 3 ( 2 : 1 )

branky:12.,57. a 75.Paukert,40. a 68.Hajzler,59.Tovtik,64.Kolomý

Opět jsme nastoupili v kombinované sestavě:

Moučka - Kögler,Karlík,Šišán,Tovtik - Doležal,Kolomý,Vu,Hajzler -

- Paukert,Kučera

 

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

14. 2. 2015, Šumperk

Lanškroun - Staré město pod Sněžníkem 5 : 0

Branky: M. Martinec 2x, T. Macháček 2x, J. Tareš

Lanškroun - Šumperk 12 : 0

Branky: M. Martinec 2x

Lanškroun - Libina 4 : 0

Branky: M. Martinec 2x, J. Doleček, Š. Kyčmol

Lanškroun - Šumperk B 7 : 0

Branky: T. Macháček 3x, F. Kollert, M. Martinec, J. Tareš, J. Doleček

Lanškroun – Zábřeh 9 : 0

Branky: T. Macháček 2x, M. Martinec 2x, M. Doleček 2x, J. Tareš 2x, F. Kollert

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Libina 3. Šumperk 1 4. Šumperk 2

5. Staré Město p. S. 6. Zábřeh

Nejlepší střelec turnaje: M. Martinec 9x

Nejlepší hráč turnaje: T. Macháček

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, J. Doleček, T. Šilar, S. Pospíšil,

Š. Kyčmol, T. Macháček, M. Martinec, J. Tareš

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 07.02.2015 Lanškroun

Lanškroun - FK Jeseník  4 : 2 ( 2 : 1 )

branky: 37. a 60. Knápek, 38. Richtr M., 58. Savych

sestava:Langr(Jaroš)-Stasiowski,Šilar,Popelář,Pavelka-

Savych,Richtr,Smrkal,Knápek,Jung-Hostovský

(Macháček,Fait,Černušák,Marek Jan)

 

Halový turnaj st.přípravky r.2005 a ml.

7.2.2015,Česká Třebová

Lanškroun – Česká Třebová 05  0 : 1

Lanškroun – Česká Třebová 06  3 : 1

Branky: Macháček T.,vlastní,Kollert L.

Lanškroun – Svitavy 2 : 0

Branky: Macháček T.,Kollert L.

Finálová skupina

Lanškroun – Choceň 0 : 0

Lanškroun – Rychnov n/K 1 : 0

Branka: Martinec M.

Sestava: Kollert F.,Kyčmol Š.,Martinec M.,Macháček T.,

Šípek P.,Stehlík A.,Kollert L.,Borovský Š.

 

Pořadí turnaje

1.Česká Třebová 05

2.Lanškroun

3.Choceň

4.Rychnov n/K

5.Žďár n/S

6.Svitavy

7.Zámrsk

8.Česká Třebová 06

Nejlepší hráč turnaje : Tomáš Macháček - Lanškroun

************************************************************************************************************************

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 31.01.2014

Lanškroun - Rybník 8 : 2 (  5 : 1 )

branky:Marek Michal 3,Brokeš 2,Smrkal,Hajzler,Paukert

Nastoupili jsme v kombinované sestavě:

Moučka - Kögler,Veselý,Karlík,Paukert - Sadovský,Jung,

Marek Matyáš,Brokeš,Hajzler - Marek Michal

střídali:Jílek,Marek Matěj,Smrkal,Vaško,Kužel

***********************************************************************************************************************

Turnaj v Rokytnici v Orlických horách 25. 1. 2015

starší žáci

----------------------------------------------------------------

TJ Lanškroun- TJ Baník Vamberk 1:2

Branka: Košárek M.

TJ Lanškroun- AFK Hronov 4:7

Branka: Kučera T. 4x

TJ Lanškroun- FC Nový Hradec 3:1

Branka: Košárek M., Kučera T. 2x

TJ Lanškroun- FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:3

Branka: Skalický M., Brejša A. 2x, Kolomý A. 2x.

TJ Lanškroun - FC Rokytnice 8:0

Branka: Kučera T. 2x, Totušek J., Tesař D., Kolomý A. 3x, Košárek M.

pořadí

1. MÍSTO - AFK Hronov

2. MÍSTO- TJ Baník Vamberk

3. MÍSTO- TJ Lanškroun

4. MÍSTO- FC Nový Hradec

5. MÍSTO- Rychnov nad Kněžnou

6. MÍSTO FC -Rokytnice

Sestava: Brejša Vojta, Moučka Adam, Kučera Tomáš, Totušek Josef, Šembera Josef., Košárek Martin, Skalický Michal, Brejša Adam, Kolomý Adam, Rohla Jaroslav, Tesař Dominik. Trenéři: M. Masopust, J. Šembera.

**********************************************************************************************************************************************

Přátelské utkání 22. 1. 2015

Lanškroun - Žichlínek 5:0

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Totušek J.,                                                                                                                                      Skalický M., Rohla  J.,Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D.,                                                                                                                            Moučka A., Košárek M.,                                       

Branky: Kučera T., Šembera D., Košárek M., Kolomý A., Tesař D.,

Trenéři: M.Masopust, J. Šembera.

*******************************************************************************************************************************

 

Halový turnaj ml.přípravky roč.2006 a ml.

24.1.2015,Lanškroun

Skupina A

Lanškroun – Luková 3 : 0

Branky:Holásek M. 2x,Kollert F.

Lanškroun - Letohrad 1 : 0

Branka:Doleček J.

Lanškroun - Ústí n/O 2 : 0

Branky:Holásek M.2x,

Finálová skupina

Lanškroun – Šumperk 2 : 0

Branky:Holásek M.2x

Lanškroun – V. Mýto 1 : 1

Branka:Martinec M.

Sestava:Doleček J.+M.,Kollert F.,Kyčmol š.,Martinec M.,Pospíšil S.,

Holásek M.,Nagy J.,Švarc A.,Veselý J.,Vítek A.,

Pořadí turnaje

1. Vysoké Mýto

2. Lanškroun

3. Letohrad

4. Šumperk

5. Ústí n/o

6. Č. Třebová

7. Luková

8. Šťíty

Nejlepší brankař turnaje: Michal Doleček - Lanškroun

************************************************************

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

25. 1. 2015, Moravská Třebová

Lanškroun - Česká Třebová 1 : 1

Branka: D. Petrovka

Lanškroun - Olomouc 2 : 0

Branky: D. Petrovka, P. Gregor

Lanškroun - Kunčina 2 : 0

Branky: J. Tareš 2x

Lanškroun - Polička 2 : 1

Branky: J. Tareš, M. Beran

Lanškroun - Svitavy 5 : 0

Branky:D. Petrovka 2x, J. Tareš , P. Gregor, T. Hamřík

Lanškroun – Městečko Trnávka 7 : 0

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 3x, T. Hamřík

Pořadí: 1. Česká Třebová 2. Lanškroun 3. Kunčina

4. Svitavy 5. Olomouc 6. Polička 7. Městečko Trnávka

Nejlepší hráč a střelec turnaje – D. Petrovka

Sestava:M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun,

 

D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

*********************************************************************

Přípravné utkání muži

sobota 24.01.2014

Lanškroun - Ústí n/Orlicí     4 : 3  ( 1 : 2 )

branky: 2 x Hostovský,Savych,Richtr M.

sestava: Wendlig(Jaroš)-Marek Jan,Šilar,

Pavelka,Macháček-Černušák,Novák,Smrkal,

Savych,Jung-Hostovský

(Stasiowski,Richtr M.,Fait)

 

Halový turnaj ročníku 2005 a ml.

18. 1. 2015,Hlinsko( Skuteč )

Skupina „ B „

Lanškroun – Hlinsko červ. 0 : 0

Lanškroun – Jihlava 0 : 6

Lanškroun – Náchod 1 : 3

Branka: Martinec M.

Skupina o 5 - 8 místo

Lanškroun – Štoky 0 : 0

Lanškroun – Slatiňany 0 : 3

Sestava: Šilar T., Tejkl M., Martinec M., Macháček T., Mareš L.,

Majer T., Borovský Š.,Doleček J., Stehlík A.

Pořadí turnaje

1. Hlinsko zel.

2. Havlíčkův Brod

3. Hlinsko čer.

4. Jihlava

5. Náchod

6. Štoky

7. Slatiňany

8. Lanškroun

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

17. 1. 2015, Olomouc

Lanškroun - Olomouc oranž. 1 : 2

Branly: J. Tareš

Lanškroun - Zlín 1 : 1

Branky: J. Tareš

Lanškroun - Kozlovice 0 : 0

Lanškroun - Hranice 0 : 0

Lanškroun - Prostějov 2 : 0

Branky: J. Tareš, P. Gregor

Zápas o 5 a 6 místo

Lanškroun – Dub 0 : 0 pokutové kopy 2 : 3

Pořadí: 1. Olomouc oranž. 2.Opava 3. Zlín 4. Vítkovice 5.Dub

6. Lanškroun 7. Prostějov 8. Hranice 9. Olomouc bílý 10. Kozlovice

Sestava:M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun,

 

D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

18. 1. 2015, Choceň

Lanškroun - Nemošice 0 : 0

Lanškroun - Choceň modrá 5 : 0

Branky: Holásek M. 2x, Nagy J., Vítek A., Nagy J.

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 0 : 1

Skupina o 5 a 8 místo

Lanškroun - Žamberk 2 : 0

Branka: Holásek M., Vítek A.

Lanškroun - Letohrad 1 : 0

Branka: Holásek M.

Pořadí: 1. Ústí nad Orlicí 2. Choceň žl. 3. Nemošice 4. Pardubice

5. Lanškroun 6. Letohrad 7. Žamberk 8. Choceň mod.

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, A. Vítek, M. Holásek

J. Nagy, S. Pospíšil, J. Veselý, Š. Kyčmol

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

4. 1. 2015, Svitavy

Lanškroun - Moravská Třebová 4 : 0

Branly: J. Tareš 3x, D. Petrovka

Lanškroun - Bystré 3 : 0

Branky: J. Tareš 2x, P. Popelář

Lanškroun - Svitavy 8 : 3

Branky: J. Tareš 6x, P. Gregor, M. Beran

Lanškroun - Polička 7 : 0

Branky: J. Tareš 6x, D. Petrovka

Lanškroun - Česká Třebová 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka, P. Gregor, vlastní

Pořadí: 1.Lanškroun 2. Svitavy 3. Moravská Třebová

4. Polička 5. Bystré 6. Česká Třebová

Nejlepší hráč a střelec turnaje – J. Tareš

 

Sestava:M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun,

D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

Vánoční turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

21. 12. 2014, Žďár nad Sázavou

Lanškroun - Kolín 0 : 0

Lanškroun - Jihlava 1 : 0

Branka: Š. Kyčmol

Lanškroun - Chrudim 0 : 1

Lanškroun - Přibyslav 0 : 0

Lanškroun - Žďár nad Sáz. 2 : 0

Branky: M. Martinec, J. Doleček

Lanškroun – Hlinsko 1 : 2

Branka: F. Kollert

Lanškroun – Vrchovina 1 : 0

Branka: F. Kollert


pořadí

1. Hlinsko 16b, skóre 15-4,

2. Žďár n. S. 13b, 15-7

3. Přibyslav 13b, 10-6

4. Jihlava 12b, 7-7

5. Lanškroun 11b, 5-3

6. Chrudim 10b, 6-10

7. Vrchovina 3b, 7-16

8. Kolín 2b 5-18

 

Sestava: M. Doleček ,F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, Š. Kyčmol,

J. Tareš, M. Beran, S. Pospíšil, A. Vítek

 

Poslední turnaj v roce 2014. Kluci bojovali a snažili se hrát fotbal. Žádné mužstvo nás nepřehrálo, spíše naopak. Je jen škoda, že jsme ztratili body s těmi mužstvy za námi anebo, že jsme neudrželi vedení s Hlinskem. Turnaj se vydařil.

 

Za všechny trenéry a ty, kteří se starají o ty nejmladší, bych všem chtěl popřát krásné a pohodové prožití svátečních dnů a mnoho štěstí a radosti v nadcházejícím roce 2015.

 

-------------------------------------------------------------------------

Mikulášský turnaj roč. 2000-2001 v Chocni na umělé trávě 6.12.2014

Lanškroun- Choceň 0-0

Lanškroun- Chrudim 1-4(1:2) Branky: Brejša V.

Lanškroun- Přelouč 2-0(0:0) Branky: Brejša V., Kolomý A.

Lanškroun- Vysoké Mýto 1-1(0:0) Branky: Kučera T.

Lanškroun- Ústí nad Orlicí 2-1(1:0) Branky: 2xKučera T.

Lanškroun- Holice 6-1(3:1) Branky:2x Brejša V., Kučera T. Tesař D., Kolomý A., Šembera D.,

Sestava: M.Maršíková, Totušek J., Rohla J., Šembera D., Moučka A., Brejša A., Kučera T., Kolomý A., Košárek M., Skalický M.,Tesař D., Brejša V.

Pořadí

1) Chrudim

2) Ústí nad Orlicí

3) Lanškroun

4) Choceň

5) Vysoké Mýto

6) Přelouč

7) Holice

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

6. 12. 2014, Vamberk

 

B skupina

Lanškroun - Nemošice 2 : 0

Lanškroun - Náchod bílý 3 : 0

Branky: M. Martinec 2x, F. Kollert

Lanškroun - Rychnov n. Kn. 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Holásek

Finálová skupina

Lanškroun - Borohrádek 1 : 0

Branka: M. Holásek

Lanškroun - Náchod modří 6 : 0

Branky: M. Holásek 5x, J. Tareš

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Nemošice 3. Borohrádek 4. Náchod modří

5. Náchod bílý 6. Rychnov nad Kn. 7. Vamberk 8. Třebeš - dívky

 

Sestava: F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, M. Doleček, Š. Kyčmol,

 

J. Tareš, M. Beran, S. Pospíšil, M. Holásek

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

30. 11. 2014, Choceň

Lanškroun - Nemošice 0 : 0

Lanškroun - Vysoké Mýto 1 : 0

Branka: Vítek A.

Lanškroun - Choceň B 2 : 0

Branky: Vítek A., Holásek M.

Lanškroun - Choceň A 2 : 2 výhra na penalty

Branky: Vítek A., Holásek M.

Finále:

Lanškroun - Nemošice 1 : 3

Branka: Holásek M.

Pořadí: 1. Nemošice 2. Lanškroun 3. Choceň A 4. Borohrádek

5. Vysoké Mýto 6. Choceň B 7. Česká Třebová 8. Lerohrad

 

Sestava: F. Kollert, A. Vítek, F. Daniel, M. Holásek

 

J. Nagy, S. Pospíšil, A. Švarc, J. Veselý, A. Zelinka


************************************************************************************

Halový turnaj ročníku 2005 a ml.

Hlinsko( Skuteč ),29.11.2014

 

Skupina „ A „

Lanškroun – Hlinsko zel. 1 : 3

Branka: Borovský Š.

Lanškroun - Žďár n/S 2 : 3

Branky: Martinec M.2x,

Lanškroun – Pardubičky 2 : 4

Branky: Martinec M.2x,

 

Skupina o 5-8 místo

Lanškroun – Slatiňany 2 : 1

Branky: Macháček T.,Doleček J.

Lanškroun – Hlinsko čer. 3 : 2

Branky: Macháček T.2x,Doleček J,

 

Sestava: Šilar T.,Kyčmol Š.,Martinec M.,Macháček T.,

Majer T.,Borovský Š.,Doleček J.+M.

 

Pořadí turnaje

1. Hlinsko zel.

2. Havlíčkův Brod

3 .Česká Třebová

4. Pardubičky

5. Lanškroun

6. Hlinsko čer.

 

7. Slatiňany


*******************************************************************************************************

 

Choceň 22.11.2014 Bambíny

Sestava:Vávra Šimon,Pekař Tobiáš,Richtr Denis,Formánek Marek,Malý Richard,Urbanová Oldřiška,Richter Michal,Urban Jakub,Hamřík Tadeáš

Lanškrou:Česká Třebová 1:0  (Richtr D)
Lanškroun :Chocen modrá  2:2  (Hamřík T. Richter M.)
Lanškroun :Vsoké Mýto  1:1  (Hamřík T.)
Lanškroun :Chocen žlutá  2:0 (Malý R.,Hamřík T.)
Lanškroun :Horní Jelení  0:1

1.Vysoké Mýto
2.Chocen modrá 

3.Lanškroun
4.Horní Jelení
5.Chocen žlutá


 

Krajský přebor mužů 15.kolo

Sobota 15.11.2014

Lanškroun - Žamberk 1 : 1 ( 0 : 0 ) pen. 3 : 4

sestava:Wendlig-Skalický,Vaško(53.min),Popelář,Šilar-

Jung,Novák(71.Mizerák Rad.)Smrkal,Knápek,Savych-

Fait(58.Pavelka)

branka: 80.Jung

 

Východočeský přebor dorostu 15.kolo

Sobota 15.11.2014

Lanškroun - Dvůr Králové 6 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 59.a 67.Hajzler,34.Karlík,70.Lechnýř,82.Kolomý,88.Marek Matyáš

sestava: Moučka - Paukert,Veselý, Marek Matyáš,Karlík - Doležal

(70.Sadovský),Vu,Kolomý,Hajzler - Lechnýř(85.Jung),Marek Michal

(70.Marek Matěj)

 

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

16. 11. 2014, Hlinsko

 

Lanškroun - Havlíčkův Brod 4 : 0

Branky: J. Tareš 3x, A. Vítek

Lanškroun - Hradec Králové 1 : 2

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Česká Třebová 3 : 1

Branky: J. Tareš 2x, J. Doleček

Finálová skupina

Lanškroun - Žďár nad Sáz. 3 : 3

Branky: J. Tareš, F. Kollert, J. Doleček

Lanškroun - Hlinsko 1 : 1

Branka: M. Martinec

Pořadí: 1. Hlinsko 2. Hradec Králové 3. Lanškroun 4. Žďár nad S.

5. Pardubičky 6. Havlíčkův Brod 7. Česká Třebová 8. Choceň

 

Sestava: F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, M. Doleček, A. Vítek,

J. Tareš, M. Beran, F. Daniel, S. Pospíšil

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 14.kolo

Sobota 08.11.2014

Třemošnice - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 2 )

branky: 9.Skalický, 30.Knápek

sestava: Wendlig - Jung,Popelář,Skalický,Karlík - Fait,Smrkal,

Knápek,Novák,Savych - Hostovský(76.Marek Jan)

Východočeský přebor dorostu 14.kolo

Neděle 09.11.2014

Hořice - Lanškroun 5 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 23.Hajzler

sestava: Moučka - Hajzler,Veselý,Karlík,Paukert - Doležal,

Kolomý(47.Sadovský),Marek Matyáš,Vu - Lechnýř,Marek Michal

(71.Marek Matěj)

 

Turnaj starší přípravky ročník 2004 a ml.

8. 11. 2014, Polička

 

Lanškroun - Bystré 1 : 0

Branka: M. Martinec

Lanškroun - Polička 1 : 1

Branka: T. Macháček

Lanškroun - Chotěboř 2 : 1

Branky: T. Macháček 2x

Lanškroun - Svratka 1 : 1

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Havlíčkův Brod 1 : 0

Branka: T. Macháček

 

Pořadí: 1. Polička 2. Lanškroun 3. Chotěboř

4. Havlíčkův Brod 5. Bystré 6. Svratka

 

Sestava: T. Šilar, L. Kollert, A. Urban, A. Balcar, T. Beneš

J. Doleček, M. Martinec, T. Macháček, L. Mareš

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 13.kolo

Sobota 01.11.2014

Lanškroun - Choceň 3 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 4.Novák, 73.Savych, 90.Knápek z pen.

sestava: Wendlig - Skalický,Popelář,Vaško,Stasiowski - Mizerák Rad.

