aktuality ze sezony 2013-2014

                                         AKTUALITY

30.kolo muži A

Sobota 21.06.2014

Lanškroun - Pardubičky     3 : 0     (2 : 0)

branky:7.Novák,44. a 75. Smrkal

26.kolo muži B

Sobota 21.06.2014

Čistá - Lanškroun B   5 : 2  (0 : 0)

branky: 62.Vacek Z.,80.Vacek L.

sestava:Wendlig-Kučera(46.Mizerák R.)Kristek,Šišan,Stasiowski

                           Vacek L.,Kyral,Macháček,Černušák-

                           Doležal(72.Marek Jiří)Krajčí(60.Vacek Z)

 

26.kolo dorost

Čtvrtek 19.06.2014

Holice - Lanškroun        1 : 2       ( 0 : 1 )

branky : 33.Veselý,57.Kyral

sestava: Langr(60.Tuček)-Tovtik,Marek(70.Urban),Veselý,Karlík-

                                          Doležal,Kolomý,Vu,Kyral(82.Sadovský)-

                                          Lechnýř(86.Dušek),Paukert(86.Jung)

26.kolo žáci

Neděle 22.06.2014

starší žáci

Lanškroun - Pardubičky     0 : 8  (0:3)

mladší žáci

Lanškrou - Pardubičky    1 : 3    

Česká Třebová - turnaj ml. přípravky na trávě

21. 6. 2014, ročník 2005 a mladší

Lanškroun fialový – Česká Třebová B 6 : 1 (2 : 1)

Branky: Mareš L. 2x, Doleček M. 2x, Macháček T. 2x

Lanškroun fialový – Lanškroun modrý 5 : 1 (1 : 1)

Branky: Doleček M 2x, Vávra M. 2x, Mareš L.

Lanškroun fialový – Ústí nad Orlicí 5 : 1 (1 : 1)

Branky: Macháček T. 2x, Doleček M., Martinec M.

Lanškroun fialový – Zámrsk 7 : 0 (3 : 0)

Branky: Macháček T. 2x, Mareš L. 2x, Martinec M., Šilar T.,

Doleček J.,

Lanškroun fialový – Choceň 1 : 4 (1 : 2)

Branka: Doleček M.

Lanškroun fialový – Česká Třebová A 4 : 3 (2 : 0)

Branky: Macháček T. 2x, Mareš L., Doleček J.

Sestava: Kollert F., Vávra M., Doleček J. a M., Šilar T.

Macháček T., Martinec M., Mareš L.

Lanškroun modrý – Česká Třebová A 1 : 6 (1 : 1)

Branka: Borovský Š.

Lanškroun modrý – Lanškroun fialový 1 : 5 (1 : 1)

Branka: Tareš J.

Lanškroun modrý – Zámrsk 2 : 2 (1 : 1)

Branka: Tareš J. 2x

Lanškroun modrý – Choceň 0 : 6 (0 : 2)

Lanškroun modrý – Česká Třebová B 1 : 3 (1 : 0)

Branka: Tareš J.

Lanškroun modrý – Ústí nad Orlicí 1 : 5 (1 : 0)

Branka: Tareš J.

Sestava: Daniel F., Holásek M., Hrynečko J., Tejkl M., Veselý J.,

Tareš J., Zelinka A., Beran M., Majer T., Nagy J., Borovský Š.

Pořadí:

1. Česká Třebová A

2. Choceň

3. Lanškroun fialový

4. Ústí nad Orlicí

5. Zámrsk

6. Česká Třebová B

7. Lanškroun modrý

Nejlepším brankářem turnaje byl Filip Kollert

 

*****************************************************************************************************************************************************************

29.kolo muži A

Neděle 15.06.2014

Dolní Újezd - Lanškroun          5 : 1  (1 :1)

branka: 25.Knápek

sestava: Langr-Marek Jiří,Šilar,Richtr D.Popelář(55.Komínek)

              Mizerák R.Savych(64.Karlík)Novák(84.Hrabáček)Skalický-

              Knápek,Fait(73.Macháček)

25.kolo muži B

Neděle 15.06.2014

Lanškroun B - Kamená Horka           4 : 2  (4 : 0)

branky:1.Černušák,14.Kristek,19.Smrkal,37.Petruň

sestava:Tuček-Vacek L.(56.Kučera),Kristek,Stasiowski,Šišan-

              Krajčí(75.Kyral),Smrkal,Richtr M.(72.Doležal),Černušák-

             Vacek Z.(83.Marek Jan),Petruň(61.Kuttich)

25.kolo dorosta

Neděle 15.06.2014

Lanškroun - M.Třebová            1 : 6    (1 : 1)

branka:28.Jung

sestava:Tuček-Tovtik,Marek,Urban(46.Sadovský),Veselý-

              Kolomý,Jung,Kyral,Vu-Lechnýř ,Doležal(79.Dušek)

25.kolo žáci

Neděle 15.06.2014

starší

M.Třebová - Lanškroun    0 : 5

mladší

M.Třebová - Lanškroun    3 : 5

2.ročník turnaje v Lanškrouně ml.přípravky roč.2005 a ml.

14.6.2014

Lanškroun“3“ – Lanškroun“1“ 6 : 0

Lanškroun“3“ – Lanškroun“2“ 11 : 1

Lanškroun“3“ – Štíty 7 : 1

Lanškroun“3“ – Tatenice 12 : 0

Lanškroun“3“ – Luková 4 : 1

Lanškroun“3“ – Česká Třebová 2 : 1

Lanškroun“2“ – Lanškroun“1“ 1 : 6

Lanškroun“2“ – Štíty 3 : 9

Lanškroun“2“ – Česká Třebová 0 : 9

Lanškroun“2“ – Tatenice 4 : 4

Lanškroun“2“ - Luková 0 : 6

Lanškroun“1“ - Štíty 3 : 4

Lanškroun“1“ – Česká Třebová 3 : 6

Lanškroun“1“ - Tatenice 4 : 0

Lanškroun“1“ - Luková 5 : 1

Sestava: La „3“ : Kollert F.,Šilar T.,Macháček T.,Martinec M.,

Vávra M.,Mareš L.,Pospíšil S.,Kyčmol Š.,Doleček J.+M.

Sestava: La“2“: Beran M.,Krhoun M.,Kudláček A.,Petrovka D.,Popelář P..

Špinler K.,Tareš J.,Urban S.,Vondra J.,Prokop M.

Sestava: La“1“: Borovský Š.,Hrynečko J.,Majer T.,Stehlík A.,Tejkl M.,Daniel F.,

Holásek M.,Nagy J.,Veselý J.,Zelinka A.,

Nejlepší brankář turnaje: Sebastian Urban – Lanškroun „2“

Nejlepší střelec turnaje : Tomáš Macháček – Lanškroun“3“ – 12 gólů

Nejužitečnější hráč Lanškroun „1“ – Antonín Stehlík

Nejužitečnější hráč Lanškroun „2“ - Patrik Popelář

Nejužitečnější hráč Lanškroun „3“ – Miroslav Martinec

Pořadí turnaje

1. Lanškroun „3“

2. Česká Třebová

3. Štíty

4. Lanškroun „1“

5. Luková

6. Lanškroun „2“

7. Tatenice

 

************************************************************************************************************************************************************************

                             

28.kolo muži A

Sobota 07.06.2014

Lanškroun - Hlinsko 1 : 1 ( 1 : 1 )

branka:45.Knápek z pen.

sestava:Langr-Marek Jiří,Vaško,Popelář,Richtr M.(78.Smrkal),

            Mizerák R(70.Karlík),Novák,Skalický,Savych(89.Kyral)

            Vacek Z.(89.Pavelka),Knápek

 

24.kolo muži B

Sobota 07.06.2014

Sebranice - Lanškroun B 3 : 1 ( 2 : 0 )

branka:80.Komínek

sestava:Hrabáček-Kučera(46.Farkaš)Richtr D(65.Lechnýř),Vacek L.

            Šišan-Krajčí,Černušák,Mizerák M.(46.Doležal),Macháček-

            Petruň,Komínek

 

24.kolo dorost

Sobota 07.06.2014

Skuteč - Lanškroun 3 : 0 ( 3 : 0 )

sestava:Tuček - Tovtik,Marek J.,Veselý,Urban - Doležal(65.Kögler),

Kolomý,Jung(81.Sadovský),Vu - Paukert,Lechnýř(75.Dušek)

 

24.kolo žáci

08.06.2014

Starší žáci

Lanškroun - Litomyšl 1 : 7 ( 0 : 4 )

branka:Kyselo R.

sestava:Jílek(60.Brejša V.) - Totušek,Kučera,Kyselo R.,Moučka-

Marek M.(51.Rohla),Boščík M.,Skalický,Boščík D. - Kolomý,

Brejša A.(65.Tesař)

 

Mladší žáci

Lanškroun - Litomyšl 0  : 0

sestava:Fikejs - Rohla,Brejša V. - Toncer,Šípek,Junek - Kyselo D.,

                       Pecháček M.

střídali:Smejkal,Moučka,Tesař,Klimek,Brejša A.