(72.Jung),Knápek,Smrkal(86.Kolomý),Novák,Savych(90.Macháček) -

- Fait(82.Hostovský)

1.B třída mužů 13.kolo

Neděle 02.11.2014

Ústí nad Orlicí B - Lanškroun B 4 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Wendlig - Šišán(81.Kristek),Urban,Pavelka,Marek Jan -

Černušák(81.Krajči),Jung,Komínek(81.Černý),Macháček(65.Doležal) -

Hostovský,Krejsar(65.Petruň)

Východočeský přebor dorostu 14.kolo

Sobota 01.11.2014

Lanškroun - Dvůr Králové

Hosté se nedostavili.O osudu utkání rozhodne STK KFS Hradec Králové.

Dohrává se v sobotu 15.11.2014 v 10.00 hod.

Krajský přebor žáků 13.kolo

Sobota 01.11.2014

Starší žáci

Moravská Třebová - Lanškroun 3 : 1 ( 3 : 1 )

branka: Kučera

Mladší žáci

Moravská Třebová - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 0 )

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 12.kolo

Úterý 28.10.2014

Lanškroun - Svitavy 0 : 0 pen. 4 : 3

sestava: Wendlig - Skalický,Šilar,Popelář,Stasiowski -

Richtr M.,Novák,Smrkal(82.Pavelka),Knápek,Savych -

Hostovský(45.Fait)

penalty proměnili:Savych,Knápek,Pavelka,Popelář

            neproměnil:Richtr M.

1.B třida mužů 12.kolo

Úterý 28.10.2014

Jiskra 2008 - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 0 ) pen. 8 : 9

branky : 68.Černý, 80.Krejsar

sestava: Hrabáček - Kristek,Urban,Vacek L.(56.Černý),Šišán -

Kyral(49.Macháček),Komínek(74.Mizerák M.),Kolomý,

Černušák(82.Doležal) - Krejsar(88.Kučera),Petruň

penalty proměnili: Petruň,Kolomý,Doležal,Mizerák M.,Kristek,

                          Kučera,Urban,Macháček,Černý

            neproměnil:Šišán

Krajský přebor žáků 12.kolo

Úterý 28.10.2014

Starší žáci

Lanškroun - Litomyšl 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: Kučera

Mladší žáci

Lanškroun - Litomyšl 0 : 1 ( 0 : 0 )

 

********************************************************************************

Krajský přebor mužů 11.kolo

Neděle 26.10.2014

Moravany - Lanškroun  1 : 4  ( 0 : 3 )

branky: 45. a 76. Knápek,8.Savych,40.Novák

sestava: Wendlig-Skalický,Vaško,Popelář,Stasiowski(89.Marek Jan)

Richtr M.(78.Fait)Smrkal,Novák(85.Kyral)Savych,Knápek-

Hostovský(83.Jung)

 

1.B třída mužů 11.kolo

Sobota 25.10.2014

Lanškroun B - Libchavy 3 : 2 ( 2 : 1 )

branky:11.a 83.Fait,28.Šišán

sestava:Hrabáček-Šišán,Urban,Vacek L.,Marek Jan(80,Kristek)-

-Macháček(66.Krajči),Komínek,Černušák,Kyral(69.Mizerák M.),

Krejsar(88.Kučera)-Fait(84.Kužel)

 

Východočeský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 25.10.2014

Hlinsko - Lanškroun 4 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 76.Doležal, 82.Kolomý

sestava: Jílek - Tovtik,Veselý,Jung,Karlík - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš,Vu,Paukert(71.Kögler) - Marek Michal(71.Sadovský)

Krajský přebor žáků 11.kolo

26.10.2014

Starší

Lanškroun - Jablonné n/Orl. 0 : 1 ( 0 : 0 )

Mladší

Lanškroun - Jablonné n/Orl. 5 : 1

6.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

25. 10.2014, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“04“ - Chrudim 0 : 4

Lanškroun“04“ - Česká Třebová 0 : 6

Lanškroun“04“ - Hlinsko 0 : 3

Lanškroun“05“ - Chrudim 1 : 6

Branka: Macháček T.

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 2 : 4

Branky: Macháček T. 2x

Lanškroun“05“ - Hlinsko 0 : 1

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Chrudim 4 : 2

Branky: Holásek M., Doleček J., Kyčmol Š., Zelinka A.

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 2 : 4

Branky: Doleček J., Martinec M.

Lanškroun“06“ - Hlinsko 0 : 12

Lanškroun“07“ - Chrudim 5 : 3

Branky: Tareš J. 4x, Petrovka D.

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 3 : 3

Branky: Tareš J. 2x, Beran M.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 4 : 2

Branky: Urban S. 2x , Tareš J., Vondra J.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 10.kolo

Neděle 19.10.2014

Lanškroun - Polička 2 : 2 (1 : 1 ) pen. 6 : 7

branky: 41.Popelář, 48.Fait

sestava: Wendlig - Šilar,Popelář,Vaško,Stasiowski - Fait,Novák,Knápek,

Richtr M.,Savych - Hostovský(84.Karlík)

penalty proměnili:Popelář,Vaško,Knápek,Richtr M.,Savych,Novák

            neproměnili:Stasiowski,Šilar

1.B třída mužů 10.kolo

Sobota 18.10.2014

Verměřovice - Lanškroun B    2 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 54.Fait

sestava:Hrabáček-Macháček,Černý,Vacek L.,Marek Jan-

Kyral(60.Šišán)Komínek(65.Mizerák M.)Černušák(77.Petruň)

Mizerák Rad..(80.Urban)Krejsar,Vacek Z.(32.Fait)

 

Východočeský přebor dorostu 12.kolo

Neděle 19.10.2014

Lanškroun - Trutnov 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 14.Paukert

sestava: Jílek - Kögler,Veselý,Karlík,Tovtik - Doležal(88.Sadovský),

Hajzler(71.Marek Michal),Kolomý,Vu,Paukert - Lechnýř(87.Marek Matěj)

Krajský přebor žáků 10.kolo

Neděle 19.10.2014

Starší žáci

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 0 )

branky: Kolomý,Šembera,Brejša V.,Košárek

Mladší žáci

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

6.kolo krajské miniligy ml.+st.přípravky

19.10.2014,Pardubice

Starší přípravka

Lanškroun „04“ - Choceň 0 : 3

Lanškroun“04“ - Pardubice“A“ 1 : 10

Branka:Stehlík A.

Lanškroun“04“ - Pardubice „B“ 1 : 3

Branka:Hudec Z.

Lanškroun“05“ - Choceň 4 : 0

Branky: Tejkl M.2x,Vítek A.,Doleček J.

Lanškroun“05“ - Pardubice „A“ 2 : 12

Branky: Borovský Š.,Martinec M.

Lanškroun“05“ - Pardubice „B“ 1 : 8

Branka:Borovský Š.

 

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1

Branky: Vítek A.,Tareš J.,Kyčmol Š.

Lanškroun“06“ - Pardubice“A“ 3 : 11

Branky: Martinec M.,Tareš J.,Vítek A.

Lanškroun“06“ - Pardubice „B“ 4 : 5

Branky:Martinec M.2x,Tareš J.,Kyčmol Š.

Lanškroun“07“ - Choceň 7 : 1

Branky: Tareš J.5x,Beran M.,Urban S.

Lanškroun“07“ – Pardubice „A“ 7 : 8

Branky: Tareš J.6x,Vondra J.

Lanškroun“07“ – Pardubice „B“ 4 : 2

Branky: Vondra J.,Kozák L.,Tareš J.,Beran M.

 

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 9.kolo

Neděle 12.10.2014

Dolní Újezd - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 1 )

branka:33.Knápek(p.k)

sestava:Wendlig(75.Langr)-Marek Jiří(46.Mizerák Rad.)

Popelář,Pavelka/24./Stasiowski-Richtr M.,Novák(80.Kyral)

Smrkal,Savych(75.Fait),Knápek,Hostovský

1.B třída mužů 9.kolo

Sobota 11.10.2014

Lanškroun B - Dlouhá Loučka 2 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 85.Fait,88.Komínek (p.k)

sestava:Hrabáček-Kučera(55.Krajči),Urban,Kristek,Macháček                                                                                                                           (43.Mizerák M.)-Komínek,Šilar(63.Vacek Z.)Kyral,Mizerák Rad.-Fait,                                                                                                          Petruň(43.Vacek L.)

Východočeský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 12.10.2014

Třebeš - Lanškroun 3 : 2 ( 0 : 2 )

branky: 21.Hajzler, 37.Karlík

sestava:Jílek - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš,Vu,Hajzler(79.Paukert) - Lechnýř

Krajský přebor žáků 9.kolo

Neděle 12.10.2014

Starší žáci

Lanškroun - Libchavy 1 : 2 n.p. ( 0 : 0 )

Mladší žáci

Lanškroun - Libchavy 2 : 1 ( 1 : 0 )

4.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

12. 10.2014, Hlinsko

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Česká Třebová 2 : 5

Branky: Stehlík A., Kollert L.

Lanškroun“04“ - Choceň 1 : 3

Branka: Hudec Z.

Lanškroun“04“ - Hlinsko 0 : 10.

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 1 : 6 ( 1 : 1 )

Branka: Vítek A.

Lanškroun“05“ - Choceň 2 : 4 ( 2 : 2 )

Branky: Vítek A., Martinec M.

Lanškroun“05“ - Hlinsko 0 : 4 ( 0 : 2 )

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 1 : 4

Branka: Zelinka A.

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1

Branky: Tareš J. 2x, Nagy J.

Lanškroun“06“ - Hlinsko 1 : 11

Branka: Holásek M.

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 4 : 1

Branky: Tareš J. 4x

Lanškroun“07“ - Choceň 3 : 0

Branky: Tareš J., Urban S., Gregora P.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 4 : 2

Branky: Tareš J. 2x,Beran M., Urban S.

Turnaj Bambíny Česká Třebová 11.10.2014
Hráči:Urbanová Oldřiška,Richter Michal,Richtr Denis,Malý Richard,Pekař Tobiáš,Formánek Marek,Vávra Šimon,Kozák Lukáš
Lanškroun:Česká Třebová A 16:0 (11:0)
Branky:5xKozák L.
            4xMalý R.
            3xVávra Š.
            2xRichtr D.
            1xFormánek M.
            1xUrbanová O.
Lanškroun:Letohrad  6:5 (2:4)
Branky:6xKozák L.
Lanškroun:Tatenice   0:4 (0:2)
Lanškroun:Česká Třebová B 12:0 (7:0)
Branky:6xKozák L.
            3xMalý R.
            Vávra Š.
            Pekař T.
            Richtr D.

Pořadí:1.Letohrad
              2.Lanškroun
              3.Tatenice
             4.Česká Třebová B
             5.Česká Třebová A

 

****************************************************************************

Krajský přebor mužů 8.kolo

Neděle 05.10.2014

Lanškroun - Litomyšl 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky :22.Hostovský, 79.Mizerák Radek

sestava:Wendlig - Marek Jiří,Popelář,Skalický(70.Mizerák Radek),

Stasiowski - Richtr M.,Smrkal(66.Fait),Knápek(90.Kyral),Novák,Savych

(89.Karlík) - Hostovský(56.Šilar)

 

1.B třída mužů 8.kolo

Sobota 04.10.2014

Cerekvice - Lanškroun B 3 : 2 n.p. ( 2 : 0 )

branky:83.Šišán,90.Petruň

sestava:Stasiowski-Šišan,Kristek(56.Petruň),Černý,Marek Jan(41.Krajči)-

Komínek,Macháček,Černušák,Kyral(73.Kučera)-Fait(77.Mizerák M.)

Krejsar

Východočeský přebor dorostu 10.kolo

Neděle 05.10.2014

Lanškroun - Litomyšl 3 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 7.Hajzler,36.a 43.Karlík

sestava:Jílek - Tovtik,Jung(46.Kögler),Veselý,Karlík - Paukert

(84.Sadovský),Kolomý,Marek Matyáš,Vu(77.Marek Michal),

Hajzler(89.Marek Matěj) - Doležal(62.Lechnýř)

Krajský přebor žáků 8.kolo

Neděle 05.10.2014

Starší žáci

Letohrad - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

Mladší žáci

Letohrad - Lanškroun 1 : 8 ( 1 : 4 )

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 7.kolo

Neděle 28.09.2014

Chrudim B - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky:36. Hostovský,60.Novák

sestava:Wendlig-Marek Jiří,Vaško,Skalický,Stasiowski-

Savych,Novák(89.Pavelka),Smrkal,Knápek,Richtr-

Hostovský(81.Fait)

1.B třída mužů 7.kolo

Sobota 27.09.2014

Lanškroun B - Polička B 4 : 0 ( 1 : 0 )

branky:12.Krejsar, 51.a 61.Fait, 88.Komínek

sestava:Hrabáček-Macháček,Urban,Pavelka(63.Kristek),Marek Jan-

Komínek,Krajči(46.Mizerák Rad.)Kyral,Mizerák M.(55.Farkaš)-

Krejsar(70.Šišán),Fait(65.Petruň)

Východočeský přebor dorostu 9.kolo

Neděle 28.09.2014

Náchod B - Lanškroun 2 : 0 ( 1 : 0 )

sestava:Jílek - Tovtik,Veselý(15.Kögler),Jung,Karlík - Doležal(80.Sadovský),

Kolomý,Marek Matyáš(84.Marek Matěj),Vu,Paukert(83.Urban) -

-Lechnýř(64.Marek Michal)

Turnaj Bambíny 27.9.2014 Vysoké Mýto
Sestava: Lanškroun
               Vávra Šimon,Pokorný Jiří,Pekař Tobiáš,Kozák Lukáš,Malý Richard,Formánek Marek,Richter Denis,Richtr Michal,Černý Lukáš

Lanškroun - Ustí nad Orlicí  5:4 (4:2)
   Branky:Kozák L. 4x
               Vávra Š.

Lanškroun - Vysoké Mýto       5:1 (1:1)
   Branky:Kozák L. 3x
               Vávra Š.
               Malý R.

Lanškroun - Česká Třebová B   7:0 (3:0)
   Branky:Malý R. 2x
               Formánek M.2x
               Pokorný J.
               Kozák L.
               Vávra Š.

Lanškroun - Česká Třebová A  12:2 (6:2)
    Branky:Kozák L. 4x
                 Vávra Š. 4x
                Malý R.2x
                Formánek M.
                Vlastní

 

*********************************************************************************

Krajský přebor mužů 6.kolo

Neděle 21.09.2014

Lanškroun - Letohrad B 3 : 1 ( 3 : 1 )

 branky:16.Savych,19.z pen.a 21.Knápek

sestava:Wendlig - Marek Jiří,Popelář,Skalický,Šilar - Richtr,Knápek,

Smrkal(65.Mizerák Radek),Novák(89.Kyral),Savych(88.Jung) -

- Hostovský(79.Fait)  

1.B třída mužů 6.kolo

Sobota 20.09.2014

Kamenná Horka - Lanškroun B 1 : 0 n.p. ( 0 : 0 )

sestava:Stasiowski -Šišan,Kristek(57.Černý),Urban,Marek Jan-

Komínek,Macháček(63.Vacek Z.),Černušák,Mizerák Rad.

(90.Kužel)-Petruň(76.Krajči),Kyral

Východočeský přebor dorostu 8.kolo

Neděle 21.09.2014

Lanškroun - Letohrad 1 : 2 ( 1 : 0 )

branka: 22.Karlík

sestava:Jílek - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Kolomý,Vu,

Marek Matyáš(79.Marek Michal),Hajzler(88.Paukert) - Lechnýř

Krajský přebor žáků 7.kolo

Neděle 21.09.2014

Starší žáci

Česká Třebová - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 0 )

branky:Brejša V.

Mladší žáci

Česká Třebová - Lanškroun 6 : 3 

Turnaj Bambíny 20.9.2014 Lanškroun
Lanškroun : Česká Třebová B  22 : 0  ( 11 : 0 )  
Branky:Kozák

L

. 10x
            Urban J. 4x
            Malý R. 3x
            Pekař T. 2x
            Vávra Š. 2x
            Pokorný J. 1x
Lanškroun : Česká Třebová A 11 : 2  ( 3 : 2 )
Branky:Kozák

L

. 5x
             Vávra Š. 4x
              Malý R. 1x
             Černý

L

. 1x
Lanškroun :Tatenice 8 : 5  ( 5 : 3 )
Branky :Kozák L. 5x
              Vávra Š 3x

 

 

 

3.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

20.9.2014,Nemošice

 

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Nemošice 4 : 1 ( 4 : 0 )

Branky:Beneš T.2x,Urban A.,Macháček T.

Lanškroun“04“ - Choceň 1 : 2 ( 1 : 1 )

Branka:Hudec Z.

Lanškroun“04“ - V.Mýto 1 : 6 ( 1 : 3 )

Branka: Macháček T.

Lanškroun“05“ - Nemošice 2 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Doleček J.,Borovský Š.

Lanškroun“05“ - Choceň 3 : 2 ( 2 : 1 )

Branky: Kollert F.2x,Stehlík A.

Lanškroun“05“ - V. Mýto 2 : 4 ( 1 : 2 )

Branky: Doleček M.,Stehlík A.,

 

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 2 : 3 ( 1 : 1 )

Branky: Doleček M.,Pospíšil S.

Lanškroun“06“ - Choceň 7 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Doleček M.2x,Nagy J.2x,Zelinka A.,Veselý J.,Vítek A.

Lanškroun“06“ - V. Mýto 1 : 11 ( 0 : 6 )

Branka:Holásek M.

Lanškroun“07“ - Nemošice 4 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Tareš J.4x

Lanškroun“07“ - Choceň 9 : 0 ( 8 : 0 )

Branky: Petrovka D.5x,Tareš J.2x,Popelář P.,Beran M.

Lanškroun“07“ - V. Mýto 6 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: Tareš J.3x,Beran M.2x,Petrovka D.

 

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 5.kolo

Neděle 14.09.2014

Horní Jelení - Lanškroun 3 : 6 ( 3 : 4 )

 branky:7.,45.a 52.Novák,10.Richtr M.,29.Hostovský,72.Savych

 sestava:Wendlig-Marek Jiří,Popelář,Skalický,Stasiowski                                                                                                                                               (56.Mizerák Rad.)-Richtr M.(89.Veselý),Novák(75.Kolomý),Smrkal,                                                                                                                                     Knápek,Savych(81.Kyral)-Hostovský

1.B třída mužů 5.kolo

Sobota 13.09.2014

Lanškroun B - Morašice 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky:3.Mizerák Radek,50.Petruň,78.Vacek Z.

sestava:Langr - Kučera(54.Krejsar),Černý(80.Mizerák M.),Vaško,Šišán -

- Mizerák Rad.(63.Macháček),Komínek,Černušák,Kyral(72.Krajči),

Marek Jan - Petruń(56.Vacek Z.)

Východočeský přebor dorostu 7.kolo

Sobota 13.09.2014

Česká Třebová - Lanškroun 2 : 2 ( 2 : 1 ) pen. 3 : 4

branky:39.Doležal,76.Jung

penalty:proměnili:Karlík,Veselý,Doležal,Kolomý-neproměnil:Jung

sestava:Karlík - Tovtik,Veselý,Jung,Urban - Doležal,Vu,Kolomý,

Marek Matyáš,Hajzler - Lechnýř(38.Marek Michal)

Krajský přebor žáků 6.kolo

Sobota 13.09.2014

Starší žáci

Lanškroun - Dolní Újezd 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka:Moučka

Mladší žáci

Lanškroun - Dolní Újezd 10 : 1 ( 2 : 0 )

branky:Kyselo 4x,Pecháček 2x,Šebrle 2x,Ďuriš,Borovský

sestava:Fikejs F. - Jílek V.,Zelinka L. - Kyselo D. Pecháček M.,

Bureš T. - Šebrle R.,Černohous M.

střídali:Ďuriš T.,Borovský M.,Hudec Z. 

Přípravka

Neděle 14.09.2014

Turnaj v Lanškrouně

2.kolo krajské miniligy st. + ml.přípravky

14.9.2014,Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Hlinsko 1 : 13 ( 0 : 6 )

Branka: Hudec Z.