 

Okresní miniliga ml.přípravky

7. 6. 2014, Králíky

Lanškroun – Semanín 0 : 6

Lanškroun – Němčice 7 : 3

Branky: Stehlík A. 6x, Borovský Š.

Lanškroun – Králíky 11 : 2

Branky: Stehlík A. 5x, Borovský Š. 2x, Nagy J., Veselý J.,

Majer T.

Sestava: Tejkl M., Borovský Š., Hrynečko J.,

Nagy J., Veselý J., Stehlík A., Majer T.

 

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

8. 6. 2014 Choceň

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 21 : 0

Branky: Tareš J. 7x, Beran M. 6x, Prokop M. 3x ,

Petrovka D. 3x, Popelář P., Krhoun M.

Lanškroun – Letohrad 7 : 6

Branky: Tareš J. 3x, , Beran M. 3x, Petrovka D.

Lanškroun – Choceň 10 : 0

Branky: Tareš J. 3x, Beran M. 2x, Petrovka D. 2x,

Prokop. M, Popelář P.

Sestava: Beran M., Krhoun M., Kudláček A., Vondra J.

Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Prokop M. , Špinler K.

Finále poháru Pardubického kraje

7.6.2014.,Lázně Bohdaneč

 

Skupina „B“

Lanškroun – Hlinsko 4 : 6 ( 3 : 1 )

Branky: Macháček T.3x,Doleček J.

Lanškroun – Vysoké Mýto 3 : 4 (0 : 3 )

Branky: Martinec M.,Macháček T.,Doleček J.

Lanškroun – Ústí n/Orlicí 8 : 2 ( 6 : 2 )

Branky: Macháček T.4x,Mareš L.,Doleček J.,Vávra M.

Lanškroun – Česká Třebová 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.2x,Vávra M.

zápas o 5.místo

Lanškroun – Choceň 4 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: Macháček T.2x,Pospíšil S.,Vávra M.

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.Vávra M.

Doleček J.,Mareš L.,Šilar T.,Pospíšil S.

 

V sobotu 7. 6. 2014 jsme se zúčastnili v Lázních Bohdaneč finále poháru Pardubického fotbalového svazu v minikopané mladší přípravky. Tomu předcházela kvalifikace minulý týden ve Vysokém Mýtě, kde jsme skončili druzí a postoupili do tohoto finále. Kvalifikace se hrála v třech skupinách po 8 mužstev a vždy postupovali první 3.

Závěrečného turnaje se tedy se zástupcem pořadatele z Pardubic zúčastnilo 10 mužstev. Všichni kromě nás a Přelouče hrají vyšší třídu, takže už jen postup z kvalifikace byl úspěch. Hrálo se ve dvou skupinách po 5 a následovali zápasy o umístění.

 

 

*****************************************************************************

27.kolo muži A

Sobota 31.05.2014

Litomyšl - Lanškroun 1 : 0 ( 1 : 0 )

sestava:Langr-Marek Jiří(80.Macháček),Šilar,Popelář,Pavelka-

            Richtr M.,Novák,Skalický,Savych(56.Mizerák R.)

            Knápek,Fait(68.Komínek)

           

 

23.kolo muži B

Neděle 01.06.2014

Lanškroun B - Cerekvice n/Loučnou 3 : 2 ( 2 : 2 )

branky: 37.Vacek Z.,42.Vacek L.,78.Černušák

sestava:Hrabáček-Marek Jiří(52.Mizerák M.),Šišan(70.Marek Jan)

            Kristek,Vacek L(81.Krajči)-Smrkal,Mizerák R.,Macháček

            Černušák(89.Kučera)-Vacek Z.,Petruň(76.Kyral)

 

23.kolo dorost

Neděle 01.06.2014

Lanškroun - Choceň 1 : 1 ( 0 : 0 )

branka:88.Kyral

sestava:Tuček - Tovtik,Marek J.,Jung,Karlík - Kyral,Vu(66.Urban),

Kolomý,Paukert - Doležal(77.Dušek),Lechnýř

 

23.kolo žáci

Neděle 01.06.2014

Starší žáci

Letohrad - Lanškroun 5 : 2 ( 1 : 0 )

Mladší žáci

Letohrad - Lanškroun 3 : 0 ( 2 : 0 )

Výsledky SF starší přípravky

1.6.2014 v Moravské Třebové

Polička-Lanškroun 0:4

branky:Ďuriš 2 ,Černohous,Šebrle

Lanškroun-Svitavy 5:3

branky:Ďuriš 3 ,Černohous 2

M.Třebová-Lanškroun 4:1

branka:Ďuriš

Lanškroun-Letohrad 2:1

branky:Ďuriš,Borovský

V.Mýto-Lanškroun 7:0

Lanškroun- Skuteč 6:1

branky:Ďuriš 4 ,Černohous 2

sestava:Zelinka L.,Kollert L.,Borovský M.,Ďuriš T.,Šebrle R.,Černohous M.,Hudec Z.,Beneš T.,

Kluci se umístili na pěkném 3.místě a postoupili do finále hrané ve městě Lázně Bohdaneč trenér:Zelinka

 

 

Semifinále poháru ml.přípravky

1.6.2014,Vysoké Mýto

Lanškroun – Svitavy 2 : 2

Branky:Macháček T.,Doleček J.

Lanškroun – Slatiňany 3 : 2

Branky: Macháček T.3x,

Lanškroun – Vysoké Mýto 2 : 5

Branky:Martinec M.,Macháček T.(pen.)

Lanškroun – Letohrad 4 : 2

Branky:Macháček T.2x,Martinec M.2x,

Lanškroun – Polička 2 : 0

Branky:Pospíšil S.,Macháček T.,

Lanškroun – Moravská Třebová 4 : 1

Branky:Martinec M.2x,Mareš L.,Macháček T,

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Pospíšil S.,Vávra M.,

Mareš L.,Šilar T.,Doleček J.+M.

Obsadili jsme konečné druhé místo a společně se suverénem turnaje

Vysokým Mýtem a třetím Letohradem jsme postoupili do finále poháru.

 

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

31. 5. 2014 Letohrad

Lanškroun – Česká Třebová 17 : 1

Branky: Tareš J. 6x, Beran M. 4x, Petrovka D. 3x,

Prokop. M, Krhoun M., Kudláček A., Urban S.

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 23 : 1

Branky: Tareš J. 5x, Prokop M. 5x , Petrovka D. 3x,

Kudláček 3x, Beran M. 2x, Urban 2x, Popelář P.,

Špinler K., Krhoun M.

Lanškroun – Letohrad 13 : 3

Branky: Tareš J.6x, , Beran M. 3x, Popelář P., Prokop M.,

Petrovka D.

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M., Kudláček A.,

Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Prokop M. a T.

Okresní miniliga ml.přípravky

31. 5. 2014, Lanškroun

1. kolo

Lanškroun – Semanín 3 : 5 (2 : 3)

Branky: Borovský Š. 3x

Lanškroun – Králíky 8 : 3 (4 : 0)

Branky: Stehlík A. 4x, Borovský Š. 3x, Holásek M.

Pořadí: 1. Semanín, 2. Lanškroun, 3. Králíky

2. kolo

Lanškroun – Semanín 4 : 7 (2 : 3)

Branky: Stehlík A. 2x, Vítek A., Zelinka A.

Lanškroun – Králíky 13 : 2 (8 : 2)

Branky: Stehlík A. 3x, Borovský Š. 3x, Hrynečko J. 2x,

Nagy J., Vítek A., Tejkl M., Zelinka A., vlastní

Pořadí: 1. Lanškroun, 2. Králíky, 3. Semanín

Sestava: Tejkl M., Daniel F., Borovský Š., Hrynečko J.,

Zelinka A., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Stehlík A.

 

 

********************************************************************************************************************************************************

26.kolo muži A

Neděle 25.05.2014

Lanškroun - Heřmanův Městec          1 : 0   (0 : 0)

branka: 64.Knápek (p.k)

sestava:Langr-Marek,Popelář,Pavelka,Richtr M.-

            Mizerák R.(83.Macháček),Novák(87.Smrkal),Skalický

            Savych(89.Černušák),-Fait(80.Kaomínek),Knápek(89.Šišan)

 

22.kolo muži B

Sobota 24.05.2014

Řetová - Lanškroun B 2 : 6 ( 1 : 6 )

branky:27.a 37. Vacek Z.,7.Vacek L.,31.Smrkal,35.Petruň,45.Černušák

sestava:Wendlig-Vacek L.,Kristek,Vaško,Kučera-

            Kyral,Smrkal,Černušák(70.Krajčí)Macháček(46.Mizerák M.)