Lanškroun“04“ – Vysoké Mýto 0 : 5 ( 0 : 3 )

Lanškroun „04“ – Pardubice „A“ 2 : 9 ( 2 : 1 )

Branky: Hudec Z.,Hrynečko J.

Lanškroun „05“ – Hlinsko 2 : 6 ( 2 : 2 )

Branky: Doleček J.2x

Lanškroun“05“ – Vysoké Mýto 4 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: Pospíšil S.2x,Stehlík A.,Doleček J.

Lanškroun „05“ – Pardubice“A“ 1 : 11

Branka: Martinec M.

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Hlinsko 6 : 7

Branky: Martinec M.2x,Doleček M.2x,Kyčmol Š.,Veselý J.

Lanškroun“06“ – Vysoké Mýto 4 : 9 ( 2 : 5 )

Branky: Daniel F.,Nagy J.,Veselý J.,Doleček M.

Lanškroun“06“ – Pardubice“A“ 7 : 8 ( 4 : 5 )

Branky: Daniel F.5x,Veselý J.,Doleček M.

Lanškroun“07“ – Hlinsko 6 : 0

Branky: Tareš J.4x,Petrovka D.,Švarc A.

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 5 : 1

Branky: Tareš J.4x,Popelář P.

Lanškroun“07“ – Pardubice „A“ 1 : 10

Branka: Petrovka D.

 

*****************************************************************************************************

Krajský přebor mužů 4.kolo

Neděle 07.09.2014

Lanškroun - Moravská Třebová 2 : 4 ( 1 : 3 )

branky:5.Fait,77.Jung

sestava:Wendlig - Skalický,Popelář,Pavelka,Stasiowski - Fait

(73.Marek Jiří),Smrkal(46.Novák),Knápek,Richtr M.(73.Hostovský) ,

Savych - Šilar D.(70.Jung)                                                                                  

 

1.B třída mužů 4.kolo

Sobota 06.09.2014

Sebranice - Lanškroun B 2 : 3 n.p. ( 1 : 0 )

branky: 50.Komínek,75.Hostovský

sestava:Hrabáček-Šišán,Černý,Kristek(70.Farkaš)Marek Jiří-

Krajči(65.Mizerák M.)Komínek,Černušák,Kyral(85.Kučera)-

Hostovský,Vacek Z

Vacek L.vyloučen na střídačce

Východočeský přebor dorostu 6.kolo

Neděle 07.09.2014

Lanškroun - Olympia Hradec Králové B 4 : 1 ( 2 : 0 )

branky:9.Kolomý,26.a 58.Lechnýř,49.Hajzler

sestava:Jílek - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Vu(69.Marek Michal),

Kolomý,Marek Matyáš,Hajzler(87.Urban) - Lechnýř(89.Marek Matěj)

 

Krajský přebor žáků 5.kolo

Sobota 06.09.2014

Starší žáci

Polička - Lanškroun 0 : 6 ( 0 : 4 )

branky:Brejša A. 3,Totušek,Kučera,Košárek

Mladší žáci

Polička - Lanškroun 0 : 6 ( 0 : 3 )

 

1.kolo krajské miniligy ml. a st. přípravky

7.9.2014,Hlinsko

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Ústí n/o-Nemošice 3 : 5 ( 2 : 2 )

Branky:Martinec M. 3x

Lanškroun“04“ – Hlinsko 0 : 10 ( 0 : 2 )

Lanškroun“04“ - Chrudim 3 : 9 ( 2 :5 )

Branky: Mareš L.,Kollert L.,Beneš T.

Lanškroun“05“ -Ústí n/o-Nemošice 2 : 8

Branky:Stehlík A.2x

Lanškroun“05“ - Hlinsko 0 : 11

Lanškroun“05“ – Chrudim 2 : 3

Branky: Hrynečko J.,Tejkl M.

 

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ – Ústí n/o-Nemošice 10 : 5

Branky: Vítek A. 7x,Pospíšil S.,Nagy J.,Zelinka A.

Lanškroun“06“ – Hlinsko 0 : 9

Lanškroun“06“ – Chrudim 5 : 3

Branky: Vítek A.4x,Nagy J.

Lanškroun“07“ –Ústí n/O-Nemošice 4 : 9

Branky: Tareš J.4x

Lanškroun“07“ – Hlinsko 9 : 0

Branky: Beran M.4x,Tareš J.4x,Petrovka D.

Lanškroun“07“ – Chrudim 12 : 2

Branky:Tareš J.8x,Beran M.,Petrovka D.,Popelář P.,Urban S.

*************************************************************************************

Krajský přebor žáků 4.kolo

Středa 03.09.2014

Starší žáci

Lanškroun - Svitavy 2 : 3 ( 1 : 3 )

branky:Brejša V.,Kolomý

Mladší žáci

Lanškroun - Svitavy 1 : 5 ( 0 : 2 )

***********************************************************************************

Krajský přebor mužů 3.kolo

Neděle 31.08.2014

Hlinsko - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka:  81.Knápek

sestava: Langr-Stasiowski,Popelář,Pavelka,Vaško-

Fait,Smrkal(89Marek Jiří),Richtr M.,Savych-

Hostovský(85.Kyral-89.Marek Jan)Knápek

1.B třída mužů 3.kolo

Neděle 31.08.2014

Lanškroun B - Řetová 1 : 3 ( 1 : 0 )

branka:20.Petruň

sestava:Wendlig - Krejsar,Vacek Z.,Kristek,Karlík(87.Kučera) -

- Macháček(70.Černý),Farkaš(52.Skalický),Černušák,Šišán

(63.Mizerák M.) - Krajči(87.Kužel),Petruň

Východočeský přebor dorostu 5.kolo

Neděle 31.08.2014

Nové Město n/Metují - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 2 )

branky:29.Hajzler,32.Paukert,64.Marek Matyáš

sestava:Karlík - Kögler,Jung,Veselý,Tovtik - Doležal(85.Marek Michal),

Hajzler,Kolomý,Marek Matyáš,Paukert(56.Sadovský) - Lechnýř

 

Přípravka

Sobota 30.08.2014

Letní fotbalový turnaj FOTBAL POMÁHÁ pro starší přípravku ročníku 2005 a mladších

Hlinsko 30. 8. 2014

Lanškroun Česká Třebová 2 – 2      Branky: Kyčmol Š., Macháček T.

Lanškroun Sokol Štoky 4 – 0           Branky: Macháček T. 2x, Mareš L., Martinec M.

Lanškroun Hlinsko červ. 1 – 1         Branka: Macháček T.

Lanškroun Přibyslav 0 – 6

Lanškroun Jihlava 0 – 6

Lanškroun Žďár nad Sáz. 4 – 0      Branky: Martinec M. 2x, Mareš L., Macháček T.

Lanškroun Slatiňany 1 – 2                 Branka: Macháček T.

Lanškroun Herálec 6 – 0                   Branky: Macháček T. 2x, Stehlík A. 2x, Vítek A.,Martinec M.

Pořadí: 1. Jihlava 2. Hlinsko zel. 3. Přibyslav 4. Havl. Brod 5. Česká Třebová 6. Mnětice 7. Hlinsko červ. 8. Slatiňany 9. Lanškroun 10. Žďár n. S. 11. Štoky 12. Herálec

Sestava: Kollert F a L., Macháček T., Martinec M., Šilar T., Vítek A., Borovský Š., Mareš L., Majer T., Stehlík A., Kyčmol

 

Krajský přebor žáků 3.kolo

Středa 27.08.2014

Starší žáci

Jablonné - Lanškroun 4 : 0 ( 2 : 0 )

Mladší žáci

Jablonné - Lanškroun 3 : 3 ( 1 : 1 )

 

3.kolo poháru Pardubického hejtmana

Úterý 26.08.2014

Litomyšl - Lanškroun 2 : 3   ( 1 : 2 )

branky: 16.Richtr M.,34.Skalický,76.Komínek

 

************************************************************************************

1.B třída mužů 2.kolo

Neděle 24.08.2014

Jablonné - Lanškroun B 2 : 1 ( 1 : 0 )

branka : 72.Krajči

sestava : Wendlig-Krejsar,Vacek Z.,Richtr M.,Šišán-

Macháček,Farkaš(57.Kolomý),Černušák(77.Kristek),

Doležal(70.Lechnýř)-Krajči,Fait(57.Hostovský)

 

 

Krajský přebor mužů 2.kolo

Sobota 23.08.2014

Lanškroun - Holice 2 : 0 ( 1 : 0 )

branky:23.Mizerák Radek,84.z pen.Popelář

sestava:Langr - Vaško,Popelář,Pavelka,Stasiowski - Fait(90.Doležal),

Knápek,Smrkal(81.Kolomý),Mizerák Radek/66/,Savych(87.Karlík) -

-Hostovský(75.Macháček)

 

Východočeský přebor dorostu 4.kolo

Sobota 23.08.2014

Lanškroun - Vysoké Mýto 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky:25.Paukert,39.Lechnýř,61.Hajzler,86.Jílek

sestava:Moučka - Tovtik,Karlík,Veselý,Hajzler - Doležal,Vu(46.Kögler),

Kolomý,Marek Matyáš,Paukert - Lechnýř(84.Jílek)

 

Krajský přebor žáků 2.kolo

Sobota 23.08.2014

Starší žáci

Litomyšl - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka:Skála

Mladší žáci

Litomyšl - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 2 )

branky:Pecháček 2,Kyselo,Toncer

**********************************************************************************

Krajský přebor žáků 1.kolo

Čtvrtek 21.08.2014

Starší žáci

Lanškroun - Moravská Třebová 2 : 4 ( 2 : 2 )

branky:Skála,Kolomý

 

Mladší žáci

Lanškroun - Moravská Třebová 2 : 2

***********************************************************************************

Východočeský přebor dorostu 3.kolo

Středa 20.08.2014

Lanškroun - Pardubice B 0 : 5 ( 0 : 2 )

sestava:Moučka - Tovtik,Karlík,Veselý,Urban(79.Kögler) - Doležal,Vu,

Kolomý,Hajzler(68.Marek Matyáš),Paukert(73.Sadovský) -Lechnýř

(85.Dušek)

***************************************************************************************

1.B třída mužů 1.kolo

Sobota 16.08.2014

Lanškroun B - Čistá 0 : 1 ( 0 : 1 )

sestava: Wendlig-Macháček,Stasiowski,Černý(46.Mizerák Rad.)

    Marek Jan-Kyral,Šišan(75.Kučera),Komínek,

   Krejsar(59.Krajči)-Petruň(79.Mizerák M.),Hostovský(65.Vacek Z.)

 

Východočeský přebor dorostu 2.kolo

Neděle 17.08.2014

Cidlina - Lanškroun 7 : 0 ( 4 : 0 )

sestava:Moučka - Kögler,Karlík,Urban,Tovtik - Doležal,Vu,Kolomý,

Hajzler(46.Marek Matyáš),Paukert(85.Sadovský) - Lechnýř

 

Krajský přebor mužů 1.kolo

Neděle 17.08.2014

Pardubičky - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka:57.Richtr M.

sestava: Langr-Marek Jiří(80.Kyral),Popelář,Pavelka,Skalický

(76.Stasiowski)-Fait(76.Hostovský),Novák(69.Mizerák Rad.)

Smrkal,Richtr M./65/,Savych-Knápek

 

***********************************************************************************

Východočeský přebor dorostu 1.kolo

Sobota 09.08.2014

Lanškroun - Svitavy 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 85.Lechnýř

sestava:Karlík - Tovtik,Jung,Veselý,Urban - Doležal,Vu,Kolomý,

Hajzler,Paukert(78.Marek Matyáš) - Lechnýř(89.Dušek)

 

2.kolo poháru Pardubického hejtmana

Sobota 09.02.2014 v 18.00 hod.

Sokol Sruby - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 2 )

branky:10.a 69.Fait,19.Popelář z pen.

sestava:Wendlig-Marek Jiří(51.Macháček),Šilar,Popelář,

Marek Jan-Fait,Savych(67.Kyral)Novák(75.Stasiowski),

Smrkal,Richtr M.,Hostovský

 

Přátelské utkání muži B

Neděle 10.02.2014

Verměřovice - Lanškroun B       3 : 8 ( 0 : 5 )

branky : 21.,35.a 78.Mizerák Rad.,32. a 79.Krejsar,12.Hostovský,

41.Komínek,86.Kučera

*********************************************************************************
 

1.kolo o Pohár hejtmana Pardubického kraje

Sobota 02.08.2014

Kunčina - Lanškroun 2 : 3 ( 1 : 1 )

branky:

44

.Novák, 50.Richtr M., 83.Hostovský

 

sestava:Langr - Marek Jiří,Vaško,Popelář,Marek Jan - Savych

(89.Stasiowski),Novák,Skalický,Kyral(56.Mizerák Radek) -

Richtr M.,Knápek(46.Hostovský)

 

Přátelské utkání muži B

Neděle 03.08.2014

Lanškroun B - Rudoltice     6 : 0    ( 2 : 0 )

branky: 12.,25. a 58.Fait, 49.Krejsar, 64.Stasiowski ,81.Mizerák Rad.

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 02.08.2014

Lanškroun - Jablonné nad Orlicí 4 : 2 ( 2 : 0 )

branky: Paukert 2,Marek Michal,Hajzler

***************************************************************************

Přátelské utkáni muži

Neděle 27.07.2014

Ústí n/Orlicí - Lanškroun   3 : 3  ( 1 : 2 )

Branky : Knápek,Mizerák Rad.,Kyral

Přátelské utkání dorostu

Sobota 26.07.2014

Lanškroun - Rudoltice muži 3 : 2 ( 3 : 0 )

branky: 19.a 28.Doležal,45.Paukert

sestava:Tuček(46.Jílek) - Tovtik,Jung,Urban,Karlík - Marek Matyáš,

Vu,Hajzler,Doležal - Marek Michal,Paukert

střídal:Dušek


Přátelské utkání muži

Sobota 19.07.2014

Lanškroun - Velké Losiny 1 : 1 ( 1 : 1 )

branka: 6.Popelář

Přátelské utkání muži

Úterý 22.07.2014

SK Slavia Praha  U18 - Lanškroun 3 : 2 ( 1 : 2 )

branky: 10.Popelář, 21.Smrkal

    AKTUALITY

JAKO CUP 2015

8. ročník dvoudenního mezinárodního turnaje mladších přípravek (r. 2006 a ml.)

O víkendu jsme se zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje v Hradci Králové, kde jsme hráli pod hlavičkou FC Hlinsko. Hrací systém byl stanoven rozpisem. Každý tým byl rozdělen na tým A a B, přičemž v prvním poločase proti sobě nastoupily týmy A a týmy B, v druhém poločase týmy A proti týmům B. Výsledky obou týmů se sčítaly a ze součtu vyšel celkový výsledek jednotlivých utkání.

Turnaje se zúčastnilo 24 družstev, rozdělených do 4 skupin po 6 družstvech. Po odehrání základních skupin hráli mužstva, která se umístila na 1. a 2. místě základní skupiny o 1.-8. místo celkového pořadí, družstva z 3. a 4. místa o celkové 9.-16. místo a družstva z 5. a 6. místa základních skupin o 17.-24. místo celkového pořadí.

Skupina C

Lanškroun - Dukla Praha B 4 : 1

Branky: A. Vítek 3x, S. Pospíšil

Lanškroun - Dukla Praha A 0 : 1

Celkově: Hlinsko/Lanškroun – Dukla Praha 8 : 2

Lanškroun - SLASK Wroclaw B 1 : 7

Branka: A. Vítek

Lanškroun - SLASK Wroclaw A 1 : 4

Branka: M. Martinec

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - SLASK Wroclaw 6 : 17

Lanškroun - Zbrojovka Brno B 0 : 1

Lanškroun - Zbrojovka Brno A 0 : 6

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Zbrojovka Brno 2 : 9

Lanškroun - Bohemians Praha B 0 : 1

Lanškroun - Bohemians Praha A 1 : 3

Branka: A. Vítek

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Bohemians Praha 8 : 8

Lanškroun - Hradec Králové 07 B 2 : 0

Branky: J. Doleček, A. Vítek

Lanškroun - Hradec Králové 07 A 3 : 0

Branky: A. Vítek 2x, M. Holásek

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Hradec Králové 07 15 : 2

Umístění ve skupině: 1.WKS SLASK Wropclaw 2. Bohemians Praha 1905 3. FC Zbrojovka Brno

4. FC Hlinsko/TJ Lanškroun 5. FK Dukla Praha 6. FC Hradec Králové 2007

Postoupili jsme do skupiny o umístění o 9. – 16. místo.

Lanškroun - Slovan Bratislava B 3 : 0

Branky: M. Holásek 2x, A. Vítek

Lanškroun - Slovan Bratislava A 2 : 0

Branky: A. Vítek, D. Petrovka

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Slovan Bratislava 12 : 1

Lanškroun – Motorlet Praha B 1 : 2

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Motorlet Praha A 2 : 1

Branky: A. Vítek 2x

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Motorlet Praha 8 : 7

Poslední zápas jsme hráli o 9. a 10. místo

Lanškroun - Zbrojovka Brno B 2 : 5

Branky: A. Vítek, J. Doleček

Lanškroun - Zbrojovka Brno A 0 : 3

Celkově: Hlinsko/Lanškroun - Zbrojovka Brno 7 : 11

Celkové pořadí

1.WSK Slask Wroclaw 2.Bohemians Praha

3.Viktoria Plzeň

4.FC Hradec Král.

5.Xaverov 6.AC Sparta Praha

7.Admira Praha 8.FK Pardubice

9.Zbrojovka Brno

10.FC Hlinsko/TJ Lanškroun

11.AS Trenčín

12.Motorlet Praha

13.MFK Chrudim

14.ŠK Slovan Bratislava

15.1FC Slovácko 16.FK Ústí Nad Labem

17.Dukla Praha

18.FC Duslo Šala 19.FK Baumit Jablonec

20.FC Hradec Král.07 21.SK Junior Teplice 22.TJ Sokol Řepy 23.TJ Tatran Kohoutovice 24.SK Zeleneč

Sestava: F. Kollert, M. Doleček, M. Martinec, J. Doleček, A. Vítek, M. Holásek, Š. Kyčmol, S. Pospíšil,

D. Petrovka

Krásné umístění pro naše mladé fotbalisty mezi fotbalovou špičkou pro tento ročník 2006 a ml. Poznali, že se dá hrát i s těmi nejlepšími, ale podmínkou je kvalitní a dobrý trénink. Získali mnoho nových zkušeností a praktických dovedností. Také poznali nové kamarádi z jiných mužstev.

Je jen škoda, že jsme měli ve skupině oba finalisty. Mohlo to být ještě lepší.

Závěrem bych chtěl poděkovat p. F. Jůnovi z FC Hlinska, který nás přivzal do spolupráce na tento turnaj.

M. Martinec

 

-----------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů

Sobota 20.06.2015

Lanškroun - Třemošnice               1 : 0   ( 0 : 0 )

branka : 83.Novák

sestava : Jaroš-Stasiowski,Popelář,Pavelka,Veselý-

Jung(89.Macháček),Novák(88.Černušák),Smrkal,Savych-

Knápek,Fait(82.Karlík)

1.B třída mužů

Sobota 20.06.2015

Lanškroun B - Jiskra 2008            3 : 1  ( 0 : 0 )

branky:59.Krejsar,77.Knápek,90.Fait

sestava:Langr-Komínek,Černý,Richtr D.,Karlík-

Vu(46.Savych),Mizerák Rad.(77.Macháček),

Černušák,Farkaš(46.Smrkal),Krejsar(72.Fait)-

Doležal(46.Knápek)

Krajský přebor žáků

Čtvrtek 18.06.2015

Lanškroun - Holice              3 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 24. Kolomý, 31. Brejša V, 36. Košárek

sestava: Maršíková, Rohla , Šembera, Kučera ,Skalický,

 Košárek., Brejša A., Pecháček(31.Jílek,58.Kyselo), Kolomý,

Tesař(63.Lukaščuk), Brejša V.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 

Sobota 13.06.2015

Choceň - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 0 )

branka: Smrkal

sestava: Jaroš-Stasiowski(59.Černušák),Veselý,Popelář

Šilar-Savych,Novák(77.Tovtik-79.Doležal),Smrkal,Jung-

Knápek,Fait

1.B třída mužů

Úterý 16.06.2015

Lanškroun B - Ústí n.Orlicí B 0 : 2 ( 0 : 1 )

sestava: Hrabáček - Komínek,Marek J.(46.Černý),Veselý,Stasiowski -

Jung(34.Farkaš),Kolomý,Mizerák Radek,Černušák - Hostovský,

Doležal(59.Fait)

Východočeský přebor dorostu 30.kolo

Neděle 14.06.2015

Pardubice B - Lanškroun 7 : 2 ( 6 : 0)

branky: 85.Marek Michal,88.Lechnýř

sestava: Jílek - Hajzler,Veselý,Jung,Karlík - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš(55.Kögler),Vu - Marek Michal,Lechnýř

Krajský přebor žáků

Sobota 13.06.2015

Moravská Třebová - Lanškroun 1 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: 30. Pecháček, 49. Kyselo.