            Petruň,Vacek Z.(75.Hrabáček)

 

22.kolo dorost

Sobota 24.05.2014

Přelouč - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 0 )

branka:74.Jung

sestava:Tuček - Kögler(67.Urban),Marek J.,Veselý(66.),Tovtik -

Paukert,Kolomý,Jung,Karlík - Lechnýř(89.Dušek),Doležal(84.Sadovský)

 

22.kolo žáci

Neděle 25.05.2014

Starší žáci

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 0 : 3 ( 0 : 1 )

Mladší žáci

Lanškroun - Ústí nad Orlicí 4 : 2 ( 2 : 1 )

branky: Pecháček M. 3x, Moučka A.

sestava:Brejša V. - Rohla,Klimek - Toncer,Moučka,Fikejs -

Kyselo D.,Pecháček M.

střídali:Smejkal,Tesař,Junek

                                                                                                                                                     

Krajská miniliga ml.přípravky

25. 5. 2014, Česká Třebová

Lanškroun – Česká Třebová B 8 : 2

Branky: Macháček T. 3x, Doleček M. 2x, Vávra M., Martinec M.,

Doleček J.

Lanškroun – Moravská Třebová 11 : 1

Branky: Martinec M. 3x, Macháček T. 3x, Vávra M., Pospíšil S.

Doleček M., Doleček J., Mareš L.

Lanškroun – Litomyšl 10 : 2

Branky: Martinec M. 4x , Macháček T. 2x, Pospíšil S. 2x, Mareš L.,

Kyčmol Š.

Sestava: Kollert F., Šilar T., Macháček T., Martinec M., Mareš L.,

Doleček J.+M., Kyčmol Š., Vávra M., Pospíšil S.


Okresní miniliga ml.přípravky

24. 5. 2014, Semanín

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 8 : 8 (4 : 4), výhra na penalty 4 : 3

Branky: Borovský Š. 4x, Stehlík A. 3x, Nagy J.

Lanškroun – Němčice 4 : 3 (2 : 2)

Branky: Stehlík A., Holásek M., Zelinka A., Borovský Š.

Lanškroun – Semanín 7 : 5 (4 : 3)

Branky: Borovský Š. 4x, Stehlík A. 2x, Vítek A.

Sestava: Tejkl M., Daniel F., Borovský Š., Hrynečko J.,

Zelinka A., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Stehlík A.

*******************************************************************************

Pohár hejtmana Pardubického kraje

semifinále - úterý 20.05.2014

FC Libišany - TJ Lanškroun 3 : 0 ( 2 : 0 )

*******************************************************************************

25.kolo muži A

Sobota 17.05.2014

Česká Třebová - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 1 )

branky:6.Knápek z pen.

sestava:Langr - Šilar,Popelář,Pavelka,Karlík - Mizerák Radek

(89.Marek Jiří),Novák(90.Kolomý),Skalický,Savych(56.Černušák) -

Knápek,Fait(82.Doležal)

 

21.kolo muži B

Neděle 18.05.2014

Lanškroun B - Libchavy 1 : 2 ( 1 : 1 )

branka:45.Komínek

sestava:Hrabáček-Macháček,Černý(Smrkal),Kristek,Marek Jiří-

            Krajči(45.Mizerák M.),Vacek L.,Černušák,Kyral(53.Vacek Z.)

            Komínek,Petruň(84.Kuttich)

 

21.kolo dorost

Neděle 18.05.2014

Lanškroun - Dolní Újezd 6 : 2 ( 4 : 1 )

branky:32.Jung z pen.,33.Karlík,37.a 44.Doležal,79.Lechnýř,

           85.Kolomý

sestava:Tuček - Tovtik(87.Fait),Marek J.,Veselý,Kögler(62.Paukert)-

Kyral(70.Urban),Kolomý,Jung,Karlík - Doležal(83.Dušek),Lechnýř

(86.Sadovský)

 

21.kolo žáci

Neděle 18.05.2014

Starší žáci

Česká Třebová - Lanškroun 3 : 1 ( 2 : 0 )

branka:69.Boščík D.

sestava:Jílek - Kyselo R.,Kučera(27),Šembera,Marek Matěj - Boščík D.

Totušek,Skalický,Kolomý - Boščík M.,Brejša A.(65.Tesař)

 

Mladší žáci

Česká Třebová - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 1 )

branky:Kyselo D. 3x,Pecháček M.

sestava:Brejša V. - Rohla,Klimek - Toncer,Brejša A.,Šípek - Kyselo D.,

           Pecháček M.

stř.  Smejkal J., Tesař D., Moučka A., Fikejs F., Zelinka L., Ďuriš T.

 

Miniliga ml.přípravky – Bambíny

18.05.2014 Ústí nad Orlicí

Lanškroun – Česká Třebová 11 : 0

Branky: Tareš J. 7x, Beran M.2x, Popelář P., Prokop. M

Lanškroun – Ústí nad Orlicí 16 : 0

Branky: Tareš J. 6x, Beran M. 3x, Petrovka D. 3x,

Krhoun M. 2x, Vondra J., Prokop M.

Lanškroun – Letohrad 2 : 6

Branky: Tareš J., Popelář P.

Sestava: Urban S., Beran M., Krhoun M.,Kudláček A.,

Petrovka D., Popelář P., Tareš J., Vondra M., Prokop M. a T.

 

*****************************************************************************

24.kolo muži A

Neděle 11.05.2014

Lanškroun - Moravany 3 : 2 ( 1 : 0 )

branky:21.Fait, 55.a 69.Savych

sestava:Langr - Krejsar(46.Karlík),Popelář,Pavelka,Richtr M.

(81.Marek Jiří) - Mizerák Radek(90.Černušák),Skalický,Novák,

Savych - Knápek(90.Černý),Fait(86.Komínek)

 

20.kolo muži B

Sobota 10.05.2014

Kunčina - Lanškroun B 3 : 4 ( 2 : 2 )

branky:26.,30.a 67.Petruň,60.Doležal

sestava:Wendlig-Šišán,Veselý,Černý,Marek(79.Hrabáček)-

            Krajči(58.Macháček),Vacek,Jung(89.Urban Daniel)

            Kyral-Petruň,Doležal(86.Kučera)

 

20.kolo dorost

Neděle 11.05.2014

Třemošnice - Lanškroun     3 : 3  ( 2 : 2 )

branky:35.a 45.Jung, 78.Karlík

sestava:Tuček - Tovtik,Marek J.,Veselý,Karlík - Paukert

(88.Urban),Kolomý,Jung,Kyral - Doležal,Sadovský(54.Lechnýř)

 

20.kolo žáci

Sobota 10.05.2014

Starší žáci

Lanškroun - Pardubice B 0 : 6 ( 0 : 4 )

sestava:Maršíková(47.Jílek) - Kučera,Kyselo R.,Marek Matyáš,

Marek M.(40.Moučka) - Boščík D.,Skalický,Totušek,Kolomý -

Boščík M.,Šembera

 

Mladší žáci

Lanškroun - Pardubice B 5 : 1 ( 2 : 1 )

branky: Kyselo D. 2x, Brejša A. 2x, Rohla J.z pen.                                                                                                                                               sestava:Brejša V. - Rohla,Moučka - Toncer,Brejša A.,Tesař -

Pecháček,Kyselo D.

střídali:Junek,Fikejs,Smejkal

 

Krajská minilga starší přípravka

10.5. 2014 Polička

Č. Třebová - LA 3:2

branky:Ďuriš,Šebrle R

LA - Libchavy    4:1

branky:Ďuriš 2,Šebrle R.,Černohous

Polička - LA       2:3

branky:Ďuriš 2,Šebrle R.

sestava:Šebrle T.,Zelinka L.,Kollert L.,Ďuriš T.,Šebrle R.,Černohous M.,Borovský M.,Hudec Z.,Beneš T.

 

Krajská miniliga ml.přípravky

10. 5. 2014, Polička

Lanškroun – Česká Třebová B 11 : 0 (5 : 0)

Branky: Macháček T. 4x, Vávra M. 2x, Martinec M., Doleček M.,

Doleček J., Kyčmol Š., Kollert F.

Lanškroun – Libchavy 13 : 1 (5 : 1)

Branky: Martinec M. 4x, Macháček T. 3x, Vávra M. 2x,

Doleček M. 2x, Kollert F., Širal T.