Sestava: Brejša V., Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Tesař,

Pecháček(38.Kyselo), Jílek(50.Fikejs).

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 27.kolo

Sobota 06.06.2015

Lanškroun - Moravany   0 : 2 ( 0 : 0)

sestava:Jaroš – Pavelka, Vaško, Skalický, Stasiowski (68. Vacek.Z) –
Zdroj: http://orlicky.denik.cz/fotbal_region/lanskroun-podlehl-moravanum-20150608.html

Zdroj: http://orlicky.denik.cz/fotbal_region/lanskroun-podlehl-moravanum-20150608.htmlMizerák Rad.(64. Černušák), Novák, Smrkal, Kolomý –

Fait, KnápekZdroj: http://orlicky.denik.cz/fotbal_region/lanskroun-podlehl-moravanum-20150608.ht

1.B třída mužů 25.kolo

Sobota 06.06.2015

Libchavy - Lanškroun B    4 : 0 ( 2 : 0 )

sestava: Hrabáček-Kučera,Richtr D.,Černý,Komínek-

Strouhal,Krystl(52.Marek Michal.)Farkaš,Hostovský-

Moravec,Marek Matyáš

Východočeský přebor dorostu 29.kolo

Neděle 07.06.2015

Lanškroun - Hořice 3 : 6 ( 1 : 2 )

branky: 40.Lechnýř,75.Karlík,77.Kolomý

sestava: Jílek - Kögler,Veselý,Tovtik,Hajzler - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš,Paukert - Marek Michal(83.Marek Matěj),

Lechnýř(53.Karlík)

Krajský přebor žáků

Neděle 07.06.2015

Lanškroun - Prosetín 0 : 2

Sestava: Maršíková- Moučka, Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

Tesař(44.Jílek), Brejša V.

 

 

Pohár hejtmana - finále

Středa 03.06.2015  v Rybníku

Lanškroun - Holice 1 : 1  4 : 5 n.p.

branka: 60.Novák

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor mužů 26.kolo

Sobota 30.05.2015

Polička - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1)

branky: 21.Savych,69.Fait

sestava:Jaroš-Stasiowski,Pavelka,Popelář,Skalický-

Savych,Novák(88.Kolomý)Smrkal,Mizerák Rad.(89.Veselý)-

Fait(81.Hostovský),Knápek(83.Šišan)

1.B třída mužů 24.kolo

Neděle 31.05.2015

Lanškroun B - Verměřovice    2 : 1  ( 0 : 0 )

branky :68. Moravec,87.Mizerák Rad.

sestava:Langr-Šišan(9.Vacek Z.)Marek Jan,Petruň,Komínek-

Černušák,Jung,Farkaš(46.Mizerák Rad.)Richtr M-

Hostovský(59.Moravc),Doležal(75.Richtr D.)

Východočeský přebor dorostu 28.kolo

Sobota 30.05.2015

Dvůr Králové - Lanškroun 2 : 5 ( 0 : 2 )

branky: 41.Doležal,45.Vu,48.Lechnýř,57.Hajzler,72.Kolomý

sestava: Jílek - Paukert(67.Kögler),Veselý,Tovtik,Hajzler -

- Doležal,Marek Matyáš,Kolomý,Vu - Marek Michal,Lechnýř

Krajský přebor žáků

Neděle 31.05.2015

Holice - Lanškroun    3 : 4 n.p.

Branky: 10. Tesař, 40, 64. Košárek

Sestava: Moučka , Jílek(60 Fikejs,69 Lukaščuk), Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

Tesař, Brejša V.

Kvalifikace poháru PKFS – starší přípravka

31. 5. 2015, Moravská Třebová

Lanškroun - Semanín 3 : 0

Branky: L. Mareš 2x, A. Stehlík

Lanškroun – Mor. Třebová 1 : 4

Branka: T. Beneš

Lanškroun – Litomyšl 1 : 2

Branka: T. Beneš

Lanškroun – Letohrad 2 : 0

Branky: T. Beneš, Z. Hudec

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 2 : 0

Branky: A. Balcar, L. Kollert

Lanškroun – Svitavy 1 : 3

Branka: L. Kollert

Lanškroun – Polička 1 : 7

Pořadí: 1. Svitavy 2. Polička 3. Mor. Třebová 4. Ústí n. Orlicí

5. Lanškroun 6. Letohrad 7. Litomyšl 8. Semanín

Soupiska: A. Balcar, T. Beneš, Z. Hudec, L. Kollert, A. Urban, Š. Borovský, L. Mareš, A. Stehlík,. T. Šilar

Kvalifikace poháru PKFS – mladší přípravka

31. 5. 2015, Vysoké Mýto

Lanškroun – Skuteč 2 : 3

Branky: A. Výtek, M. Doleček

Lanškroun – Ústí n. Orlicí 6 : 0

Branky: A. Výtek 3x, M. Holásek, Š Kyčmol, M. Doleček

Lanškroun – Vysoké Mýto 0 : 4

Lanškroun – Choceň 6 : 0

Branky: . Výtek 4x, M. Martinec, Š. Kyčmol

Lanškroun – Svitavy 2 : 4

Branky: A. Vítek, M. Holásek

Lanškroun – Mor. Třebová 5 : 2

Branky: M. Martinec 2x, J. Doleček 2x, M. Holásek

Lanškroun – Litomyšl 11 : 0

Branky: A. Vítek 4x, M. Holásek 2x, J. Tareš 2x, J. Doleček, M. Martinec, Š. Kyčmol

Pořadí: 1. Vys. Mýto 2. Ústí n. Orlicí 3. Svitavy 4. Lanškroun

5. Skuteč 6. Mor. Třebová 7. Choceň 8. Litomyšl

Soupiska: F. Kollert, M. Martinec, J. Doleček, A. Vítek, M. Holásek, S. Pospíšil, Š. Kyčmol, J. Tareš, M. Doleček

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 25.kolo

Sobota 23.05.2015

Lanškroun - D.Újezd 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky: 4.Smrkal,8.Fait,49.Jung,65.Knápek

Langr - Skalický(70.Veselý),Popelář,Pavelka,Stasiowski - Jung

(85.Hajzler),Novák,Knápek,Smrkal(68.Kolomý),Savych(87.Hrabáček) -

- Fait(62.Hostovský)

1.B třída mužů 23.kolo

Sobota 23.05.2014  

Dlouhá Loučka - Lanškroun B 4 : 4 ( 3 : 3 ) pen. 4 : 3

branky: 5.a 14.Vacek Z.,31 z pen.a 62.Černušák

penalty proměnili: Černušák,Komínek,Šišan

        neproměnili: Moravec,Vacek L.

sestava: Wendlig - Macháček,Černý,Marek Jan,Šišan - Vu(46.Tovtik),

Farkaš(46.Vacek L.),Černušák,Komínek - Vacek Z.(86.Kučera),

Petruň(68.Moravec)

Východočeský přebor dorostu 27.kolo

Neděle 24.05.2014

Lanškroun - Hlinsko 4 : 1 (2 : 1 )

branky: 13.Hajzler,44.a 74.Marek Michal,52.Doležal

sestava: Jílek - Tovtik,Veselý,Jung,Hajzler(81.Kögler) - Doležal

(77.Paukert),Kolomý Š.,Marek Matyáš,Vu(85.Kolomý A.) -

- Lechnýř,Marek Michal(88.Skalický)

14. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

23. 5. 2015, Chrudim

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Česká Třebová 2 : 2

Branky: Z. Hudec, L. Mareš

Lanškroun“04“ - Chrudim 1 : 5

Branka: L. Mareš

Lanškroun“04“ - Hlinsko 1 : 5

Branka: T. Beneš

Lanškroun“05“- Česká Třebová 2 : 1

Branky: F. Kollert., T. Macháček

Lanškroun“05“ - Chrudim 1 : 2

Branka: M. Martinec

Lanškroun“05“ - Hlinsko 3 : 3

Branky: M. Doleček, L. Kollert, T. Macháček

Mladší přípravka

Lanškroun“06“- Česká Třebová 2 : 2

Branky: M. Holásek, J. Doleček

Lanškroun“06“ - Chrudim 7 : 2

Branky: M. Holásek 3x, A. Vítek, J. Doleček, S. Pospíšil, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Hlinsko 8 : 0

Branky: A. Vítek 3x, F. Daniel, F. Kollert, M. Holásek, J. Doleček, M. Martinec

Lanškroun“07“- Česká Třebová 4 : 1

Branky: D. Petrovka 2x , P. Popelář

Lanškroun“07“ - Chrudim 7 : 0

Branky: D. Petrovka 5x, J. Nagy, T. Hamřík

Lanškroun“07“ - Hlinsko 7 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, T. Hamřík 2x, S. Urban, J. Nagy, M. Krhoun

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pohár hejtmana - semifinále

Středa 20.05.2015

Lanškroun - Starý Mateřov 6 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 68.a 90.Savych,22.Popelář,48.vlastní,74.Hostovský,85.Jaroš

sestava:Langr-Stasiowski,Popelář,Richtr M.(75.Kolomý),Veselý-

Savych,Novák,Smrkal(46.Pavelka)Černušák(57.Hostovský)-

Knápek(78.Jaroš),Jung(Mizerák Rad.)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 24.kolo

Sobota 16.05.2015

Litomyšl - Lanškroun  0 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 12. a 57.  Stasiowski,25.Savych

sestava:Jaroš-Stasiowski(75.Veselý),Popelář,Skalický,Richtr M.-

Savych,Novák(82.Macháček),Smrkal,Kolomý(69.Černušák)-

Fait(58.Mizerák Rad.),Knápek

 

1.B třída mužů 22.kolo

Neděle 17.05.2014

Lanškroun B - Cerekvice 0 : 0 pen.3 : 4

sestava:Hrabáček: Macháček,Marek Jan,Petruň,Šišan-

Fait(88.Černý),Farkaš(75.Komínek),Mizerák Rad.,

Černušák-Moravec(69.Vacek Z.),Hostovský

Východočeský přebor dorostu 26.kolo

Neděle 17.05.2014

Trutnov -  Lanškroun 5 : 0 ( 0 : 0 )

sestava: Moučka - Kögler(73.Šembera),Veselý,Tovtik,Paukert - Doležal

(79.Košárek),Vu,Kolomý Š.,Hajzler,Kolomý A.(65.Kučera) - Marek Michal

Krajský přebor žáci

Lanškroun – Prosetín/TJ Sokol Holetín 2:1(0:0)

Branky: 45. Košárek.59. Kučera

Sestava: Moučka A , Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

Tesař, Brejša V.

13.kolo,krajská miniliga st.+ml.přípravky

16.5.2015,Pardubice

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Pardubice „A“ 0 : 4 ( 0 : 1 )

Lanškroun“04“ – Choceň 3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: Macháček T. 2x,Mareš L.

Lanškroun“04“ – Pardubice „B“ 3 : 10 ( 2 : 5 )

Branky:Mareš L.2x,Doleček M.

Lanškroun“05“ – Pardubice“A“ 0 : 17 ( 0 : 8 )

Lanškroun“05“ – Choceň 3 : 2 ( 1 : 0 )

Branky: Macháček T.2x,Balcar A.

Lanškroun“05“ – Pardubice „B“ 2 : 7 ( 2 : 6 )

Branky: Mareš L.,vlastní

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ – Pardubice“A“ 8 : 5 ( 4 : 1 )

Branky:Vítek A.4x,Daniel F.,Doleček J,Holásek M.,vlastní

Lanškroun“06“ - Choceň 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky:Vítek A.3x,Martinec M.,Holásek M.,Daniel F,

Lanškroun“06“ – Pardubice“B“ 10 : 1 ( 5 : 1 )

Branky:Vítek A.3x,Doleček J.2x,Holásek M.,Daniel F.,Tareš J.,Pospíšil S.,Švarc A.

Lanškroun“07“ – Pardubice“A“ 3 : 8 ( 2 : 3 )

Branky:Tareš J.2x,Petrovka D.

Lanškroun“07“ – Choceň 8 : 2 ( 5 : 1 )

Branky:Tareš J.2x,Petrovka D.2x,Beran M.,Popelář P.,Gregor P.,Hamřík T.

Lanškroun“07“ – Pardubice“B“ 12 : 2 ( 6 : 2 )

Branky:Tareš J.6x,Urban S.3x,Gregor P.2x,Petrovka D.

 

 

------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 23.kolo

Čtvrtek 07.05.2015

Žamberk - Lanškroun 0 : 0 pen.1 : 4

sestava:Langr - Stasiowski,Popelář,Pavelka,Skalický-

Savych,Kolomý,Novák,Richtr M.,Šilar,(75.Černušák)-

Fait(82.Hostovský)

proměnili: Popelář,Černušák,Skalický,Stasiowski

Krajský přebor mužů 24.kolo

Sobota 09.05.2015

Lanškroun - Chrudim B 0 : 0 pen. 1 : 3

sestava:Jaroš - Skalický,Popelář,Vaško,Pavelka -

Savych,Richtr M.,Novák(83.Smrkal),Jung(89.Kolomý)

Knápek - Fait(75.Stasiowski)

1.B třída mužů 21.kolo

Sobota 09.05.2015

Polička B - Lanškroun B 4 : 1  ( 2 : 1 )

branka:43.Moravec

sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Krejsar(16.Černý),

Komínek(62.Mizerák Rom.)-Moravec,Mizerák Rad.,Černušák,

Farkaš(75.Kučera),Hostovský-Petruň

Východočeský přebor dorostu 25.kolo

Neděle 10.05.2015

Lanškroun - Třebeš 2 : 2 ( 2 : 0 ) pen. 0 : 3

branky: 18.a 27.Marek Michal

sestava: Moučka - Kögler,Veselý,Tovtik,Paukert - Doležal(77.Kolomý A.),

Kolomý Š.,Marek Matyáš,Vu - Marek Michal(87.Kučera),Lechnýř

penalty neproměnili: Veselý,Lechnýř,Kolomý Š.

8. kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

10. 5. 2015, Ústí nad Orlicí

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Hlinsko 1 : 5

Branky: T. Macháček

Lanškroun“04“ - Ústí nad Orlicí 2 : 5

Branky: T. Macháček, L. Mareš

Lanškroun“04“ - Pardubice 1 : 7

Branka: Z. Hudec

Lanškroun“05“ - Hlinsko 1 : 7

Branka: J. Doleček

Lanškroun“05“ - Nemošice 3 : 1

Branky: A. Balcar, M. Martinec, T. Šilar

Lanškroun“05“ - Pardubice 1 : 7

Branka: A. Balcar

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 3

Branky: M. Holásek, F. Kollert, M. Martinec

Lanškroun“06“ - Ústí nad Orlicí 4 : 5

Branky: S. Pospíšil2x, J. Tareš J., D. Petrovka

Lanškroun“06“ - Pardubice 2 : 2

Branky: A. Vítek, J. Doleček

Lanškroun“07“ - Hlinsko 4 : 0

Branky: J. Tareš J. 2x, D. Petrovka 2x, M. Beran

Lanškroun“07“ - Nemošice 6 : 1

Branky: D. Petrovka 2x, P. Gregora 2x, J. Tareš, M. Krhoun

Lanškroun“07“ - Pardubice 4 : 5

Branka: J. Tareš 2x, M. Beran, P. Gregor

Talent Cup 2015, ročník 2005 a ml.

8. 5. 2015, Hlinsko

Lanškroun – Žďár nad Sázavou 0 : 5

Lanškroun – Hlinsko červení 3 : 1 branky: Kyčmol Š., Stehlík A., Vítek A.

Lanškroun – Jihlava 0 : 3

Skupina o 9 – 16 místo

započítával se zápas ze skupiny s Hlinskem

Lanškroun – Vimperk 1 : 3 branka: Doleček M.

Lanškroun – Rajhrad 1 : 2 branka: Mareš L.

Lanškroun – Hodonín 1 : 1 branka: Macháček T

Lanškroun – Havlíčkův Brod 0 : 2

Lanškroun – Slatiňany 0 : 2

Lanškroun – Sparta Brno 2 : 2 branky: Vítek A., Mareš L.

Sestava: Kollert F., Macháček T., Martinec M., Mareš L., Šilar T.,

Kyčmol Š., Vítek A., Doleček J.+M., Kollert L., Stehlík A.

Konečné pořadí turnaje

1. SK Slavia Praha

2. Pardubice

3. Vysočina Jihlava

4. Svratka Brno

5. Náchod

6. Hlinsko zelení

7. Žďár n/S

8. Česká Třebová

9. Rajhrad

10. Havlíčkův Brod

11. Vimperk

12. Sparta Brno

13. Hodonín

14. Lanškroun

15. Slatiňany

16. Hlinsko červení

 

--------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 22.kolo

Neděle 03.05.2015

Letohrad B - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 0 )

branky:68. Stasiowski,85.Šilar

sestava:Jaroš-Skalický,Vaško,Popelář,Šilar-

Jung,Novák(86.Kolomý),Richtr M.,KnápeK(37.Stasiowski)

Savych(86.Macháček)-Fait(75.Hostovský)

1.B třída mužů 20.kolo

Neděle 03.05.2015

Lanškroun B - Kamenná Horka 3 : 1 ( 1  : 0 )

branky: 32.Petruň,60.Hostovský,78.Černušák

sestava: Langr-Macháček,Marek Jan,Krejsar,Pavelka-

Moravec(83.Kučera),Mizerák Rad.,Černušák,Komínek(

66.Šišan)-Hostovský(71.Farkaš),Petruň(87.Hrabáček

Východočeský přebor dorostu 24.kolo

Sobota 02.05.2015

Litomyšl - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka: 52.Veselý

sestava: Moučka - Kögler,Veselý,Tovtik,Paukert(74.Kučera) -

-Doležal(82.Kolomý A.),Kolomý Š.,Marek Matyáš,Hajzler

(86.Marek Matěj) - Marek Michal,Lechnýř(87.Skalický)

Krajský přebor žáků 22.kolo

Neděle 03.05.2015

Lanškroun - Ústí nad Orlicí     3 : 0     ( 2 : 0  )

Branky: 8. Jílek V., 30. Tesař, 50. Košárek.

Sestava: Brejša V -Rohla ,  Šembera, Skalický,

 Totušek, Košárek., Brejša A., Kučera, Kolomý,

 Tesař, Jílek, (58. Smejkal)

11. kolo krajské miniligy st. + ml.přípravky

2.5.2015,Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“04“ - Choceň 2 : 2 ( 1 : 0 )

Branky: Stehlík A.,Macháček T.,

Lanškroun „04“ - Česká Třebová 1 : 6 ( 0 : 2 )

Branka: Urban A.

Lanškroun „04“ - Hlinsko 1 : 10 ( 0 : 2 )

Branka: Stehlík A.

Lanškroun „05“ - Choceň 2 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Macháček T. 2x,

Lanškroun „05“ - Česká Třebová 7 : 4 ( 3 : 0 )

Branky: Macháček T. 2x,Mareš L.,Doleček M.,Doleček J.,Balcer A.,Borovský Š.