Lanškroun – Polička 5 : 4 (3 : 1)

Branky: Macháček T., Doleček M., Martinec M., Mareš L.,

Doleček J.

Sestava: Šilar T., Macháček T., Martinec M., Mareš L., Kollert F.,

Doleček J.+M., Kyčmol Š., Vávra M., Pospíšil S.

 

Talent Cup 2014

8.5.2014,Hlinsko

Lanškroun – AC Sparta Praha 0 : 7

Lanškroun – Jihlava 0 : 3

Lanškroun – Chrudim 1 : 1 branka:Vávra M.

Skupina o 9 – 16 místo

započítával se zápas ze skupiny s Chrudimí

Lanškroun – Humpolec 1 : 0 branka: Vávra M.

Lanškroun – Púchov 2 : 2 branky: Macháček T.,Mareš L.

Lanškroun – Havlíčkův Brod 5 : 5 branky: Macháček T.5x,

Lanškroun – Náchod 0 : 2

Lanškroun – Žďár n/S 0 : 0

Lanškroun – Česká Třebová 1 : 2 branka: Vávra M.

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Mareš L.,Šilar T.,Pospíšil S.,Tejkl M.,

Kyčmol Š.,Vítek A.,Borovský Š.Vávra M.,Majer T.,Doleček J.+M.,

Nejužitečnější hráč týmu: Filip Kollert

Konečné pořadí turnaje

1. AC Sparta Praha

2. SK Slavia Praha

3. Pardubice

4. Hlinsko

5. Dukla Praha

6. Zbrojovka Brno

7. Vysočina Jihlava

8. Baumit Jablonec

9. Náchod

10.Havlíčkův Brod

11.Púchov

12.Chrudim

13.Česká třebová

14.Lanškroun

15.Humpolec

 

********************************************************************************************************************************

19.kolo muži B

Neděle 04.05.2014

Lanškroun B - Polička B 0 : 1 ( 0 : 1 )

Hrabáček - Macháček,Černý,Šišán,Kuttich - Kučera(46.Kyral),

Vacek L.,Smrkal(54.Richtr D.),Krrajči(85.Sadovský) - Vacek Z.,

Petruň(46.Mizerák Rad.)

 

19.kolo dorost

Neděle 04.05.2014

Lanškroun - Hlinsko 1 : 2 ( 1 : 0 )

branka:5.Doležal

sestava:Langr - Tovtik,Veselý,MarekJ.,Karlík - Doležal,Vu,

Kolomý,Jung,Kyral - Lechnýř

 

23.kolo muži A

Sobota 03.05.2014

Polička - Lanškroun 4 : 3 ( 3 : 0 )

branky: 49.Krejsar,69.Knápek,72.Fait

sestava:Langr-Šilar,Vaško,Popelář,Pavelka,Macháček(46.Karlík)-

            Černušák(46.Krejsar),Novák,Knápek,Mizerák Rad.(88.Komínek)-

            Fait

 

19.kolo žáci

Neděle 04.05.2014

Starší žáci

Hlinsko - Lanškroun       4 : 0  ( 2 : 0 )

sestava:Jílek - Kyselo R.(65.Šembera D.),Kučera,Marek Matyáš,

Marek M. - Boščík D.,Totušek,Skalický,Kolomý - Boščík M.,

Brejša A.(36.Moučka)                                    

 

 

Mladší žáci

Hlinsko - Lanškroun       2 : 4   ( 0 : 2 )

branky: Brejša A. 2x ( 1pk), Kyselo D. 2x

sestava: Brejša V. - Rohla J., Klímek Š. - Toncer R.,                                                                                                                                                 Brejša A.,Fikejs F. - Kyselo D., Pecháček M.                                                                                                                                                                    ( Smejkal J., Moučka A., Tesař D., Borovský M., Ďuriš T.)
 
 
    

 

Okresní miniliga ml.přípravky

4. 5. 2014, Lanškroun

Lanškroun – Semanín 6 : 4 (4 : 2)

Branky: Borovský Ś. 2x, Daniel F. 2x, Holásek M., Stehlík A.

Lanškroun – Řetová 9 : 2 (5 : 1)

Branky: Borovský Ś. 4x, Holásek M. 3x, Stehlík A., Daniel F.

Lanškroun – Verměřovice 16 : 2 (10 : 0)

Branky: Vítek A. 3x, Stehlík A. 3x, Holásek M. 2x, Nagy J. 2x,

Hrynečko J. 2x, Daniel F. 2x, Borovský Š., Tejkl M.,

Sestava: Tejkl M., Borovský Š., Hrynečko J., Majer T.,

Daniel F., Holásek M., Nagy J., Veselý J., Vítek A., Stehlík A.

 

Krajská miniliga ml.přípravky

3.5.2014,Lanškroun

Lanškroun – Litomyšl 13 : 1 ( 5 : 0 )

Branky: Macháček T.6x,Martinec M.3x,Doleček M.2x,Doleček J.,Mareš L.

Lanškroun – Polička 8 : 1 ( 6 : 1 )

Branky: Macháček T.4x,Martinec M.2x,Kyčmol Š.,Doleček M.

Lanškroun – Svitavy 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Macháček T.3x,Martinec M.2x,Doleček M.

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Kyčmol Š.,Pospíšil S.,

Šilar T.,Mareš L.,Doleček J.+M.

 

Turnaj krajské miniligi starší přípravka

03.05. 2014  Lanškroun

výsledky:LA - Litomyšl  2:1

             branky: Hudec, Ďuriš

             LA - Polička   3:3

             branky: Ďuriš 2,Šebrle R. z pen.

             LA -Svitavy     8:3

             branky: Ďuriš 3,Šebrle R.3,Černohous 2

sestava:Šebrle T., Zelinka L.,Kollert L.,Ďuriš T.,Šebrle R.,Borovský M.,Černohous M.,Hudec Z.,Beneš T.

Klukům se opět turnaj vydařil  a  malé zaváhání s týmem Poličky když naši  kluci vedli v poločase 3:1 je jen ponaučením do dalšího turnaje
který se právě hraje  v Poličce.Děkuju rodičům i ostatním příbuzným,kteří přišli kluky povzbudit

                                                                                                                                                                  trenér:Zelinka

 

--------------------------------------------------------------------------

22.kolo muži A

Neděle 27.04.2014

Lanškroun - Holice 3 : 0 ( 0 : 0 )

branky:58.Novák,73.Fait,86.Šilar D.

sestava:Langr-Vaško,Richtr D.,Popelář,Šilar-

            Savych(83.Komínek)Novák(86.Smrkal)Skalický,

            Černušák(80.Macháček)-Mizerák Rad.(65.Fait)

            Knápek(89.Vacek Z.)

           

 

18.kolo dorost

Neděle 27.04.2014

Horní Jelení - Lanškroun 1 : 4 ( 1 : 3 )

branky:28.Kolomý,39.Kyral,43.Marek M.,79.Jung

sestava:Tuček - Tovtik,Marek J.,Veselý,Karlík - Doležal(88.Kögler),

Kolomý,Jung,Kyral(85.Urban) - Marek M.(82.Sadovský),Paukert

(55.Dušek)

 

18.kolo muži B

Sobota 26.04.2014

Janov - Lanškroun B 3 : 3 ( 1 : 2 )

branky:26.Fait,38.Kyral,63.Krajči

sestava:Karlík - Marek Ji.(72.Tovtik),Černý,Urban,Šišán - Kučera

(53.Paukert),Vacek L.,Mizerák M.,Kyral(65.Petruň) - Krajči,Fait

-------------------------------------------------------------------------------------------

17.kolo muži B

Neděle 20.04.2014

Lanškroun B - Moravská Třebová B 3 : 0 ( 3 : 0 )

branky:21.Smrkal,26.Fait,42.Vacek Z.

sestava:Langr - Vacek L.,Richtr D.,Vaško,Šišan - Farkaš(40.Černušák)

Smrkal(78.Kuttich),Popelář,Mizerák Radek(72.Kučera) - Fait

(82.Mizerák Michal),Vacek Z.(66.Krajči)

 

17.kolo dorostu

Neděle 20.04.2014

Lanškroun - Heřmanův Městec 1 : 1 ( 0 : 0 )

branka:61.Marek M.

sestava:Tuček - Tovtik,Marek J.,Veselý,Karlík - Doležal(90.Kögler),                                                                                                                                                                                  Vu,Jung(85.Sadovský),Kyral - Marek M.(67.Paukert),Lechnýř

 

21.kolo muži A

Sobota 19.04.2014

Chrudim B - Lanškroun 5 : 1 ( 2 : 1 )

branky: 5.Skalický z pen.

sestava:Langr - Krejsar(60.Vaško),Urban,Skalický,Šilar -                                                                                                                           Savych(39.Jung), Knápek,Novák, Černušák(60.Smrkal),                                                                                                                                           Doležal(71.Marek Jan) - Komínek(63.Fait)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

20.kolo muži A

Neděle 13.04.2014

Lanškroun - Žamberk 1 : 3 ( 0 : 3 )

branka:66.Skalický

sestava:Wendlig-Macháček,Smrkal,Pavelka,Krejsar(83.Karlík)-

-Savych(54.Mizerák Radek),Novák(61.Doležal),Skalický,

Černušák-Knápek,Komínek(76.Černý)

 

 

16.kolo žáci

Neděle 13.04.2014

Starší žáci

Lanškroun - Choceň 4 : 0 ( 1 : 0 )

podrobnosti nedodány

Mladší žáci

Lanškroun - Choceň 4 : 0

podrobnosti nedodány

 

16.kolo muži B

Sobota 12.04.2014

Verměřovice - Lanškroun B 3 : 0 ( 1 : 0 )

sestava:Hrabáček(75)-Šišán,Richtr,Černý,Vacek L.-

            Farkaš(60.Kučera)Popelář,Paukert(45.Vacek Z.)

           Mizerák M.Mizerák R.-Krajčí(70.Tovtík)

 

16.kolo dorostu

Sobota 12.04.2014

Ústí n/Orlicí - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 1 )

branka: 14.Veselý

sestava:Langr-Tovtik,Jung,Veselý,Karlík-Doležal,Kolomý,

           Vu,Kyral-Paukert(60.Marek M.),Lechnýř(89.Dušek)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

15.kolo dorostu

Neděle 06.04.2014

Pardubičky / Pardubice C - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

branky:23.a 87.z pen..Doležal

sestava:Langr-Tovtik,Marek J.,Veselý,Karlík-Doležal,Kolomý,

Jung,Kyral-Paukert(82.Marek M.),Lechnýř(88.Dušek)

 

15.kolo muži B

Sobota 05.04.2014

Lanškroun B - Ústí nad Orlicí B 1 : 0 ( 0 : 0 )

branka:50.Šišán

sestava:Hrabáček-Šišán,Richtr,Černý,Marek Jan(46.Vacek L.)

            Doležal(46.Krajčí,88.Kučera),Popelář,Macháček,

            Mizerák M,(70.Vacek Z.)Mizerák Rad.-

            Smrkal(72.Farkaš)

 

19.kolo muži A

Sobota 05.04.2014

Letohrad B - Lanškroun 2 : 3 ( 0 : 2 )  3:0 kontumačně

branky:11.a 27.Knápek,56.Černušák

sestava:Wendlig-Šilar,Urban,Pavelka,Krejsar-

            Savych,Novák(60.Smrkal),Skalický,Černušák(85.Macháček)

            Knápek(89.Popelář),Komínek(83.Kolomý,89.Karlík)

 

15.kolo žáci

Neděle 06.04.2014

Starší žáci

Přelouč - Lanškroun 3 : 1 ( 2 : 0 )  3:0 kontumačně

Branka: Rohla J.

Sestava: Jílek L., Kučera T., Kyselo R., Šembera D.Moučka A., Marek M., Boščík M., Totušek J., Boščík D., Maršíková B.,(52.Rohla J.) Košárek M.(40. Brejša A.)

 

Mladší žáci

Přelouč - Lanškroun 2 : 6

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------
14.kolo muži B

Neděle 30.03.2014

Jablonné - Lanškroun B 2 : 0 ( 1 : 0 )

sestava:Hrabáček-Kučera(39.Kyral),Richtr,Černý,Kuttich-

                          Šišán,Mizerák Rad.,Mizerák M.Vacek.L(76.Fait P.)

                          Farkaš,Doležal(Vacek Z.)

 

14.kolo dorostu

Neděle 30.03.2014

Lanškroun - Králíky 8 : 1 ( 2 : 0 )

branky:33.a 62.Lechnýř,86.a 89.Marek M.,39.Veselý,49.Kolomý,

           68.Jung,82.Dušek

sestava:                       Langr

          Tovtik(87.Kögler),Veselý,Marek J.,Karlík                                                                                                                                        Doležal(64.Marek M.),Vu(84.Urban),Kolomý,Jung,Kyral(58.Paukert)

                       Lechnýř(71.Dušek)

                                              

 

14.kolo žáci

Neděle 30.03.2014

Starší žáci

Lanškroun - Třemošnice 1 : 1 ( 1 : 1 )

 

Neděle 30.03.2014

Mladší žáci

Lanškroun - Třemošnice 7 : 0 ( 2 : 0 )

 

18.kolo muži A

Sobota 29.03.2014

Lanškroun - Choceň 0 : 4 ( 0 : 3 )

sestava:      Wendlig(46.Hrabáček)

          Krejsar,Urban,Popelář(69.Šišán),Karlík

Marek Ji.(58.Marek Jan),Černušák,Novák,Smrkal,Savych(78.Jung)

                              Komínek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

17.kolo muži A

Neděle 23.3.2014

Svitavy B - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 0 )

branka: 65.Smrkal

sestava:Wendlig-Krejsar,Urban,Popelář,Stasiowski(36.Karlík)

            Marek Jiří(89.Doležal)Černušák,Smrkal(87.Marek Jan),Savych,

            Komínek,Šilar

Přátelské utkání muži B

Neděle 23.3.2014

Lanškroun B -Kunčina  1 : 2    (1 : 1)

branka: 24.Lechnýř

                       

--------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži B

Neděle 16.03.2014

Lanškroun B - Rudoltice 5 : 2 ( 3 : 1 )

branky: Mizerák M.,Mizerák Rad.,Hostovský,Šišán,Farkaš

sestava: Hrabáček-Kučera,Richtr,Popelář,Stasiowski-

                            Marek Jan,Farkaš,Mizerák M.,Šišán

                           Mizerák Rad.,Macháček

střídali: Langr,Hostovský,Černý

 

 

16.kolo muži A

Sobota 15.03.2014

Lanškroun - Třemošnice 0 : 1 ( 0 : 0 )

sestava:Wendlig-Marek,Urban,Pavelka(79.Stasiowski),Krejsar-

            Savych,Novák,Smrkal(74.Šišán),Černušák(69.Karlík)

            Komínek,Šila

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 15.03.2014

Lanškroun - Třebářov muži 5 : 7 ( 4 : 2 )

branky: Karlík 3,Lechnýř,Kolomý

sestava:Tuček (46.Krhoun) - Tovtik, Veselý, Jung, Paukert

                                          Kyral, Vu, Kolomý, Karlík

                                          Lechnýř, Doležal

střídali:Urban,Marek M.,Kögler,Sadovský

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži A

Neděle 09.03.2014

Lanškroun - Štíty  5 : 1  ( 2 : 1 )

branky: 49. a 56. Šilar,13.Savych,26.Krejsar,73.Karlík

sestava:Wendlig(75.Langr)-Marek,Urban,Pavelka,Krejsar-

                                     Savych,Novák,Smrkal,Černušák-

                                     Komínek,Šilar

střídali:Stasiowski,Karlík,Doležal

**************************************************************************************************

                      

Přátelské utkání muži B

Sobota 08.03.2014

Lanškroun B - Libchavy 2 : 2 ( 2 : 0 )

branky: Mizerák Radek, Krajči

sestava:Hrabáček-Marek,Richtr D.Kristek,Černý-

                           Krajčí,Mizerák Ra.Popelář,Kučera

                           Vacek L.Macháček

střídali:Stasiowski,Kuttich,Krhoun

 

Přátelské utkání dorostu

Sobota 08.03.2014
Lanškroun - Rudoltice muži 2 : 5 ( 1 : 3 )
branky: Karlík, Lechnýř
sestava: Langr (46. Tuček ) - Tovtik, Marek J., Veselý, Popelář
                                                Kyral, Jung, Karlík, Paukert
                                                Doležal, Dušek
střídali: Krhoun, Marek M., Lechnýř, Sadovský, Kögler, Urban

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Neděle 02.03.2014

Lanškroun - Králíky 1 : 2 ( 0 : 2 )

Branka: Savych

Sestava: Wendlig
             Marek Jiří, Smrkal, Pavelka, Krejsar
             Savych, Novák, Komínek, Černušák
             Knápek, Fait

Střídali: Marek Jan, Stasiowski, Urban, Macháček, Hrabáček

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Halový turnaj ml. přípravky roč.2006 a ml.

Vamberk, 1. 3. 2014

Lanškroun – Dobruška 2 : 0

Branky: Tareš J., Vítek A.