Lanškroun“05“ - Hlinsko 2 : 2 ( 2 : 0 )

Branky: Kollert L.,Macháček T.

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 8 : 2 ( 6 : 0 )

Branky: Martinec M.3x,Vítek A 2x.,Holásek M.,Kollert F.,Daniel F.

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 5 : 2 ( 2 : 1 )

Branky: Vítek A.2x,Doleček J.2x,Martinec M.

Lanškroun“06“ - Hlinsko 1 : 9 ( 1 : 3 )

Branka: Vítek A.

Lanškroun“07“ - Choceň 11 : 2 ( 5 : 1 )

Branky: Tareš J.4x,Popelář P.2x,Petrovka D.2x,gregor P.,Nagy J., Vašina M.

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 6 : 0 ( 6 : 0 )

Branky: Tareš J.3x,Gregor P.2x,Nagy J.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 5 : 4 ( 3 : 0 )

Branky: Tareš J.3x,Urban S.,Gregor P.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor mužů 21.kolo

Neděle 26.04.2015    

Lanškroun - H.Jelení       3 : 0     ( 1 : 0 )

branky: 9.a 76. Fait,56.Richtr M.

sestava: Jaroš-Richtr M.,Popelář,Pavelka,Stasiowski-

Jung(79.Černušák),Novák,(84.Mizerák Rad.),Smrkal,(71.Kolomý

Knápek,Savych-Fait(81.Hostovský)

1.B třída mužů 19.kolo

Sobota 25.04.2015 

Morašice - Lanškroun B 1 : 1 ( 1 : 0 ) pen. 4 : 5

branka: 66.Moravec

sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petruň,Skalický-

Moravec,Mizerák Rad.,Černušák(57.Šišan),Farkaš(72.Krejsar)-

Komínek(89.Kučera),Hostovský

Východočeský přebor dorostu 23.kolo

Neděle 26.04.2015 

Lanškroun - Náchod B 1 : 5 ( 0 : 2 )

branka: 89.Doležal

sestava: Moučka - Kögler,Veselý,Jung(70.Marek Matěj),Tovtik -

- Doležal,Kolomý,Marek Matyáš,Hajzler - Lechnýř(55.Paukert),

Marek Michal

Krajský přebor žáků 21.kolo

Neděle 26.04.2015

Libchavy - Lanškroun 7 : 0        ( 3 : 0)

Sestava: Maršíková -Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek-Brejša A., Kučera, Kolomý ,

Brejša V., Tesař (50. Jílek), (67. Lukaščuk)

 

10.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

25. 4. 2015, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Hlinsko 2 : 3

Branky: T. Macháček, Š Borovský

Lanškroun“04“ - Pardubice 1 : 10

Branka: L. Mareš

Lanškroun“04“ - Česká Třebová 1 : 6

Branka: L. Kollert

Lanškroun“05“ - Hlinsko 4 : 4

Branky: Š. Borovský, M. Doleček, T. Macháček, J. Doleček

Lanškroun“05“ - Pardubice 1 : 12

Branka: Š. Borovský

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 1 : 5

Branka: A. Balcar

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Hlinsko 3 : 2

Branky: A. Vítek, M. Martinec, M. Beran

Lanškroun“06“ - Pardubice 10 : 5

Branky: A. Vítek 6x, J. Doleček, M. Holásek, J. Tareš

Lanškroun“06“ – Česká Třebová 3 : 3

Branka: A. Vítek 2x, F. Kollert

Lanškroun“07“ - Hlinsko 5 : 3

Branky: J. Tareš J., D. Petrovka, P. Gregor, T. Hamřík, P. Popelář

Lanškroun“07“ - Pardubice 1 : 2

Branka: J. Tareš

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 7 : 6

Branka: J. Tareš 4x, D. Petrovka 2x, P. Gregor

----------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 20.kolo

Neděle 19.04.2015   

M.Třebová - Lanškroun 2 : 4 ( 2 : 3 )

branky:10.z pen. a 28.Knápek,21.Skalický,52.Fait

sestava: Langr - Skalický,Popelář,Šilar(83.Pavelka),Stasiowski -

- Jung,Novák(90.Veselý),Knápek,Smrkal(88.Kolomý),Savych -

- Fait(78.Hostovský)

 

1.B třída mužů 17.kolo

Neděle 19.04.2015 

Lanškroun B - Sebranice 2 : 3 ( 1 : 0 )

branky: 19.Šišán,67.Petruň z pen.

sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petuň,Šišan(83.Lechnýř)-

Mizerák Rad.,Vaško,Farkaš(75.Paukert),Černušák-Komínek(52.Moravec)

Mizerák Rom.(68.Vacek Z.)

Východočeský přebor dorostu 22.kolo

Neděle 19.04.2015

Letohrad - Lanškroun 6 : 1 ( 3 : 0 )

branka: 56.Veselý

sestava: Moučka - Kögler,Karlík(57.Marek Matěj),Tovtik - Doležal,

Kolomý,Hajzler,Sadovský - Lechnýř,Marek Michal

Po zranění brankáře Moučky v 70. minutě jsme dohrávali o deseti.

V brance zaskočil Ondřej Veselý.

 

Krajský přebor žáků 20.kolo

Neděle 19.04.2015

Lanškroun - Letohrad 2 : 0           ( 1 : 0 )

Branky:28. Šembera D., 63. Tesař

Sestava: Maršíková - Rohla , Šembera, Skalický,

Totušek, Košárek.(67. Jílek), Brejša A., Kučera, Kolomý ,

Brejša V. , Moučka (54. Tesař)

 

9.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

18. 4. 2015, Nemošice

Starší přípravka

Lanškroun“04“- Nemošice 1 : 5

Branky: T. Macháček

Lanškroun“04“ - Chrudim 1 : 7

Branka: A. Stehlík

Lanškroun“04“ - Vysoké Mýto 0 : 8

Lanškroun“05“ - Nemošice 0 : 6

Lanškroun“05“ - Ústí nad Orlicí 2 : 9

Branky: T. Macháček, A. Stehlík

Lanškroun“05“ - Vysoké Mýto 4 : 2

Branky: T. Macháček, A. Stehlík, M. Martinec, M. Doleček

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 3 : 4

Branky: A. Vítek, F. Kollert, J. Veselý

Lanškroun“06“ - Chrudim 3 : 5

Branky: J. Tareš J., A. Vítek, J. Doleček

Lanškroun“06“ – Vysoké Mýto 1 : 3

Branka: M. Holásek

Lanškroun“07“ - Ústí nad Orlicí 4 : 5

Branky: J. Tareš J. 2x, D. Petrovka, L. Kozák

Lanškroun“07“ - Chrudim 6 : 2

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 2x, P. Gregora

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 1 : 7

Branka: J. Tareš J.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 18.kolo

Úterý 14.04.2015

Holice - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 1 ) pen. 2 : 4

branka: 36.Savych

sestava:Jaroš-Pavelka,Popelář,Šilar,Stasiowski-Fait(79.Mizerák Rad.)

Smrkal,Novák(89.Černušák),Knápek,Savych-Jung

--------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 19.kolo

Sobota 11.04.2015

Lanškroun - Hlinsko 4 : 1  ( 1 : 1 )

branky : 17. a 55. Novák,73.Savych,86.knápek

sestava: Jaroš-Stasiowski,Pavelka,Popelář,Skalický-

Savych(89.Macháček),Novák(86.Hostovský),Smrkal,

Knápek,Černušák(59.Mizerák Rad.),Jung(87.Kolomý)

1.B třída mužů 16.kolo

Neděle 12.04.2015

Řetová - Lanškroun B    2 : 3 ( 0 : 2 )

branky:  26.Petruň z pen.45.Skalický,61.Moravec

sestava: Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petruň,Šišan(69.Hajzler)-

Fait,Mizerák Rad.,Černušák(75.Lechnýř),Farkaš(60.Moravec)

Skalický(75.Kučera),Komínek(86.Mizerák Rom.)

Východočeský přebor dorostu 21.kolo

Neděle 12.04.2015

Lanškroun - Česká Třebová 3 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 39.Kolomý,43.Veselý,75.Doležal

sestava: Moučka - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Vu,

Kolomý,Hajzler - Lechnýř(90.Sadovský),Marek Michal(83.Marek Matyáš)

Krajský přebor žáků 17.kolo

Sobota 11.04.2015

starší

Svitavy - Lanškroun       4 : 2

branky:2. Brejša V., 33.Kolomý A.,

Sestava: Maršíková B., Rohla J., Šembera D., Skalický M.,

Totušek J., Košárek M.(55. Tesař D.), Brejša A., Kučera T., Kolomý A.,

Brejša V., Moučka A.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.B třída mužů 15.kolo

Neděle 05.04.2015

Lanškroun B - Jablonné n/Orl. 4 : 0 ( 4 : 0 )

branky: 15.a 42. Fait ,11.Mizerák Radek,39.Stasiowski

sestava: Langr-Macháček,Marek,Petruň(73.Kučera)

Stasiowski(58.Šišan)-Fait,Mizerák Rad.,Černušák,

Novák(73.Moravec),Farkaš(55.Smrkal)-Komínek(64.Mizerák Rom.)

 

 

Východočeský přebor dorostu 20.kolo

Neděle 05.04.2015

Olympia H.K. B - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 1 )

branky: 6.Hajzler,69.Marek Michal

sestava: Jílek - Tovtik,Karlík,Veselý,Paukert - Lechnýř,Marek Matyáš,

Kolomý,Vu,Hajzler - Marek Michal

Krajský přebor žáků 16.kolo

Neděle 05.04.2015

Starší žáci

Lanškroun - Č.Třebová 0 : 3 ( 0 : 2 )

Mladší žáci

Lanškroun - Č.Třebová

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Východočeský přebor dorostu 19.kolo

Čtvrtek 02.04.2015

Svitavy - Lanškroun 3 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Jílek - Tovtik,Karlík,Veselý,Paukert(85.Kögler) - Doležal

(85.Marek Matěj),Kolomý,Marek Matyáš,Vu,Hajzler - Lechnýř

(77.Marek Michal)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1.B třída mužů 14.kolo

Sobota 28.03.2015

Čistá - Lanškroun B 2 : 5 ( 0 : 3 )

Branky:28.a 33. Hostovský,17.Macháček,86.Fait,88.Moravec

Sestava:Hrabáček-Macháček,Marek Jan,Petruň,Šišan(70.Moravec)

Fait(87.Kučera),Farkaš,Mizerák Rad.,Černušák,-

Komínek,Hostovský(80.Mizerák Rom.)

Krajský přebor žáků 15.kolo

Sobota 28.03.2015

starší

Dolní Újezd - Lanškroun  0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky:2. Brejša A.,36. Šembera D.,69.Kučera T.

Sestava: Maršíková B., Rohla J., Šembera D., Moučka A.,

Totušek J., Skalický M., Brejša A., Kučera T., Kolomý A.,

Brejša V., Tesař D.(51. Pecháček M.)

 

mladší

Dolní Újezd - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 2 )

Východočeský přebor dorostu 18.kolo

Neděle 29.03.2015

Lanškroun - Nové Město nad Metují 1 : 3 ( 1 : 2 )

branka: 18.Marek Michal

sestava: Moučka(59.Marek Matyáš) - Tovtik,Karlík,Veselý,Kögler

(46.Lechnýř) - Paukert,Kolomý,Vu,Hajzler - Doležal(83.Marek Matěj),

Marek Michal(83.Sadovský)

Krajský přebor mužů 17.kolo

Neděle 29.03.2015

Lanškroun - Pardubičky 3 : 2 ( 3 : 1 )

Branky: 28.Smrkal,31.Stasiowski.41.Novák

Sestava:Jaroš,Stasiowski,Popelář,Vaško(64.Macháček)

Pavelka-Savych(89.Černušák),Novák(87.Fait),Smrkal,

Jung(71.Hostovský)Richtr M.,-Knápek

 

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

28. 3. 2015, Vamberk

Lanškroun - Vamberk 1 : 1

Branka: P. Popelář

Lanškroun - Letohrad 1 : 1

Branky: P. Gregor

Lanškroun - Častolovice 4 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, P. Popelář, P. Gregor

Lanškroun - Nové Město nad Metují 2 : 1

Branky: J. Tareš, D. Petrovka

Lanškroun - Třebeš (dívky) 8 : 0

Branky: D. Petrovka 2x, J. Tareš, P. Gregor, S. Urban,

Lanškroun – Doudleby nad Orlicí 3 : 0

Branky: J. Tareš, P. Gregor, D. Petrovka

Pořadí: 1. Lanškroun

Nejlepší brankář turnaje: S. Urban

Sestava:P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun, D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Východočeský přebor dorostu 17.kolo

Sobota 21.03.2015

Vysoké Mýto - Lanškroun 2 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 36.Vu

sestava: Moučka - Tovtik,Karlík,Veselý,Kögler(46.Marek Matyáš) -

Doležal(82.Sadovský),Vu,Kolomý,Paukert -  Marek Michal(62.Lechnýř),

Hajzler

Krajský přebor mužů 16.kolo

Neděle 22.03.2015

Svitavy - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky: 30.Richtr M.,59.Pavelka

sestava: Langr-Pavelka,Šilar,Popelář,Stasiowski-

Jung(90Macháček),Smrkal,Richtr M.,Savych(79.Fait),Knápek-

Hostovský(88.Černušák)

Krajský přebor žáků 14.kolo

Neděle 22.03.2015

Starší žáci

Lanškroun - Polička 3 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: Kučera T., Skalický M., Kolomý A.

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Totušek J.,Skalický M., Kolomý A., (42.Brejša A.), Brejša V., Tesař D.(60. Pecháček M.), Moučka A.,(38.Rohla J.),Lukaščuk I., Jílek V.,(36. Fikejs F.)

 

Mladší žáci

Lanškroun - Polička 3 : 0 ( 1 : 0 )

Přátelské utkání muži B

Sobota 21.03.2015

Lanškroun B - Albrechtice        7 : 1   ( 3 : 1 )

sestava: Hrabáček-Kučera,Krejsar,Marek Jan,Stasiowski-

Moravec,Farkaš,Černušák,Šišán-Petruň,Mizerák Rom.

(Mizerák Rad.,Hostovský,Macháček)

branky:Moravec 2x,Petruň,Hostovský,Stasiowski(p)

Mizerák Rad.(p),Mizerák Rom.(gol po 3letech)

 

Venkovní turnaj ročníku 2005 a ml.

UMT Choceň, 22. 3. 2015

Lanškroun - Vamberk 1 : 3

Branka: Borovský Š.

Lanškroun - Choceň modrý 0 : 4

Lanškroun - Vys. Mýto 0 : 7

Lanškroun - Česká Třebová 2 : 2

Branky: A. Stehlík, L. Mareš

Lanškroun - Choceň žlutý 2 : 2

Branky: L. Kollert, Š. Borovský

Sestava: Šilar T.,Kyčmol Š.,Martinec M.,Kollert L., Stehlík A.,

Majer T.,Borovský Š.,Doleček J.+M., Mareš L.

Pořadí turnaje

1. Vys. Mýto

2. Vamberk

3. Česká Třebová

4. Choceň modrý

5. Choceň žlutý

6. Lanškroun

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

22. 3. 2015, UMT Choceň

Lanškroun - Letohrad 2 : 0

Branky: J. Tareš 2x

Lanškroun - Vys. Mýto 3 : 2

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka

Lanškroun - Vamberk 6 : 1

Branky: J. Tareš 3x, P. Gregor2x, M. Beran

Lanškroun - Choceň 3 : 3

Branky: J. Tareš 3x

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Letohrad 3. Choceň

4. Vys. Mýto 5. Vamberk

Nejlepší střelec turnaje – J. Tareš

Sestava:M. Beran, P. Gregor, M. Krhoun, D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

-------------------------------------------------------------------------

Východočeský přebor dorostu 16.kolo

Sobota 14.03.2015

Lanškroun - RMSK Cidlina 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 13.Hajzler

sestava: Moučka - Tovtik,Veselý,Jung,Karlík - Doležal,Vu,

Kolomý,Paukert(69.Kögler) - Marek Michal(78.Marek Matyáš),

Hajzler

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

15. 3. 2015, Vysoké Mýto

B skupina

Lanškroun - Nemošice 1 : 1

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 1 : 0

Branka: M. Martinec

Lanškroun - Polička 2 : 0

Branky: M. Martinec, F. Kollert

Lanškroun - Havlíčkův Brod 2 : 2

Branky: M. Martinec, F. Kollert

Skupina 1 místo

Semifinále

Lanškroun - Havlíčkův Brod 1 : 0

Branka: A. Vítek

Lanškroun - Vysoké Mýto 0 : 0 na penalty 3 - 1

Proměnili M. a J. Doleček, M. Martinec

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Vysoké Mýto 3. Ústí nad Orlicí 4. Havl. Brod

5. Svitavy 6. Holice 7. Nemošice 8. Česká Třebová 9. Polička 10. Vamberk

Nejužitečnější hráč mužstva: M. Martinec

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, J. Doleček, F. Daniel, S. Pospíšil,

Š. Kyčmol, J. Veselý, M. Martinec, A. Vítek

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži B

neděle 08.03.2015

Lanškroun B - Dobříkov 1 : 1 ( 0 : 1 )

branka : 84.vlastní

sestava:Hrabáček-Macháček,Komínek,Marek Jan,Kučera-

Krejsar,Farkaš,Černušák,Fait-Hostovský,Moravec

(Mizerák Rad.,Krajčí,Stasiowski)

 

Přátelské utkání muži

Sobota 07.03.2015

Lanškroun - Losiny 1 : 4 ( 0 : 2)

branka: 75. Savych 

sestava : Langr(Hrabáček)-

Stasiowski,Šilar,Popelář,Skalický-Savych,Smrkal,

Novák,Jung,Richtr M.-Knápek 

(Komínek,Pavelka,Moravec,Hostovský)

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 07.03.2015

Lanškroun - Losiny 8 : 2 ( 4 : 1 )

branky:Marek Michal 4,Hajzler 2,Kolomý,Doležal

sestava: Moučka - Kögler,Karlík,Marek Matyáš,Tovtik - Doležal,Vu,

Kolomý,Paukert - Marek Michal,Hajzler

střídali: Marek Matěj,Jílek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelská utkání žáci 8. 3. 2015

Lanškroun _- Ústí nad Orlicí 2:3

Sestava: Moučka A.,Kučera T., Šembera D., Skalický M., Brejša A., Brejša V., Tesař D.,Rohla J.,Pecháček M., Lukasčuk I.,Kyselo D., Fikejs F.

Branky: Kučera T., Šembera D.

Lanškroun _-Jablonné nad Orlicí 1:2

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Skalický M., Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D., Moučka A., Košárek M., Rohla J.,Lukasčuk I.,Kyselo D., Fikejs F.

Branky: Kučera T.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelská utkání žáci

Lanškroun - Jablonné nad Orlicí 1 : 1

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Skalický M., Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D., Moučka A., Košárek M., Rohla J.,Pecháček M., Jílek V.

Branka: Kučera T.

Lanškroun - Moravská Třebová 3:0

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Skalický M., Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D., Moučka A., Košárek M., Rohla J.,Pecháček M., Jílek V.

branky: Kolomý A., Jílek V., Kučera 

Trenéři: M.Masopust, J. Šembera.


 

Halový turnaj ročníku 2004 a ml.

Choceň, 28. 2. 2015

Lanškroun – Ústí n. Orl. 1 : 4

Branka: Mareš L.

Lanškroun – Vysoké Mýto 0 : 3

Lanškroun – Choceň modrá 1 : 1

Branka: Šípek P.

Lanškroun – Zámrsk 0 : 0 na penalty 1 - 2

O umístění 7 až 8 místo

Lanškroun – Choceň modrá 1 : 1 na penalty 3 - 2

Branka: Mareš L.

Sestava: Balcar A., Hudec Z., Stehlík A., Beneš T., Šilar T., Mareš L., Šípek P.