Lanškroun – Černilov 0 : 1

Lanškroun – Nové Město nad M. 2 : 1

Branka: Tareš J., Beran M.

Finálová skupina o 1 až 4 místo

Lanškroun – Česká Třebová 0 : 1

Lanškroun – Borohrádek 0 : 1

Sestava: Daniel F.,Pospíšil S.,Holásek M.,Veselý J.,Zelinka A.,Tareš J.,Beran M.,Petrovka D.,Vítek A.

Pořadí turnaje

1. Černilov

2. Borohrádek

3. Česká Třebová

4. Lanškroun

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Halový turnaj ml. přípravky roč. 2005 a ml.

Vysoké Mýto,1. 3. 2014

Lanškroun – Čelechovice na Hané 2 : 0

Branky: Martinec M., Macháček T.

Lanškroun – Choceň 2 : 0

Branky: Macháček T. 2x

Lanškroun – Vysoké Mýto černí 1 : 3

Branka: Macháček T.

Lanškroun – Holice 2 : 6

Branky: Macháček T.2x

Lanškroun – Vysoké Mýto bílí 4 : 1

Branky: Macháček T.4x

Zápas o 1. místo

Lanškroun – Vysoké Mýto černí 1 : 2

Branka: Macháček T.

Sestava: Kollert F., Šilar T.,Tejkl M.,Macháček T.,Martinec M.,Mareš L.,Doleček J.+M., Stehlík A., Hrynečko J.

Pořadí turnaje

1. Vysoké Mýto černí

2. Lanškroun

3. Holice

4. Vysoké Mýto bílí

5. Choceň

6. Čelechovice na Hané

Nejlepší hráč turnaje Macháček T., nejužitečnější hráč Lanškrouna Martinec M.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 01.03.2014

Lanškroun - Králiky     1:2   (0:2)

branka:65.Savych

sestava:Wendlig-Marek Jiří,Smrkal,Pavelka,Krejsar

                        Savych,Novák,Komínek,Černušák

                        Knápek,Fait

střídali:Macháček,Stasiowski,Marek Jan,Urban,Hrabáček

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Halový turnaj ml.přípravky roč. 2006 a ml.

22.2.2014,Lanškroun

Lanškroun 1 – Lanškroun 2   3 : 0

Branky: Vítek A.2x,Doleček J.

Lanškroun 1 – Česká Třebová   3 : 2

Branky: Martinec M.,Kyčmol Š.,Doleček J.

Lanškroun 2 – Štíty 3 : 2

Branky: Tareš J.3x

Lanškroun 1 – Rychnov n/K 3 : 1

Branky: Vítek A.2x,Martinec M.

Lanškroun 2 – Česká Třebová 0 : 3

Lanškroun 1 – Luková 1 : 0

Branka: Martinec M.

Lanškroun 2 – Vysoké Mýto 0 : 7

Lanškroun 1 – Štíty 3 : 2

Branky: Kollert F.2x,Martinec M.

Lanškroun 2 – Rychnov n/K 2 : 2

Branky: Tareš J.,Petrovka D.

Lanškroun 1 – Vysoké Mýto 0 : 2

Lanškroun 2 – Luková 0 : 5

Sestavy: Lanškroun 1: Kollert F.,Martinec M.,Vítek A.,Kyčmol Š.,Pospíšil S.,Zelinka A.,

Veselý J.,Daniel F.,Doleček J.+M.

Lanškroun 2:Cvejn P.,Beran M.,Petrovka D.,Špinler K.,Tareš J.,Urban S.,Nagy J.

Vondra J.,Holásek M.,Popelář P.,Krhoun M.,Kudláček A.

Pořadí turnaje

1. Vysoké Mýto

2. Lanškroun 1

3. Rychnov n/K

4. Luková

5. Česká Třebová

6. Lanškroun 2

7. Štíty

Nejlepším brankařem byl zvolen Filip Kollert z Lanškrouna 1.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 22.02.2014

Lanškroun - D.Újezd    0:2  ( 0 : 1 )

sestava:Hrabáček-Richtr D.,Smrkal,Pavelka,Krejsar-

                           Macháček,Novák,Černušák,Marek-

                           Šilar,Savych

střídali:Kristek,Stasiowski,Urban,Komínek,Krajčí

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání dorostu
Sobota 22.02.2014
Lanškroun - Cerekvice  muži  2 : 3 ( 0 : 1 )
branky: Vu, Marek M.
sestava:Tuček -  Tovtik, Marek J., Karlík, Popelář
                         Kyral, Kolomý, Vu, Paukert
                         Doležal, Dušek
střídali: Marek M., Sadovský, Urban

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

Sobota 15.02.2014

Lanškroun - Velké Losiny  6:3  ( 2 : 1 )

branky: Knápek,Savych,Šišán,Skalický,Fait,Novák

sestava:Wendlig-Marek,Smrkal,Pavelka,Krejsar-

                        Savych,Novák,Skalický,Černušák

                        Knápek,Fait

střídali:Stasiowsky,Urban,Šišán,Hrabáček,Komínek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání dorostu
Sobota 15.02.2014
Lanškroun - Štíty 7 : 0 ( 2 : 0 )
branky: Doležal 3, Jung, Kyral, Marek M., Dušek
sestava: Langr - Tovtik, Marek J., Karlík, Popelář
                            Vu, Kolomý, Jung, Paukert
                            Doležal, Kyral
střídali: Krhoun, Marek M., Tuček, Dušek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské utkání muži

neděle 9.2.2014

Lanškroun-Česká Třebová B    15:3  (7:2)

branky:6xKnápek,2xSavych,Šišán,Černušák a Skalický,1xŠilar

sestava:Langr-Šilar,Smrkal,Pavelka,Krejsar-

                        Černušák,Novák,Skalický,Savych-

                         Knápek,Fait

                         (Kolomý,Vodák,Karlík,Šišán)

 

***********************************************************************************

V sobotu 8. 2. 2014 se konal turnaj v sálové kopané mladší přípravky ročníku 2005 a mladších u nás ve sportovní hale SOŠ a SOU Lanškroun pod záštitou firmy JCEE Lanškroun. Účastnilo se ho 8 mužstev systémem ve skupinách a potom ve skupinách o 1 až 4 místo a 5 až 8 místo.

Výsledek byl následující:

1. Hlinsko

2. Vamberk

3. Lanškroun

4. Svitavy

5. Štíty

6. Ústí nad Orlicí

7. Jablonné nad Orlicí

8. Polička

 

Naši kluci konečně doma skončili na bedně na 3. místě.

Turnaj hodnotím kladně jak po organizační stránce, tak i po stránce výkonu našeho mužstva.

Pořád však musíme na sobě pracovat.

 

Sestava našeho mužstva: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,Šilar T.,Mareš L.,Doleček J. a M., Stehlík A.,Tejkl M., Kyčmol Š.

 

************************************************************************************

  Přátelské utkání dorostu

   Sobota 08.02.2014

   Lanškroun-Tatenice (muži) 4 : 0 ( 2 : 0 )
   branky: Doležal 2,Veselý, Kyral
   sestava: Karlík - Tovtik,Veselý,Jung,Popelář
                            Vu,Kolomý,Doležal,Paukert
                            Kyral,Sadovský
                            střídal: Krajči

***********************************************************************************

V sobotu 18. 1. 2014 jsme se v Šumperku zúčastnili fotbalového turnaje mladší přípravky. Turnaj odehrálo 8 mužstev každý s každým. Turnaj se nám nepovedl. Pouze 2 zápasy snesou přísnější měřítko. Skončili jsme na pátém místě, kdy o 3 až 5 místě rozhodovala tabulka vzájemných zápasů. Jediným kladem, že Filip Kollert byl vyhlášen nejlepším brankářem.

Výsledky:

Lanškroun - Bruntál 3 – 3  branky: Macháček T. 2x, Vávra M.

Lanškroun - Brníčko 1 – 1  branka: Macháček T.

Lanškroun - Prostějov 6 – 3  branky: Macháček T. 4x, Martinec M., Stehlík A.

Lanškroun - Šumperk A 2 - 5  branky: Martinec M., Macháček T.

Lanškroun - Zábřeh 5 – 0  branka: Doleček J., Vávra M., Doleček M., Šilar T., Macháček T.

Lanškroun - Štenberk 1 – 4  branka: Macháček T.

Lanškroun - Šumperk B  3 – 1 branky: Stehlík A., Kyčmol Š., Doleček J.

Pořadí:

1. ŠumperkA

2. Prostějov

3. Štenberk

4. Brníčko

5. Lanškroun

6. Bruntál

7. Šumperk B

8. Zábřeh

Sestava: Kollert F.,Macháček T.,Martinec M.,,Šilar, T.,Kyčmol Š,Doleček J. a M., Stehlík A., Vávra M.

*************************************************************************************

Přátelské utkání muži

Lanškroun - M.Třebová  3:1  ( 2 : 0 )

branky:15.Knápek,28.Fait,47.Savych

sestava:Wendlig(Hrabáček)-Marek Jiří,Smrkal,Kristek,Krejsar

                                        Černušák,Novák,Skalický,Savych

                                        Knápek,Fait

                          střídali:Stasiowski,Šišán,Krajčí,Marek Jan,

                                     Kučera

***********************************************************************************

Přátelské utkání dorostu

Sobota 01.02.2014

Lanškroun - Třebářov 6 : 0 ( 1 : 0 )

branky: 30.Doležal,53. a 79. Jung,58. a 69. Langr,81.Karlík

sestava: Langr ( Krhoun ) - Kogler, Veselý, Marek, Popelář

                                        Tovtik,Jung,Doležal,Urban

                                        Sadovský, Krhoun

                                    střídali: Karlík, Kučera

********************************************************************************

TJ Lanškroun, fotbalový oddíl  

pořádá

halový turnaj mladší přípravky

ročník 2005 a mladších

sobota 8. 2. 2014 9.00 hod.

pod záštitou

firmy JCEE Lanškroun

Účastníci turnaje :

1. Lanškroun

2. Polička

3. Svitavy

4. Jablonné n. O.

5. Štíty

6. Hlinsko

7. Vamberk

8. Ústí nad Orlicí

 

                   

*************************************************************************************************

25.01.2014

sobota

Lanškroun-Kunčina 4:3  (2:1)

branky:12.Černušák,30.Knápek,55 a 72 Fait

sestava:Wendlig,Stasiowski,Pavelka,Krejsar,Smrkal

                           Šilar,Černušák,Novák,Savych

                           Knápek,Fait

                           (Popelář,Jung,Vodák,Langr)

**********************************************************************************************

Milan Růžička trenér B mužstva 

1.Jak jste spokojen s podzimní části

Spokojen jsem s počtem bodů,které jsme získali , počtem vstřelených branek a předvedenou hrou na domácím hřišti,naopak jsem nespokojen z výkony na hřištích soupeřů.

 

2.Jste první půl roku u B mužstva,jak jste spokojen

Ano,přístup hráčů a spolupráce s vedením "A"mužstva a dorostu je výborná,čemuž nasvědčuje i fakt,že jsme do každého utkání vstupovali minimálně se 14 hráči.

 

3.Cíle pro jarní část

Udržet se ve vrchních patrech tabulky a hlavně udržet střeleckou potenci z podzimní části.

 

4.Chtěl by jste něco pro jaro změnit v B mužstvu

Myslím si,že není potřeba nic měnit a pokud bychom chtěli něco měnit určitě to zůstane v kabině mezi mnou a hráči.

 

5.Soutěž byla celý podzim hodně vyrovnaná.Koho považujete za největší favority na celkové prvenství?

Určitě budou v popředí figurovat týmy,které jsou po podzimu v první pětce.Soutěž je opravdu vyrovnaná a o mnohém napoví úvodní tři kola v jarní části.

************************************************************************************************************************************************************************

Pavel Hrabáček trenér  A mužstva 

 

 

1.Jak jste spokojen s podzimní částí:

 Začátek nové sezóny byl zajímavý tím, že v prvních 5-ti zápasech jsme se utkali se čtyřmi nováčky. Bohužel jsme tuto část nezvládli podle našich představ a získali pouze 4 body. V druhé třetině se náš herní projev zlepšil, ale zbytečnými domácími ztráty s Chrudimí a Poličkou nás stálo body a lepší postavení v tabulce. S poslední částí podzimní sezóny jsme velmi spokojeni, když se nám povedlo získat 13 bodů a probojovali jsme se do 1.poloviny tabulky.

 

2.Přijdou před jarní částí nějaké nové tváře nebo někdo odejde:

 Na jaře by jsme měli nastupovat v podobné sestavě jako v podzimní části za pomoci B - mužstva a dorostu, takže pro fanouška to budou známé tváře. Odchody hráčů jsou zatím v řešení a jedná se pouze o hráče, kteří v poslední době za naše mužstva nenastupovali.

 

3.Jak jste spokojen s posilou Mírou Knápkem a jak u nás dlouho setrvá:

Míra Knápek k nám přišel na roční hostování z Ústí nad Orlicí posílit naši ofenzivní hru. S jeho přístupem a přínosem pro mužstvo jsme spokojeni. Je to správný vzor pro naše mladé hráče a jeho zkušenosti z vyšší soutěže mužstvo potřebuje.

 

4.Plán zimní přípravy:

Zimní příprava začala 10. 1. 2014 na umělé trávě v Lanškrouně. Trénovat budeme 3x týdně a sehrajeme 7 přípravných utkání.

 

5.Jaké jsou vyhlídky na jarní část:

V jarní části bychom chtěli navázat na hru a výsledky ze závěrečné části podzimního období a pokusit se udržet nebo vylepšit naše postavení v tabulce.

 

 

 

 

******************************************************************************************************************

  15.kolo muži A

   Sobota 16.10.2013

  Lanškroun - Dolní Újezd  6 : 0 ( 4 : 0 )

   branky:6. a 39. Šilar D.ml.,9.Richtr M. z pen.,38Knápek,52.Novák,73.Fait

  sestava:Wendlig(80.Hrabáček)-Marek,Urban,Skalický,Stasiowski-

                               Černušák(60.Fait)Novák(69.Smrkal),Richtr,Savych-

                               Šilar(74.Komínek)Knápek(85.Jung)

**************************************************************************************************************************************************************************************

     14.kolo muži A

        Neděle 10.11.2013

        Hlinsko - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 2 )

        branky:26. Knápek,37.Novák

        sestava:Wendlig-Marek,Urban,Pavelka,Stasiowski-

        Černušák(70.Fait)Skalický,Novák(84.Komínek)Savych(89.Jung)

        Knápek,Richtr(80.Vaško)

***************************************************************************************************************************************************************************************

     13.kolo muži A

        Neděle 03.11.2013

        Lanškroun - Litomyšl 2 : 0 ( 1 : 0 )

        branky: 11. a 66. Stasiowski 

        sestava:Wendlig-Marek Jiří(45.Černušák)Urban,Pavelka,Stasiowski

                    Šilar,Novák(89.Smrkal),Skalický,Savych(85.Marek Jan)

                     Knápek(80.Jung)Richtr

                                 

     13.kolo žáci

        Starší žáci

        Neděle 03.11.2013

        Lanškroun - Moravská Třebová 3 : 0 ( 1 : 0 )

        branky: Boščík M.2x,Skalický

  sestava:

  Maršíková(44.Jílek)-Boščík D.,Totušek,Moučka(45.Marek Matěj),Kyselo

                                      Pecháček,Marek Matyáš,Skalický(40.Kučera),Falta

                                      Boščík M.,Bako(61.Šembera)

 

        Mladší žáci

        Neděle 03.11.2013

        Lanškroun -  Moravská Třebová 3 : 2 ( 2 : 2 )

        branky:Maršíková 2x,Brejša V.

 

        13.kolo dorost

        Sobota 02.11.2013

        Moravská Třebová - Lanškroun 1 : 3 ( 0 : 1 )

        branky:21.a 51.Doležal,56.Jung

        sestava: Langr-Kögler,Veselý,Marek J.,Karlík

                              Vu,Kolomý,Jung,Paukert(59.Knápek)

                              Doležal,Sadovský(59.Marek M.)

 

     13.kolo muži B

        Sobota 02.11.2013

        Kamenná Horka - Lanškroun 3 : 0 ( 1 : 0 )

        sestava:Hrabáček-Vodák,Černý,Popelář,Macháček(42)-

        Mizerák Rad.Černušák(66.Šišán)Mizerák M.(83.Kristek)Smrkal

        Fait,Krajči(46.Vacek)

***************************************************************************************************************************************************************************************

        12.kolo muži A

        Neděle 27.10.2013

        Heřmanův Městec - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 2 )

        branky: 17. a 43. Richtr M.

        sestava:Wendlig-Marek,Urban,Pavelka,Stasiowski-

                                 Šilar,Novák,Skalický,Savych(63.Jung)

                                 Knápek,Richtr(86.Vaško)

                                 

        12.kolo žáci

        Starší žáci

        Neděle 27.10.2013

        Litomyšl - Lanškroun 2 : 0 ( 0 : 0 )

         

Sestava: Jílek -Boščík D,Totušek , Kučera , Kyselo - Pecháček,Marek Matyáš(Šembera 60), Totušek , Falta, Skalický - Boščík M., Marek Matěj(Bako36).