Pořadí turnaje

1. Česká Třebová

2. Vysoké Mýto

3. Vamberk

4. Ústí nad Orlicí

5. Choceň žlutá

6. Zámrsk

7. Lanškroun

8. Choceň modrá

 

Přátelské utkání mužů

Sobota 28.02.2014

Lanškroun - Dolní Újezd 6 : 1

branky: 3x Komínek,2x Knápek,Fait

Sestava : Jaroš(Hrabáček,Langr)-

Macháček,Popelář,Vaško,Stasiowski-

Fait,Smrkal,Černušák,Knápek,Fait-Jung

(Komínek,Farkaš,Kristek,Kučera

Přátelské utkání dorostu

Sobota 28.02.2015

Lanškroun - Jablonné 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 83.Hajzler

sestava: Moučka - Kögler,Karlík,Veselý,Tovtik - Doležal,Kolomý,

Hajzler,Sadovský - Marek Michal,Paukert

střídali: Vu,Marek Matyáš,Marek Matěj

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Halový turnaj ml.přípravky r. 2007 a ml.

Lanškroun,22.2.2015

 

Lanškroun – Letohrad 0 : 2

Lanškroun - Ústí n/O 2 : 1

Branky: Tareš J.2x

Lanškroun – Štíty 2 : 0

Branky: Petrovka D.,Tareš J.

Lanškroun – Sigma Olomouc 1 : 2

Branka: Tareš J.

Lanškroun – Vamberk 1 : 0

Branka: Tareš J.

Lanškroun – Svitavy 2 : 1

Branky: Tareš J.,Petrovka D.

Sestava: Urban S.,Vondra J.,Beran M.,Tareš J.,Popelář P.,

Hamřík T.,Petrovka D.,Krhoun M.,Gregor P.

Pořadí turnaje

1. Letohrad

2. Lanškroun

3. Sigma Olomouc

4. Ústí n/O

5. Vamberk

6. Svitavy

7. Štíty

Nejlepší brankář turnaje: Sebastián Urban - Lanškroun


-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 21.02.2015

Lanškroun - Zábřeh 1 : 3 ( 1 : 0 )

branka: Doležal

sestava: Moučka - Tovtik,Jung,Karlík,Paukert - Doležal,Vu,

Hajzler,Sadovský - Marek Michal,Marek Matěj

střídali: Krajči,Veselý,Kögler

---------------------------------------------------------------------------------------------

Halový turnaj st.přípravky r.2005 a ml.

15.2.2015,Lanškroun

Skupina „A“

Lanškroun – Luková 5 : 1

branky: Martinec M.2x,Macháček T.,Pospíšil S.,Borovský Š.

Lanškroun – Choceň 1 : 0

Branka: Macháček T.

Lanškroun – Šťíty 5 : 1

Branky: Martinec M.2x.Pospíšil S.,Kollert L.,Macháček T.

Finálová skupina

Lanškroun – Česká Třebová 0 : 1

Lanškroun – Vysoké Mýto 0 : 0

Sestava: Šilar T.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Tareš J.,

Kollert L.,Pospíšil S.,Borovský Š.,Doleček J.+M.

Pořadí turnaje

1. Vysoké Mýto

2. Česká Třebová

3. Lanškroun

4. Choceň

5. Vamberk

6. Šťíty

7. Letohrad

8. Luková

Nejlepší hráč turnaje: Tomáš Macháček

---------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 14.02.2015

Lanškroun - FK Česká Třebová 4 : 2 ( 2 : 1 )

branky : 6. a 65.Hostovský,37.Jung,77.Knápek

Sestava: Hrabáček(Langr)-Karlík,Vaško,Stasiowski,Skalický-

Jung,Černušák,Smrkal,Knápek,Kolomý-

Hostovský 

(Fait,Doležal)

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 14.02.2015

Lanškroun - Rudoltice muži 7 : 3 ( 2 : 1 )

branky:12.,57. a 75.Paukert,40. a 68.Hajzler,59.Tovtik,64.Kolomý

Opět jsme nastoupili v kombinované sestavě:

Moučka - Kögler,Karlík,Šišán,Tovtik - Doležal,Kolomý,Vu,Hajzler -

- Paukert,Kučera

 

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

14. 2. 2015, Šumperk

Lanškroun - Staré město pod Sněžníkem 5 : 0

Branky: M. Martinec 2x, T. Macháček 2x, J. Tareš

Lanškroun - Šumperk 12 : 0

Branky: M. Martinec 2x

Lanškroun - Libina 4 : 0

Branky: M. Martinec 2x, J. Doleček, Š. Kyčmol

Lanškroun - Šumperk B 7 : 0

Branky: T. Macháček 3x, F. Kollert, M. Martinec, J. Tareš, J. Doleček

Lanškroun – Zábřeh 9 : 0

Branky: T. Macháček 2x, M. Martinec 2x, M. Doleček 2x, J. Tareš 2x, F. Kollert

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Libina 3. Šumperk 1 4. Šumperk 2

5. Staré Město p. S. 6. Zábřeh

Nejlepší střelec turnaje: M. Martinec 9x

Nejlepší hráč turnaje: T. Macháček

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, J. Doleček, T. Šilar, S. Pospíšil,

Š. Kyčmol, T. Macháček, M. Martinec, J. Tareš

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 07.02.2015 Lanškroun

Lanškroun - FK Jeseník  4 : 2 ( 2 : 1 )

branky: 37. a 60. Knápek, 38. Richtr M., 58. Savych

sestava:Langr(Jaroš)-Stasiowski,Šilar,Popelář,Pavelka-

Savych,Richtr,Smrkal,Knápek,Jung-Hostovský

(Macháček,Fait,Černušák,Marek Jan)

 

Halový turnaj st.přípravky r.2005 a ml.

7.2.2015,Česká Třebová

Lanškroun – Česká Třebová 05  0 : 1

Lanškroun – Česká Třebová 06  3 : 1

Branky: Macháček T.,vlastní,Kollert L.

Lanškroun – Svitavy 2 : 0

Branky: Macháček T.,Kollert L.

Finálová skupina

Lanškroun – Choceň 0 : 0

Lanškroun – Rychnov n/K 1 : 0

Branka: Martinec M.

Sestava: Kollert F.,Kyčmol Š.,Martinec M.,Macháček T.,

Šípek P.,Stehlík A.,Kollert L.,Borovský Š.

 

Pořadí turnaje

1.Česká Třebová 05

2.Lanškroun

3.Choceň

4.Rychnov n/K

5.Žďár n/S

6.Svitavy

7.Zámrsk

8.Česká Třebová 06

Nejlepší hráč turnaje : Tomáš Macháček - Lanškroun

************************************************************************************************************************

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 31.01.2014

Lanškroun - Rybník 8 : 2 (  5 : 1 )

branky:Marek Michal 3,Brokeš 2,Smrkal,Hajzler,Paukert

Nastoupili jsme v kombinované sestavě:

Moučka - Kögler,Veselý,Karlík,Paukert - Sadovský,Jung,

Marek Matyáš,Brokeš,Hajzler - Marek Michal

střídali:Jílek,Marek Matěj,Smrkal,Vaško,Kužel

***********************************************************************************************************************

Turnaj v Rokytnici v Orlických horách 25. 1. 2015

starší žáci

----------------------------------------------------------------

TJ Lanškroun- TJ Baník Vamberk 1:2

Branka: Košárek M.

TJ Lanškroun- AFK Hronov 4:7

Branka: Kučera T. 4x

TJ Lanškroun- FC Nový Hradec 3:1

Branka: Košárek M., Kučera T. 2x

TJ Lanškroun- FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:3

Branka: Skalický M., Brejša A. 2x, Kolomý A. 2x.

TJ Lanškroun - FC Rokytnice 8:0

Branka: Kučera T. 2x, Totušek J., Tesař D., Kolomý A. 3x, Košárek M.

pořadí

1. MÍSTO - AFK Hronov

2. MÍSTO- TJ Baník Vamberk

3. MÍSTO- TJ Lanškroun

4. MÍSTO- FC Nový Hradec

5. MÍSTO- Rychnov nad Kněžnou

6. MÍSTO FC -Rokytnice

Sestava: Brejša Vojta, Moučka Adam, Kučera Tomáš, Totušek Josef, Šembera Josef., Košárek Martin, Skalický Michal, Brejša Adam, Kolomý Adam, Rohla Jaroslav, Tesař Dominik. Trenéři: M. Masopust, J. Šembera.

**********************************************************************************************************************************************

Přátelské utkání 22. 1. 2015

Lanškroun - Žichlínek 5:0

Sestava: Maršíková B., Kučera T., Šembera D., Totušek J.,                                                                                                                                      Skalický M., Rohla  J.,Kolomý A., Brejša A., Brejša V., Tesař D.,                                                                                                                            Moučka A., Košárek M.,                                       

Branky: Kučera T., Šembera D., Košárek M., Kolomý A., Tesař D.,

Trenéři: M.Masopust, J. Šembera.

*******************************************************************************************************************************

 

Halový turnaj ml.přípravky roč.2006 a ml.

24.1.2015,Lanškroun

Skupina A

Lanškroun – Luková 3 : 0

Branky:Holásek M. 2x,Kollert F.

Lanškroun - Letohrad 1 : 0

Branka:Doleček J.

Lanškroun - Ústí n/O 2 : 0

Branky:Holásek M.2x,

Finálová skupina

Lanškroun – Šumperk 2 : 0

Branky:Holásek M.2x

Lanškroun – V. Mýto 1 : 1

Branka:Martinec M.

Sestava:Doleček J.+M.,Kollert F.,Kyčmol š.,Martinec M.,Pospíšil S.,

Holásek M.,Nagy J.,Švarc A.,Veselý J.,Vítek A.,

Pořadí turnaje

1. Vysoké Mýto

2. Lanškroun

3. Letohrad

4. Šumperk

5. Ústí n/o

6. Č. Třebová

7. Luková

8. Šťíty

Nejlepší brankař turnaje: Michal Doleček - Lanškroun

************************************************************

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

25. 1. 2015, Moravská Třebová

Lanškroun - Česká Třebová 1 : 1

Branka: D. Petrovka

Lanškroun - Olomouc 2 : 0

Branky: D. Petrovka, P. Gregor

Lanškroun - Kunčina 2 : 0

Branky: J. Tareš 2x

Lanškroun - Polička 2 : 1

Branky: J. Tareš, M. Beran

Lanškroun - Svitavy 5 : 0

Branky:D. Petrovka 2x, J. Tareš , P. Gregor, T. Hamřík

Lanškroun – Městečko Trnávka 7 : 0

Branky: J. Tareš 3x, D. Petrovka 3x, T. Hamřík

Pořadí: 1. Česká Třebová 2. Lanškroun 3. Kunčina

4. Svitavy 5. Olomouc 6. Polička 7. Městečko Trnávka

Nejlepší hráč a střelec turnaje – D. Petrovka

Sestava:M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun,

 

D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

*********************************************************************

Přípravné utkání muži

sobota 24.01.2014

Lanškroun - Ústí n/Orlicí     4 : 3  ( 1 : 2 )

branky: 2 x Hostovský,Savych,Richtr M.

sestava: Wendlig(Jaroš)-Marek Jan,Šilar,

Pavelka,Macháček-Černušák,Novák,Smrkal,

Savych,Jung-Hostovský

(Stasiowski,Richtr M.,Fait)

 

Halový turnaj ročníku 2005 a ml.

18. 1. 2015,Hlinsko( Skuteč )

Skupina „ B „

Lanškroun – Hlinsko červ. 0 : 0

Lanškroun – Jihlava 0 : 6

Lanškroun – Náchod 1 : 3

Branka: Martinec M.

Skupina o 5 - 8 místo

Lanškroun – Štoky 0 : 0

Lanškroun – Slatiňany 0 : 3

Sestava: Šilar T., Tejkl M., Martinec M., Macháček T., Mareš L.,

Majer T., Borovský Š.,Doleček J., Stehlík A.

Pořadí turnaje

1. Hlinsko zel.

2. Havlíčkův Brod

3. Hlinsko čer.

4. Jihlava

5. Náchod

6. Štoky

7. Slatiňany

8. Lanškroun

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

17. 1. 2015, Olomouc

Lanškroun - Olomouc oranž. 1 : 2

Branly: J. Tareš

Lanškroun - Zlín 1 : 1

Branky: J. Tareš

Lanškroun - Kozlovice 0 : 0

Lanškroun - Hranice 0 : 0

Lanškroun - Prostějov 2 : 0

Branky: J. Tareš, P. Gregor

Zápas o 5 a 6 místo

Lanškroun – Dub 0 : 0 pokutové kopy 2 : 3

Pořadí: 1. Olomouc oranž. 2.Opava 3. Zlín 4. Vítkovice 5.Dub

6. Lanškroun 7. Prostějov 8. Hranice 9. Olomouc bílý 10. Kozlovice

Sestava:M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun,

 

D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

18. 1. 2015, Choceň

Lanškroun - Nemošice 0 : 0

Lanškroun - Choceň modrá 5 : 0

Branky: Holásek M. 2x, Nagy J., Vítek A., Nagy J.

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 0 : 1

Skupina o 5 a 8 místo

Lanškroun - Žamberk 2 : 0

Branka: Holásek M., Vítek A.

Lanškroun - Letohrad 1 : 0

Branka: Holásek M.

Pořadí: 1. Ústí nad Orlicí 2. Choceň žl. 3. Nemošice 4. Pardubice

5. Lanškroun 6. Letohrad 7. Žamberk 8. Choceň mod.

Sestava: M. Doleček, F. Kollert, A. Vítek, M. Holásek

J. Nagy, S. Pospíšil, J. Veselý, Š. Kyčmol

Turnaj mladší přípravky ročník 2007 a ml.

4. 1. 2015, Svitavy

Lanškroun - Moravská Třebová 4 : 0

Branly: J. Tareš 3x, D. Petrovka

Lanškroun - Bystré 3 : 0

Branky: J. Tareš 2x, P. Popelář

Lanškroun - Svitavy 8 : 3

Branky: J. Tareš 6x, P. Gregor, M. Beran

Lanškroun - Polička 7 : 0

Branky: J. Tareš 6x, D. Petrovka

Lanškroun - Česká Třebová 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, D. Petrovka, P. Gregor, vlastní

Pořadí: 1.Lanškroun 2. Svitavy 3. Moravská Třebová

4. Polička 5. Bystré 6. Česká Třebová

Nejlepší hráč a střelec turnaje – J. Tareš

 

Sestava:M. Beran, P. Gregor, T. Hamřík, M. Krhoun,

D. Petrovka, P. Popelář, J. Tareš, S. Urban, J. Vondra

Vánoční turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

21. 12. 2014, Žďár nad Sázavou

Lanškroun - Kolín 0 : 0

Lanškroun - Jihlava 1 : 0

Branka: Š. Kyčmol

Lanškroun - Chrudim 0 : 1

Lanškroun - Přibyslav 0 : 0

Lanškroun - Žďár nad Sáz. 2 : 0

Branky: M. Martinec, J. Doleček

Lanškroun – Hlinsko 1 : 2

Branka: F. Kollert

Lanškroun – Vrchovina 1 : 0

Branka: F. Kollert


pořadí

1. Hlinsko 16b, skóre 15-4,

2. Žďár n. S. 13b, 15-7

3. Přibyslav 13b, 10-6

4. Jihlava 12b, 7-7

5. Lanškroun 11b, 5-3

6. Chrudim 10b, 6-10

7. Vrchovina 3b, 7-16

8. Kolín 2b 5-18

 

Sestava: M. Doleček ,F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, Š. Kyčmol,

J. Tareš, M. Beran, S. Pospíšil, A. Vítek

 

Poslední turnaj v roce 2014. Kluci bojovali a snažili se hrát fotbal. Žádné mužstvo nás nepřehrálo, spíše naopak. Je jen škoda, že jsme ztratili body s těmi mužstvy za námi anebo, že jsme neudrželi vedení s Hlinskem. Turnaj se vydařil.

 

Za všechny trenéry a ty, kteří se starají o ty nejmladší, bych všem chtěl popřát krásné a pohodové prožití svátečních dnů a mnoho štěstí a radosti v nadcházejícím roce 2015.

 

-------------------------------------------------------------------------

Mikulášský turnaj roč. 2000-2001 v Chocni na umělé trávě 6.12.2014

Lanškroun- Choceň 0-0

Lanškroun- Chrudim 1-4(1:2) Branky: Brejša V.

Lanškroun- Přelouč 2-0(0:0) Branky: Brejša V., Kolomý A.

Lanškroun- Vysoké Mýto 1-1(0:0) Branky: Kučera T.

Lanškroun- Ústí nad Orlicí 2-1(1:0) Branky: 2xKučera T.

Lanškroun- Holice 6-1(3:1) Branky:2x Brejša V., Kučera T. Tesař D., Kolomý A., Šembera D.,

Sestava: M.Maršíková, Totušek J., Rohla J., Šembera D., Moučka A., Brejša A., Kučera T., Kolomý A., Košárek M., Skalický M.,Tesař D., Brejša V.

Pořadí

1) Chrudim

2) Ústí nad Orlicí

3) Lanškroun

4) Choceň

5) Vysoké Mýto

6) Přelouč

7) Holice

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

6. 12. 2014, Vamberk

 

B skupina

Lanškroun - Nemošice 2 : 0

Lanškroun - Náchod bílý 3 : 0

Branky: M. Martinec 2x, F. Kollert

Lanškroun - Rychnov n. Kn. 5 : 0

Branky: J. Tareš 2x, J. Doleček, Š. Kyčmol, M. Holásek

Finálová skupina

Lanškroun - Borohrádek 1 : 0

Branka: M. Holásek

Lanškroun - Náchod modří 6 : 0

Branky: M. Holásek 5x, J. Tareš

Pořadí: 1. Lanškroun 2. Nemošice 3. Borohrádek 4. Náchod modří

5. Náchod bílý 6. Rychnov nad Kn. 7. Vamberk 8. Třebeš - dívky

 

Sestava: F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, M. Doleček, Š. Kyčmol,

 

J. Tareš, M. Beran, S. Pospíšil, M. Holásek

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

30. 11. 2014, Choceň

Lanškroun - Nemošice 0 : 0

Lanškroun - Vysoké Mýto 1 : 0

Branka: Vítek A.

Lanškroun - Choceň B 2 : 0

Branky: Vítek A., Holásek M.

Lanškroun - Choceň A 2 : 2 výhra na penalty

Branky: Vítek A., Holásek M.

Finále:

Lanškroun - Nemošice 1 : 3

Branka: Holásek M.

Pořadí: 1. Nemošice 2. Lanškroun 3. Choceň A 4. Borohrádek

5. Vysoké Mýto 6. Choceň B 7. Česká Třebová 8. Lerohrad

 

Sestava: F. Kollert, A. Vítek, F. Daniel, M. Holásek

 

J. Nagy, S. Pospíšil, A. Švarc, J. Veselý, A. Zelinka


************************************************************************************

Halový turnaj ročníku 2005 a ml.

Hlinsko( Skuteč ),29.11.2014

 

Skupina „ A „

Lanškroun – Hlinsko zel. 1 : 3

Branka: Borovský Š.

Lanškroun - Žďár n/S 2 : 3

Branky: Martinec M.2x,

Lanškroun – Pardubičky 2 : 4

Branky: Martinec M.2x,

 

Skupina o 5-8 místo

Lanškroun – Slatiňany 2 : 1

Branky: Macháček T.,Doleček J.

Lanškroun – Hlinsko čer. 3 : 2

Branky: Macháček T.2x,Doleček J,

 

Sestava: Šilar T.,Kyčmol Š.,Martinec M.,Macháček T.,

Majer T.,Borovský Š.,Doleček J.+M.

 

Pořadí turnaje

1. Hlinsko zel.

2. Havlíčkův Brod

3 .Česká Třebová

4. Pardubičky

5. Lanškroun

6. Hlinsko čer.

 

7. Slatiňany


*******************************************************************************************************

 

Choceň 22.11.2014 Bambíny

Sestava:Vávra Šimon,Pekař Tobiáš,Richtr Denis,Formánek Marek,Malý Richard,Urbanová Oldřiška,Richter Michal,Urban Jakub,Hamřík Tadeáš

Lanškrou:Česká Třebová 1:0  (Richtr D)
Lanškroun :Chocen modrá  2:2  (Hamřík T. Richter M.)
Lanškroun :Vsoké Mýto  1:1  (Hamřík T.)
Lanškroun :Chocen žlutá  2:0 (Malý R.,Hamřík T.)
Lanškroun :Horní Jelení  0:1

1.Vysoké Mýto
2.Chocen modrá 

3.Lanškroun
4.Horní Jelení
5.Chocen žlutá


 

Krajský přebor mužů 15.kolo

Sobota 15.11.2014

Lanškroun - Žamberk 1 : 1 ( 0 : 0 ) pen. 3 : 4

sestava:Wendlig-Skalický,Vaško(53.min),Popelář,Šilar-

Jung,Novák(71.Mizerák Rad.)Smrkal,Knápek,Savych-

Fait(58.Pavelka)

branka: 80.Jung

 

Východočeský přebor dorostu 15.kolo

Sobota 15.11.2014

Lanškroun - Dvůr Králové 6 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 59.a 67.Hajzler,34.Karlík,70.Lechnýř,82.Kolomý,88.Marek Matyáš

sestava: Moučka - Paukert,Veselý, Marek Matyáš,Karlík - Doležal

(70.Sadovský),Vu,Kolomý,Hajzler - Lechnýř(85.Jung),Marek Michal

(70.Marek Matěj)

 

Turnaj mladší přípravky ročník 2006 a ml.

16. 11. 2014, Hlinsko

 

Lanškroun - Havlíčkův Brod 4 : 0

Branky: J. Tareš 3x, A. Vítek

Lanškroun - Hradec Králové 1 : 2

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Česká Třebová 3 : 1

Branky: J. Tareš 2x, J. Doleček

Finálová skupina

Lanškroun - Žďár nad Sáz. 3 : 3

Branky: J. Tareš, F. Kollert, J. Doleček

Lanškroun - Hlinsko 1 : 1

Branka: M. Martinec

Pořadí: 1. Hlinsko 2. Hradec Králové 3. Lanškroun 4. Žďár nad S.

5. Pardubičky 6. Havlíčkův Brod 7. Česká Třebová 8. Choceň

 

Sestava: F. Kollert, J. Doleček, M. Martinec, M. Doleček, A. Vítek,

J. Tareš, M. Beran, F. Daniel, S. Pospíšil

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 14.kolo

Sobota 08.11.2014

Třemošnice - Lanškroun 3 : 2 ( 2 : 2 )

branky: 9.Skalický, 30.Knápek

sestava: Wendlig - Jung,Popelář,Skalický,Karlík - Fait,Smrkal,

Knápek,Novák,Savych - Hostovský(76.Marek Jan)

Východočeský přebor dorostu 14.kolo

Neděle 09.11.2014

Hořice - Lanškroun 5 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 23.Hajzler

sestava: Moučka - Hajzler,Veselý,Karlík,Paukert - Doležal,

Kolomý(47.Sadovský),Marek Matyáš,Vu - Lechnýř,Marek Michal

(71.Marek Matěj)

 

Turnaj starší přípravky ročník 2004 a ml.

8. 11. 2014, Polička

 

Lanškroun - Bystré 1 : 0

Branka: M. Martinec

Lanškroun - Polička 1 : 1

Branka: T. Macháček

Lanškroun - Chotěboř 2 : 1

Branky: T. Macháček 2x

Lanškroun - Svratka 1 : 1

Branka: J. Doleček

Lanškroun - Havlíčkův Brod 1 : 0

Branka: T. Macháček

 

Pořadí: 1. Polička 2. Lanškroun 3. Chotěboř

4. Havlíčkův Brod 5. Bystré 6. Svratka

 

Sestava: T. Šilar, L. Kollert, A. Urban, A. Balcar, T. Beneš

J. Doleček, M. Martinec, T. Macháček, L. Mareš

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 13.kolo

Sobota 01.11.2014

Lanškroun - Choceň 3 : 1 ( 1 : 1 )

branky: 4.Novák, 73.Savych, 90.Knápek z pen.

sestava: Wendlig - Skalický,Popelář,Vaško,Stasiowski - Mizerák Rad.

(72.Jung),Knápek,Smrkal(86.Kolomý),Novák,Savych(90.Macháček) -

- Fait(82.Hostovský)

1.B třída mužů 13.kolo

Neděle 02.11.2014

Ústí nad Orlicí B - Lanškroun B 4 : 0 ( 1 : 0 )

sestava: Wendlig - Šišán(81.Kristek),Urban,Pavelka,Marek Jan -

Černušák(81.Krajči),Jung,Komínek(81.Černý),Macháček(65.Doležal) -

Hostovský,Krejsar(65.Petruň)

Východočeský přebor dorostu 14.kolo

Sobota 01.11.2014

Lanškroun - Dvůr Králové

Hosté se nedostavili.O osudu utkání rozhodne STK KFS Hradec Králové.

Dohrává se v sobotu 15.11.2014 v 10.00 hod.

Krajský přebor žáků 13.kolo

Sobota 01.11.2014

Starší žáci

Moravská Třebová - Lanškroun 3 : 1 ( 3 : 1 )

branka: Kučera

Mladší žáci

Moravská Třebová - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 0 )

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 12.kolo

Úterý 28.10.2014

Lanškroun - Svitavy 0 : 0 pen. 4 : 3

sestava: Wendlig - Skalický,Šilar,Popelář,Stasiowski -

Richtr M.,Novák,Smrkal(82.Pavelka),Knápek,Savych -

Hostovský(45.Fait)

penalty proměnili:Savych,Knápek,Pavelka,Popelář

            neproměnil:Richtr M.

1.B třida mužů 12.kolo

Úterý 28.10.2014

Jiskra 2008 - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 0 ) pen. 8 : 9

branky : 68.Černý, 80.Krejsar

sestava: Hrabáček - Kristek,Urban,Vacek L.(56.Černý),Šišán -

Kyral(49.Macháček),Komínek(74.Mizerák M.),Kolomý,

Černušák(82.Doležal) - Krejsar(88.Kučera),Petruň

penalty proměnili: Petruň,Kolomý,Doležal,Mizerák M.,Kristek,

                          Kučera,Urban,Macháček,Černý

            neproměnil:Šišán

Krajský přebor žáků 12.kolo

Úterý 28.10.2014

Starší žáci

Lanškroun - Litomyšl 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: Kučera

Mladší žáci

Lanškroun - Litomyšl 0 : 1 ( 0 : 0 )

 

********************************************************************************

Krajský přebor mužů 11.kolo

Neděle 26.10.2014

Moravany - Lanškroun  1 : 4  ( 0 : 3 )

branky: 45. a 76. Knápek,8.Savych,40.Novák

sestava: Wendlig-Skalický,Vaško,Popelář,Stasiowski(89.Marek Jan)

Richtr M.(78.Fait)Smrkal,Novák(85.Kyral)Savych,Knápek-

Hostovský(83.Jung)

 

1.B třída mužů 11.kolo

Sobota 25.10.2014

Lanškroun B - Libchavy 3 : 2 ( 2 : 1 )

branky:11.a 83.Fait,28.Šišán

sestava:Hrabáček-Šišán,Urban,Vacek L.,Marek Jan(80,Kristek)-

-Macháček(66.Krajči),Komínek,Černušák,Kyral(69.Mizerák M.),

Krejsar(88.Kučera)-Fait(84.Kužel)

 

Východočeský přebor dorostu 13.kolo

Sobota 25.10.2014

Hlinsko - Lanškroun 4 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 76.Doležal, 82.Kolomý

sestava: Jílek - Tovtik,Veselý,Jung,Karlík - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš,Vu,Paukert(71.Kögler) - Marek Michal(71.Sadovský)

Krajský přebor žáků 11.kolo

26.10.2014

Starší

Lanškroun - Jablonné n/Orl. 0 : 1 ( 0 : 0 )

Mladší

Lanškroun - Jablonné n/Orl. 5 : 1

6.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

25. 10.2014, Česká Třebová

Starší přípravka

Lanškroun“04“ - Chrudim 0 : 4

Lanškroun“04“ - Česká Třebová 0 : 6

Lanškroun“04“ - Hlinsko 0 : 3

Lanškroun“05“ - Chrudim 1 : 6

Branka: Macháček T.

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 2 : 4

Branky: Macháček T. 2x

Lanškroun“05“ - Hlinsko 0 : 1

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Chrudim 4 : 2

Branky: Holásek M., Doleček J., Kyčmol Š., Zelinka A.

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 2 : 4

Branky: Doleček J., Martinec M.

Lanškroun“06“ - Hlinsko 0 : 12

Lanškroun“07“ - Chrudim 5 : 3

Branky: Tareš J. 4x, Petrovka D.

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 3 : 3

Branky: Tareš J. 2x, Beran M.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 4 : 2

Branky: Urban S. 2x , Tareš J., Vondra J.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor mužů 10.kolo

Neděle 19.10.2014

Lanškroun - Polička 2 : 2 (1 : 1 ) pen. 6 : 7

branky: 41.Popelář, 48.Fait

sestava: Wendlig - Šilar,Popelář,Vaško,Stasiowski - Fait,Novák,Knápek,

Richtr M.,Savych - Hostovský(84.Karlík)

penalty proměnili:Popelář,Vaško,Knápek,Richtr M.,Savych,Novák

            neproměnili:Stasiowski,Šilar

1.B třída mužů 10.kolo

Sobota 18.10.2014

Verměřovice - Lanškroun B    2 : 1 ( 0 : 0 )

branka: 54.Fait

sestava:Hrabáček-Macháček,Černý,Vacek L.,Marek Jan-

Kyral(60.Šišán)Komínek(65.Mizerák M.)Černušák(77.Petruň)

Mizerák Rad..(80.Urban)Krejsar,Vacek Z.(32.Fait)

 

Východočeský přebor dorostu 12.kolo

Neděle 19.10.2014

Lanškroun - Trutnov 1 : 3 ( 1 : 1 )

branka: 14.Paukert

sestava: Jílek - Kögler,Veselý,Karlík,Tovtik - Doležal(88.Sadovský),

Hajzler(71.Marek Michal),Kolomý,Vu,Paukert - Lechnýř(87.Marek Matěj)

Krajský přebor žáků 10.kolo

Neděle 19.10.2014

Starší žáci

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 0 )

branky: Kolomý,Šembera,Brejša V.,Košárek

Mladší žáci

Ústí nad Orlicí - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

6.kolo krajské miniligy ml.+st.přípravky

19.10.2014,Pardubice

Starší přípravka

Lanškroun „04“ - Choceň 0 : 3

Lanškroun“04“ - Pardubice“A“ 1 : 10

Branka:Stehlík A.

Lanškroun“04“ - Pardubice „B“ 1 : 3

Branka:Hudec Z.

Lanškroun“05“ - Choceň 4 : 0

Branky: Tejkl M.2x,Vítek A.,Doleček J.

Lanškroun“05“ - Pardubice „A“ 2 : 12

Branky: Borovský Š.,Martinec M.

Lanškroun“05“ - Pardubice „B“ 1 : 8

Branka:Borovský Š.

 

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1

Branky: Vítek A.,Tareš J.,Kyčmol Š.

Lanškroun“06“ - Pardubice“A“ 3 : 11

Branky: Martinec M.,Tareš J.,Vítek A.

Lanškroun“06“ - Pardubice „B“ 4 : 5

Branky:Martinec M.2x,Tareš J.,Kyčmol Š.

Lanškroun“07“ - Choceň 7 : 1

Branky: Tareš J.5x,Beran M.,Urban S.

Lanškroun“07“ – Pardubice „A“ 7 : 8

Branky: Tareš J.6x,Vondra J.

Lanškroun“07“ – Pardubice „B“ 4 : 2

Branky: Vondra J.,Kozák L.,Tareš J.,Beran M.

 

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 9.kolo

Neděle 12.10.2014

Dolní Újezd - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 1 )

branka:33.Knápek(p.k)

sestava:Wendlig(75.Langr)-Marek Jiří(46.Mizerák Rad.)

Popelář,Pavelka/24./Stasiowski-Richtr M.,Novák(80.Kyral)

Smrkal,Savych(75.Fait),Knápek,Hostovský

1.B třída mužů 9.kolo

Sobota 11.10.2014

Lanškroun B - Dlouhá Loučka 2 : 3 ( 0 : 2 )

branky: 85.Fait,88.Komínek (p.k)

sestava:Hrabáček-Kučera(55.Krajči),Urban,Kristek,Macháček                                                                                                                           (43.Mizerák M.)-Komínek,Šilar(63.Vacek Z.)Kyral,Mizerák Rad.-Fait,                                                                                                          Petruň(43.Vacek L.)

Východočeský přebor dorostu 11.kolo

Neděle 12.10.2014

Třebeš - Lanškroun 3 : 2 ( 0 : 2 )

branky: 21.Hajzler, 37.Karlík

sestava:Jílek - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Kolomý,

Marek Matyáš,Vu,Hajzler(79.Paukert) - Lechnýř

Krajský přebor žáků 9.kolo

Neděle 12.10.2014

Starší žáci

Lanškroun - Libchavy 1 : 2 n.p. ( 0 : 0 )

Mladší žáci

Lanškroun - Libchavy 2 : 1 ( 1 : 0 )

4.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

12. 10.2014, Hlinsko

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Česká Třebová 2 : 5

Branky: Stehlík A., Kollert L.

Lanškroun“04“ - Choceň 1 : 3

Branka: Hudec Z.

Lanškroun“04“ - Hlinsko 0 : 10.

Lanškroun“05“ - Česká Třebová 1 : 6 ( 1 : 1 )

Branka: Vítek A.

Lanškroun“05“ - Choceň 2 : 4 ( 2 : 2 )

Branky: Vítek A., Martinec M.

Lanškroun“05“ - Hlinsko 0 : 4 ( 0 : 2 )

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Česká Třebová 1 : 4

Branka: Zelinka A.

Lanškroun“06“ - Choceň 3 : 1

Branky: Tareš J. 2x, Nagy J.

Lanškroun“06“ - Hlinsko 1 : 11

Branka: Holásek M.

Lanškroun“07“ - Česká Třebová 4 : 1

Branky: Tareš J. 4x

Lanškroun“07“ - Choceň 3 : 0

Branky: Tareš J., Urban S., Gregora P.

Lanškroun“07“ - Hlinsko 4 : 2

Branky: Tareš J. 2x,Beran M., Urban S.

Turnaj Bambíny Česká Třebová 11.10.2014
Hráči:Urbanová Oldřiška,Richter Michal,Richtr Denis,Malý Richard,Pekař Tobiáš,Formánek Marek,Vávra Šimon,Kozák Lukáš
Lanškroun:Česká Třebová A 16:0 (11:0)
Branky:5xKozák L.
            4xMalý R.
            3xVávra Š.
            2xRichtr D.
            1xFormánek M.
            1xUrbanová O.
Lanškroun:Letohrad  6:5 (2:4)
Branky:6xKozák L.
Lanškroun:Tatenice   0:4 (0:2)
Lanškroun:Česká Třebová B 12:0 (7:0)
Branky:6xKozák L.
            3xMalý R.
            Vávra Š.
            Pekař T.
            Richtr D.

Pořadí:1.Letohrad
              2.Lanškroun
              3.Tatenice
             4.Česká Třebová B
             5.Česká Třebová A

 

****************************************************************************

Krajský přebor mužů 8.kolo

Neděle 05.10.2014

Lanškroun - Litomyšl 2 : 1 ( 1 : 1 )

branky :22.Hostovský, 79.Mizerák Radek

sestava:Wendlig - Marek Jiří,Popelář,Skalický(70.Mizerák Radek),

Stasiowski - Richtr M.,Smrkal(66.Fait),Knápek(90.Kyral),Novák,Savych

(89.Karlík) - Hostovský(56.Šilar)

 

1.B třída mužů 8.kolo

Sobota 04.10.2014

Cerekvice - Lanškroun B 3 : 2 n.p. ( 2 : 0 )

branky:83.Šišán,90.Petruň

sestava:Stasiowski-Šišan,Kristek(56.Petruň),Černý,Marek Jan(41.Krajči)-

Komínek,Macháček,Černušák,Kyral(73.Kučera)-Fait(77.Mizerák M.)

Krejsar

Východočeský přebor dorostu 10.kolo

Neděle 05.10.2014

Lanškroun - Litomyšl 3 : 0 ( 3 : 0 )

branky: 7.Hajzler,36.a 43.Karlík

sestava:Jílek - Tovtik,Jung(46.Kögler),Veselý,Karlík - Paukert

(84.Sadovský),Kolomý,Marek Matyáš,Vu(77.Marek Michal),

Hajzler(89.Marek Matěj) - Doležal(62.Lechnýř)

Krajský přebor žáků 8.kolo

Neděle 05.10.2014

Starší žáci

Letohrad - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

Mladší žáci

Letohrad - Lanškroun 1 : 8 ( 1 : 4 )

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 7.kolo

Neděle 28.09.2014

Chrudim B - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky:36. Hostovský,60.Novák

sestava:Wendlig-Marek Jiří,Vaško,Skalický,Stasiowski-

Savych,Novák(89.Pavelka),Smrkal,Knápek,Richtr-

Hostovský(81.Fait)

1.B třída mužů 7.kolo

Sobota 27.09.2014

Lanškroun B - Polička B 4 : 0 ( 1 : 0 )

branky:12.Krejsar, 51.a 61.Fait, 88.Komínek

sestava:Hrabáček-Macháček,Urban,Pavelka(63.Kristek),Marek Jan-

Komínek,Krajči(46.Mizerák Rad.)Kyral,Mizerák M.(55.Farkaš)-

Krejsar(70.Šišán),Fait(65.Petruň)

Východočeský přebor dorostu 9.kolo

Neděle 28.09.2014

Náchod B - Lanškroun 2 : 0 ( 1 : 0 )

sestava:Jílek - Tovtik,Veselý(15.Kögler),Jung,Karlík - Doležal(80.Sadovský),

Kolomý,Marek Matyáš(84.Marek Matěj),Vu,Paukert(83.Urban) -

-Lechnýř(64.Marek Michal)

Turnaj Bambíny 27.9.2014 Vysoké Mýto
Sestava: Lanškroun
               Vávra Šimon,Pokorný Jiří,Pekař Tobiáš,Kozák Lukáš,Malý Richard,Formánek Marek,Richter Denis,Richtr Michal,Černý Lukáš

Lanškroun - Ustí nad Orlicí  5:4 (4:2)
   Branky:Kozák L. 4x
               Vávra Š.

Lanškroun - Vysoké Mýto       5:1 (1:1)
   Branky:Kozák L. 3x
               Vávra Š.
               Malý R.

Lanškroun - Česká Třebová B   7:0 (3:0)
   Branky:Malý R. 2x
               Formánek M.2x
               Pokorný J.
               Kozák L.
               Vávra Š.

Lanškroun - Česká Třebová A  12:2 (6:2)
    Branky:Kozák L. 4x
                 Vávra Š. 4x
                Malý R.2x
                Formánek M.
                Vlastní

 

*********************************************************************************

Krajský přebor mužů 6.kolo

Neděle 21.09.2014

Lanškroun - Letohrad B 3 : 1 ( 3 : 1 )

 branky:16.Savych,19.z pen.a 21.Knápek

sestava:Wendlig - Marek Jiří,Popelář,Skalický,Šilar - Richtr,Knápek,

Smrkal(65.Mizerák Radek),Novák(89.Kyral),Savych(88.Jung) -

- Hostovský(79.Fait)  

1.B třída mužů 6.kolo

Sobota 20.09.2014

Kamenná Horka - Lanškroun B 1 : 0 n.p. ( 0 : 0 )

sestava:Stasiowski -Šišan,Kristek(57.Černý),Urban,Marek Jan-

Komínek,Macháček(63.Vacek Z.),Černušák,Mizerák Rad.

(90.Kužel)-Petruň(76.Krajči),Kyral

Východočeský přebor dorostu 8.kolo

Neděle 21.09.2014

Lanškroun - Letohrad 1 : 2 ( 1 : 0 )

branka: 22.Karlík

sestava:Jílek - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Kolomý,Vu,

Marek Matyáš(79.Marek Michal),Hajzler(88.Paukert) - Lechnýř

Krajský přebor žáků 7.kolo

Neděle 21.09.2014

Starší žáci

Česká Třebová - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 0 )

branky:Brejša V.

Mladší žáci

Česká Třebová - Lanškroun 6 : 3 

Turnaj Bambíny 20.9.2014 Lanškroun
Lanškroun : Česká Třebová B  22 : 0  ( 11 : 0 )  
Branky:Kozák

L

. 10x
            Urban J. 4x
            Malý R. 3x
            Pekař T. 2x
            Vávra Š. 2x
            Pokorný J. 1x
Lanškroun : Česká Třebová A 11 : 2  ( 3 : 2 )
Branky:Kozák

L

. 5x
             Vávra Š. 4x
              Malý R. 1x
             Černý

L

. 1x
Lanškroun :Tatenice 8 : 5  ( 5 : 3 )
Branky :Kozák L. 5x
              Vávra Š 3x

 

 

 

3.kolo krajské miniligy st.+ml.přípravky

20.9.2014,Nemošice

 

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Nemošice 4 : 1 ( 4 : 0 )

Branky:Beneš T.2x,Urban A.,Macháček T.

Lanškroun“04“ - Choceň 1 : 2 ( 1 : 1 )

Branka:Hudec Z.

Lanškroun“04“ - V.Mýto 1 : 6 ( 1 : 3 )

Branka: Macháček T.

Lanškroun“05“ - Nemošice 2 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Doleček J.,Borovský Š.

Lanškroun“05“ - Choceň 3 : 2 ( 2 : 1 )

Branky: Kollert F.2x,Stehlík A.

Lanškroun“05“ - V. Mýto 2 : 4 ( 1 : 2 )

Branky: Doleček M.,Stehlík A.,

 

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Nemošice 2 : 3 ( 1 : 1 )

Branky: Doleček M.,Pospíšil S.

Lanškroun“06“ - Choceň 7 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Doleček M.2x,Nagy J.2x,Zelinka A.,Veselý J.,Vítek A.

Lanškroun“06“ - V. Mýto 1 : 11 ( 0 : 6 )

Branka:Holásek M.

Lanškroun“07“ - Nemošice 4 : 1 ( 2 : 0 )

Branky: Tareš J.4x

Lanškroun“07“ - Choceň 9 : 0 ( 8 : 0 )

Branky: Petrovka D.5x,Tareš J.2x,Popelář P.,Beran M.

Lanškroun“07“ - V. Mýto 6 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: Tareš J.3x,Beran M.2x,Petrovka D.

 

*******************************************************************************

Krajský přebor mužů 5.kolo

Neděle 14.09.2014

Horní Jelení - Lanškroun 3 : 6 ( 3 : 4 )

 branky:7.,45.a 52.Novák,10.Richtr M.,29.Hostovský,72.Savych

 sestava:Wendlig-Marek Jiří,Popelář,Skalický,Stasiowski                                                                                                                                               (56.Mizerák Rad.)-Richtr M.(89.Veselý),Novák(75.Kolomý),Smrkal,                                                                                                                 Knápek,Savych(81.Kyral)-Hostovský

1.B třída mužů 5.kolo

Sobota 13.09.2014

Lanškroun B - Morašice 3 : 0 ( 1 : 0 )

branky:3.Mizerák Radek,50.Petruň,78.Vacek Z.

sestava:Langr - Kučera(54.Krejsar),Černý(80.Mizerák M.),Vaško,Šišán -

- Mizerák Rad.(63.Macháček),Komínek,Černušák,Kyral(72.Krajči),

Marek Jan - Petruń(56.Vacek Z.)

Východočeský přebor dorostu 7.kolo

Sobota 13.09.2014

Česká Třebová - Lanškroun 2 : 2 ( 2 : 1 ) pen. 3 : 4

branky:39.Doležal,76.Jung

penalty:proměnili:Karlík,Veselý,Doležal,Kolomý-neproměnil:Jung

sestava:Karlík - Tovtik,Veselý,Jung,Urban - Doležal,Vu,Kolomý,

Marek Matyáš,Hajzler - Lechnýř(38.Marek Michal)

Krajský přebor žáků 6.kolo

Sobota 13.09.2014

Starší žáci

Lanškroun - Dolní Újezd 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka:Moučka

Mladší žáci

Lanškroun - Dolní Újezd 10 : 1 ( 2 : 0 )

branky:Kyselo 4x,Pecháček 2x,Šebrle 2x,Ďuriš,Borovský

sestava:Fikejs F. - Jílek V.,Zelinka L. - Kyselo D. Pecháček M.,

Bureš T. - Šebrle R.,Černohous M.

střídali:Ďuriš T.,Borovský M.,Hudec Z. 

Přípravka

Neděle 14.09.2014

Turnaj v Lanškrouně

2.kolo krajské miniligy st. + ml.přípravky

14.9.2014,Lanškroun

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Hlinsko 1 : 13 ( 0 : 6 )

Branka: Hudec Z.

Lanškroun“04“ – Vysoké Mýto 0 : 5 ( 0 : 3 )

Lanškroun „04“ – Pardubice „A“ 2 : 9 ( 2 : 1 )

Branky: Hudec Z.,Hrynečko J.

Lanškroun „05“ – Hlinsko 2 : 6 ( 2 : 2 )

Branky: Doleček J.2x

Lanškroun“05“ – Vysoké Mýto 4 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: Pospíšil S.2x,Stehlík A.,Doleček J.

Lanškroun „05“ – Pardubice“A“ 1 : 11

Branka: Martinec M.

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ - Hlinsko 6 : 7

Branky: Martinec M.2x,Doleček M.2x,Kyčmol Š.,Veselý J.

Lanškroun“06“ – Vysoké Mýto 4 : 9 ( 2 : 5 )

Branky: Daniel F.,Nagy J.,Veselý J.,Doleček M.

Lanškroun“06“ – Pardubice“A“ 7 : 8 ( 4 : 5 )

Branky: Daniel F.5x,Veselý J.,Doleček M.

Lanškroun“07“ – Hlinsko 6 : 0

Branky: Tareš J.4x,Petrovka D.,Švarc A.

Lanškroun“07“ - Vysoké Mýto 5 : 1

Branky: Tareš J.4x,Popelář P.

Lanškroun“07“ – Pardubice „A“ 1 : 10

Branka: Petrovka D.

 

*****************************************************************************************************

Krajský přebor mužů 4.kolo

Neděle 07.09.2014

Lanškroun - Moravská Třebová 2 : 4 ( 1 : 3 )

branky:5.Fait,77.Jung

sestava:Wendlig - Skalický,Popelář,Pavelka,Stasiowski - Fait

(73.Marek Jiří),Smrkal(46.Novák),Knápek,Richtr M.(73.Hostovský) ,

Savych - Šilar D.(70.Jung)                                                                                  

 

1.B třída mužů 4.kolo

Sobota 06.09.2014

Sebranice - Lanškroun B 2 : 3 n.p. ( 1 : 0 )

branky: 50.Komínek,75.Hostovský

sestava:Hrabáček-Šišán,Černý,Kristek(70.Farkaš)Marek Jiří-

Krajči(65.Mizerák M.)Komínek,Černušák,Kyral(85.Kučera)-

Hostovský,Vacek Z

Vacek L.vyloučen na střídačce

Východočeský přebor dorostu 6.kolo

Neděle 07.09.2014

Lanškroun - Olympia Hradec Králové B 4 : 1 ( 2 : 0 )

branky:9.Kolomý,26.a 58.Lechnýř,49.Hajzler

sestava:Jílek - Tovtik,Jung,Veselý,Karlík - Doležal,Vu(69.Marek Michal),

Kolomý,Marek Matyáš,Hajzler(87.Urban) - Lechnýř(89.Marek Matěj)

 

Krajský přebor žáků 5.kolo

Sobota 06.09.2014

Starší žáci

Polička - Lanškroun 0 : 6 ( 0 : 4 )

branky:Brejša A. 3,Totušek,Kučera,Košárek

Mladší žáci

Polička - Lanškroun 0 : 6 ( 0 : 3 )

 

1.kolo krajské miniligy ml. a st. přípravky

7.9.2014,Hlinsko

Starší přípravka

Lanškroun“04“ – Ústí n/o-Nemošice 3 : 5 ( 2 : 2 )

Branky:Martinec M. 3x

Lanškroun“04“ – Hlinsko 0 : 10 ( 0 : 2 )

Lanškroun“04“ - Chrudim 3 : 9 ( 2 :5 )

Branky: Mareš L.,Kollert L.,Beneš T.

Lanškroun“05“ -Ústí n/o-Nemošice 2 : 8

Branky:Stehlík A.2x

Lanškroun“05“ - Hlinsko 0 : 11

Lanškroun“05“ – Chrudim 2 : 3

Branky: Hrynečko J.,Tejkl M.

 

Mladší přípravka

Lanškroun“06“ – Ústí n/o-Nemošice 10 : 5

Branky: Vítek A. 7x,Pospíšil S.,Nagy J.,Zelinka A.

Lanškroun“06“ – Hlinsko 0 : 9

Lanškroun“06“ – Chrudim 5 : 3

Branky: Vítek A.4x,Nagy J.

Lanškroun“07“ –Ústí n/O-Nemošice 4 : 9

Branky: Tareš J.4x

Lanškroun“07“ – Hlinsko 9 : 0

Branky: Beran M.4x,Tareš J.4x,Petrovka D.

Lanškroun“07“ – Chrudim 12 : 2

Branky:Tareš J.8x,Beran M.,Petrovka D.,Popelář P.,Urban S.

*************************************************************************************

Krajský přebor žáků 4.kolo

Středa 03.09.2014

Starší žáci

Lanškroun - Svitavy 2 : 3 ( 1 : 3 )

branky:Brejša V.,Kolomý

Mladší žáci

Lanškroun - Svitavy 1 : 5 ( 0 : 2 )

***********************************************************************************

Krajský přebor mužů 3.kolo

Neděle 31.08.2014

Hlinsko - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

branka:  81.Knápek

sestava: Langr-Stasiowski,Popelář,Pavelka,Vaško-

Fait,Smrkal(89Marek Jiří),Richtr M.,Savych-

Hostovský(85.Kyral-89.Marek Jan)Knápek

1.B třída mužů 3.kolo

Neděle 31.08.2014

Lanškroun B - Řetová 1 : 3 ( 1 : 0 )

branka:20.Petruň

sestava:Wendlig - Krejsar,Vacek Z.,Kristek,Karlík(87.Kučera) -

- Macháček(70.Černý),Farkaš(52.Skalický),Černušák,Šišán

(63.Mizerák M.) - Krajči(87.Kužel),Petruň

Východočeský přebor dorostu 5.kolo

Neděle 31.08.2014

Nové Město n/Metují - Lanškroun 1 : 3 ( 1 : 2 )

branky:29.Hajzler,32.Paukert,64.Marek Matyáš

sestava:Karlík - Kögler,Jung,Veselý,Tovtik - Doležal(85.Marek Michal),

Hajzler,Kolomý,Marek Matyáš,Paukert(56.Sadovský) - Lechnýř

 

Přípravka

Sobota 30.08.2014

Letní fotbalový turnaj FOTBAL POMÁHÁ pro starší přípravku ročníku 2005 a mladších

Hlinsko 30. 8. 2014

Lanškroun Česká Třebová 2 – 2      Branky: Kyčmol Š., Macháček T.

Lanškroun Sokol Štoky 4 – 0           Branky: Macháček T. 2x, Mareš L., Martinec M.

Lanškroun Hlinsko červ. 1 – 1         Branka: Macháček T.

Lanškroun Přibyslav 0 – 6

Lanškroun Jihlava 0 – 6

Lanškroun Žďár nad Sáz. 4 – 0      Branky: Martinec M. 2x, Mareš L., Macháček T.

Lanškroun Slatiňany 1 – 2                 Branka: Macháček T.

Lanškroun Herálec 6 – 0                   Branky: Macháček T. 2x, Stehlík A. 2x, Vítek A.,Martinec M.

Pořadí: 1. Jihlava 2. Hlinsko zel. 3. Přibyslav 4. Havl. Brod 5. Česká Třebová 6. Mnětice 7. Hlinsko červ. 8. Slatiňany 9. Lanškroun 10. Žďár n. S. 11. Štoky 12. Herálec

Sestava: Kollert F a L., Macháček T., Martinec M., Šilar T., Vítek A., Borovský Š., Mareš L., Majer T., Stehlík A., Kyčmol

 

Krajský přebor žáků 3.kolo

Středa 27.08.2014

Starší žáci

Jablonné - Lanškroun 4 : 0 ( 2 : 0 )

Mladší žáci

Jablonné - Lanškroun 3 : 3 ( 1 : 1 )

 

3.kolo poháru Pardubického hejtmana

Úterý 26.08.2014

Litomyšl - Lanškroun 2 : 3   ( 1 : 2 )

branky: 16.Richtr M.,34.Skalický,76.Komínek

 

************************************************************************************

1.B třída mužů 2.kolo

Neděle 24.08.2014

Jablonné - Lanškroun B 2 : 1 ( 1 : 0 )

branka : 72.Krajči

sestava : Wendlig-Krejsar,Vacek Z.,Richtr M.,Šišán-

Macháček,Farkaš(57.Kolomý),Černušák(77.Kristek),

Doležal(70.Lechnýř)-Krajči,Fait(57.Hostovský)

 

 

Krajský přebor mužů 2.kolo

Sobota 23.08.2014

Lanškroun - Holice 2 : 0 ( 1 : 0 )

branky:23.Mizerák Radek,84.z pen.Popelář

sestava:Langr - Vaško,Popelář,Pavelka,Stasiowski - Fait(90.Doležal),

Knápek,Smrkal(81.Kolomý),Mizerák Radek/66/,Savych(87.Karlík) -

-Hostovský(75.Macháček)

 

Východočeský přebor dorostu 4.kolo

Sobota 23.08.2014

Lanškroun - Vysoké Mýto 4 : 0 ( 2 : 0 )

branky:25.Paukert,39.Lechnýř,61.Hajzler,86.Jílek

sestava:Moučka - Tovtik,Karlík,Veselý,Hajzler - Doležal,Vu(46.Kögler),

Kolomý,Marek Matyáš,Paukert - Lechnýř(84.Jílek)

 

Krajský přebor žáků 2.kolo

Sobota 23.08.2014

Starší žáci

Litomyšl - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka:Skála

Mladší žáci

Litomyšl - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 2 )

branky:Pecháček 2,Kyselo,Toncer

**********************************************************************************

Krajský přebor žáků 1.kolo

Čtvrtek 21.08.2014

Starší žáci

Lanškroun - Moravská Třebová 2 : 4 ( 2 : 2 )

branky:Skála,Kolomý

 

Mladší žáci

Lanškroun - Moravská Třebová 2 : 2

***********************************************************************************

Východočeský přebor dorostu 3.kolo

Středa 20.08.2014

Lanškroun - Pardubice B 0 : 5 ( 0 : 2 )

sestava:Moučka - Tovtik,Karlík,Veselý,Urban(79.Kögler) - Doležal,Vu,

Kolomý,Hajzler(68.Marek Matyáš),Paukert(73.Sadovský) -Lechnýř

(85.Dušek)

***************************************************************************************

1.B třída mužů 1.kolo

Sobota 16.08.2014

Lanškroun B - Čistá 0 : 1 ( 0 : 1 )

sestava: Wendlig-Macháček,Stasiowski,Černý(46.Mizerák Rad.)

    Marek Jan-Kyral,Šišan(75.Kučera),Komínek,

   Krejsar(59.Krajči)-Petruň(79.Mizerák M.),Hostovský(65.Vacek Z.)

 

Východočeský přebor dorostu 2.kolo

Neděle 17.08.2014

Cidlina - Lanškroun 7 : 0 ( 4 : 0 )

sestava:Moučka - Kögler,Karlík,Urban,Tovtik - Doležal,Vu,Kolomý,

Hajzler(46.Marek Matyáš),Paukert(85.Sadovský) - Lechnýř

 

Krajský přebor mužů 1.kolo

Neděle 17.08.2014

Pardubičky - Lanškroun 3 : 1 ( 1 : 0 )

branka:57.Richtr M.

sestava: Langr-Marek Jiří(80.Kyral),Popelář,Pavelka,Skalický

(76.Stasiowski)-Fait(76.Hostovský),Novák(69.Mizerák Rad.)

Smrkal,Richtr M./65/,Savych-Knápek

 

***********************************************************************************

Východočeský přebor dorostu 1.kolo

Sobota 09.08.2014

Lanškroun - Svitavy 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka: 85.Lechnýř

sestava:Karlík - Tovtik,Jung,Veselý,Urban - Doležal,Vu,Kolomý,

Hajzler,Paukert(78.Marek Matyáš) - Lechnýř(89.Dušek)

 

2.kolo poháru Pardubického hejtmana

Sobota 09.02.2014 v 18.00 hod.

Sokol Sruby - Lanškroun 0 : 3 ( 0 : 2 )

branky:10.a 69.Fait,19.Popelář z pen.

sestava:Wendlig-Marek Jiří(51.Macháček),Šilar,Popelář,

Marek Jan-Fait,Savych(67.Kyral)Novák(75.Stasiowski),

Smrkal,Richtr M.,Hostovský

 

Přátelské utkání muži B

Neděle 10.02.2014

Verměřovice - Lanškroun B       3 : 8 ( 0 : 5 )

branky : 21.,35.a 78.Mizerák Rad.,32. a 79.Krejsar,12.Hostovský,

41.Komínek,86.Kučera

*********************************************************************************
 

1.kolo o Pohár hejtmana Pardubického kraje

Sobota 02.08.2014

Kunčina - Lanškroun 2 : 3 ( 1 : 1 )

branky:

44

.Novák, 50.Richtr M., 83.Hostovský

 

sestava:Langr - Marek Jiří,Vaško,Popelář,Marek Jan - Savych

(89.Stasiowski),Novák,Skalický,Kyral(56.Mizerák Radek) -

Richtr M.,Knápek(46.Hostovský)

 

Přátelské utkání muži B

Neděle 03.08.2014

Lanškroun B - Rudoltice     6 : 0    ( 2 : 0 )

branky: 12.,25. a 58.Fait, 49.Krejsar, 64.Stasiowski ,81.Mizerák Rad.

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 02.08.2014

Lanškroun - Jablonné nad Orlicí 4 : 2 ( 2 : 0 )

branky: Paukert 2,Marek Michal,Hajzler

***************************************************************************

Přátelské utkáni muži

Neděle 27.07.2014

Ústí n/Orlicí - Lanškroun   3 : 3  ( 1 : 2 )

Branky : Knápek,Mizerák Rad.,Kyral

Přátelské utkání dorostu

Sobota 26.07.2014

Lanškroun - Rudoltice muži 3 : 2 ( 3 : 0 )

branky: 19.a 28.Doležal,45.Paukert

sestava:Tuček(46.Jílek) - Tovtik,Jung,Urban,Karlík - Marek Matyáš,

Vu,Hajzler,Doležal - Marek Michal,Paukert

střídal:Dušek


Přátelské utkání muži

Sobota 19.07.2014

Lanškroun - Velké Losiny 1 : 1 ( 1 : 1 )

branka: 6.Popelář

Přátelské utkání muži

Úterý 22.07.2014

SK Slavia Praha  U18 - Lanškroun 3 : 2 ( 1 : 2 )

branky: 10.Popelář, 21.Smrkal

Kontakt

FO Lanškroun, z.s. T. G. Masaryka 236
Lanškroun
563 01
Miroslav Matějka - sekretář oddílu
mobil: 604247072
matejka.miroslav62@seznam.cz radim.sisan@email.cz