 

        Mladší žáci

        Neděle 27.10.2013

        Litomyšl - Lanškroun 1 : 5 ( 0 : 2 )

Branky:20.Brejša, 22.Šípek,32.Brejša,37.Junek,39.Toncer.

Sestava:Toncer, Rohla, Brejša V., Brejša A., Junek, Moučka, Fikejs, Klímek,

            Tesař, Šebrle,Šípek, Zelinka,Pecháček M.

 

     12.kolo muži B   

       Sobota 26.10.2013

       Lanškroun - Sebranice 5 : 0  ( 3 : 0 )

       branky:5. a 16. Černušák,10.Fait,58.Krejsar,76.Mizerák Rad.

       sestava:Hrabáček-Macháček,Kristek,Popelář(65.Černý),Vodák-

       Mizerák Rad(82.Richtr D.)Smrkal,Černušák,Mizerák M.(60.Farkaš)

       Fait(87.Petruň)Krejsar(75.Krajči)

 

       12.kolo dorost

       Sobota 26.10.2013

       Lanškroun - Skuteč 0 : 1 ( 0 : 1 )

       sestava:Langr-Marek J.,Jung,Veselý,Karlík

                            Doležal,Kolomý,Knápek,Paukert(61.Marek Matyáš)

                            Vu,Sadovský(61.Marek Michal)

**************************************************************************************************************************************************************************************

       11.kolo muži A  

       Neděle 20.10.2013

       Lanškroun - Česká Třebová 1 : 0 ( 0 : 0 )

       branka:79.Šilar D. ml.  

      sestava:Wendlig-Marek Jiří,Urban,Pavelka,Stasiowski-

      Šilar,Skalický(67.Macháček),Novák(83.Černušák)Savych(89.Marek Jan)    

      Knápek(89.Jaroš)Richtr     

   

      11.kolo muži B

     Sobota 19.10.2013

     Cerekvice - Lanškroun 1 : 5 ( 1 : 2 )

     branky:1.Krejsar,42.Vacek L.,56.Farkaš,68.a 84.Fait

     sestava:Hrabáček-Macháček,Černý,Popelář,Vodák-

      Černušák(65.Mizerák M.)Smrkal,Farkaš(73.Kuttich),Mizerák R(59.Fait)

      Vacek L,Krejsar(82.Mizerák Rom.)

 

    11.kolo dorost

     Sobota 19.10.2013

     Choceň - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 1 )

     branky:22.Knápek,82.Vu

     sestava:Langr-Marek J.,Veselý,Jung,Karlík

                          Doležal,Kolomý,Knápek,Paukert(89.Popelář)

                          Vu,Sadovský(85.Kögler)

      11.kolo žáci

      Starší žáci

      Sobota 19.10.2013

      Lanškroun - Letohrad 2 : 5 ( 1 : 4 )

      branky:20.a 57.Marek Matyáš

      sestava:Maršíková-Boščík D.(30.Marek Matěj),Falta,Kučera,Kolomý

                Pecháček(66.Šembera),Marek Matyáš,Totušek,Skalický(51.Jílek)

                Boščík M.,Kyselo

      Mladší žáci

      Sobota 19.10.2013

      Lanškroun - Letohrad 3 : 3 ( 1 : 1 )

      branky:Maršíková,Brejša A.,Šípek

***************************************************************************************************************************************************************************************

   10.kolo žáci

     Starší žáci

     Neděle 13.10.2013

     Ústí nad Orlicí - Lanškroun 5 : 0 ( 2 : 0 )

Sestava:Maršíková (Jílek 50)-Boščík D (Šembera 65), Falta , Kučera , Kolomý - Pecháček(Marek Matěj35),Marek Matyáš, Totušek ,Skalický (Bako A.36) - Boščík M.,Kyselo.

 

     Mladší žáci

     Neděle 13.10.2013

     Ústí nad Orlicí - Lanškroun 1 : 1 ( 1 : 0 )

     branky:Šebrle

 

     10.kolo muži A

     Neděle 13.10.2013

     Moravany-Lanškroun 3 : 0 ( 2 : 0 )

      sestava:Wendlig-Marek,Urban,Pavelka,Vaško-

                                        Savych(85.Vodák),Richtr,Novák,Černušák(88.Hrabáček)

                                        Knápek,Vacek(25.Kolomý)

 

   10.kolo muži B

     Sobota 12.10.2013

    Lanškroun B - Řetová 6 : 1   ( 3 : 1)

    branky:10.a 74.Mizerák Ra.,22.Popelář,45. z pen.Petrun,

                    51.vlastní,68.Šišan

     sestava:Hrabáček-Černý(74.Kristek),Popelář,Šilar D.st.,Vodák

        Mizerák Ra.,Mizerák M.(78.Doležal),Smrkal,Farkaš(67.Jaroš)

        Vacek L.(64.Šišan),Petruň(57.Krejsar)

   10.kolo dorost

   Sobota 12.10.2013

  Lanškroun - Přelouč   0 : 1  ( 0 : 1 )

  sestava:Langr - Marek J.,Jung(89.Boščík D.),Veselý,Popelář

                         Doležal,Kolomý,Marek Matyáš,Paukert

                         Sadovský(68.Kögler),Lechnýř

                        

*******************************************************************************************************************************************

      9.kolo muži A

    Neděle 06.10.2013

    Lanškroun - Polička 2 : 2 ( 2 : 1 )

    branky: 2.Knápek, 5.Novák

    sestava:Wendlig-Vaško,Urban,Pavelka,Stasiowski-

                              Savych(35.Černušák)Novák,Richtr,Šilar

                               Vacek(82.Fait),Knápek  

      9.kolo dorost

    Neděle 06.10.2013

    Dolní Újezd - Lanškroun 1 : 2 ( 1 : 0 )

    branky: 47.Knápek, 66.Doležal

    sestava: Langr - Kögler (46.Popelář), Veselý, Jung, Marek J.

                            Doležal, Kolomý, Knápek, Paukert (80.Marek Matyáš)

                            Vu (90.Jílek),Marek Michal (46.Sadovský)

    9.kolo muži B

    Sobota 05.10.2013

    Libchavy - Lanškroun  4 : 0 ( 1 : 0 )

    sestava:Hrabáček-Vodák(29.Mizerák)Černý,Popelář,Macháček-

            Marek Jiří,Farkaš,Černušák(80.Krejsar),Šišán(71.Krajči)

             Petruň,Šilar                         

   9.kolo žáci

    Starší žáci

    Sobota 05.10.2013

   Lanškroun-Česká Třebová 3 : 2 ( 1 : 2 )

   branky:35.Marek Matyáš, 47.Marek Matěj, 57.Bako

   sestava:Maršíková-Boščík D.(47.Bako)(69.Šembera),Falta,Kučera,Kolomý

   Pecháček(55.Jílek),Marek Matyáš,Totušek,Skalický(40.Marek Matěj)

   Boščík M.,Kyselo 

 

     Mladší žáci

    Sobota 05.10.2013

   Lanškroun-Česká Třebová 2 : 5 ( 0 : 5 )

   branky:34. a 39.Šípek 

   Sestava:Toncer, Rohla, Brejša V., Brejša A., Havelka, Moučka, Fikejs, Smejkal ,Tesař, Šípek, Pecháček M.,Maršíková.

  

   

*************************************************************************************************************************************************************************************

     8.kolo muži B

     Neděle 29.09.2013

     Lanškroun B - Kunčina 0 : 1 ( 0 : 0 )

    sestava:Langr-Macháček,Šilar,Popelář,Vodák(84.Kristek)

       Mizerák Ra.(82.Mizerák M.),Farkaš(62.Hrabáček),Smrkal,Krajči(46.Černý)

       Petruň(64.Krystl),Fait

                                                                                                                                                                       

   8.kolo dorost

     Neděle 29.09.2013

     Lanškroun-Třemošnice 2 : 1 ( 2 : 0 )

     branky: 22.Paukert, 45.Jung

     sestava: Langr - Kögler, Veselý, Jung, Marek J.

                             Doležal, Kolomý, Knápek, Paukert

                             Marek M. (90.Boščík D.), Sadovský (90.Kyselo)

 

  8.kolo muži A

   Sobota 28.09.2013

   Holice - Lanškroun  1 : 1 ( 0 : 1 )

    branka: 11.Vacek L.

    sestava:Wendlig - Marek Jiří, Urban, Pavelka, Stasiowski

                     Černušák ( 73.Macháček ), Knápek, Skalický, Savych ( 87.Jung )

                        Smrkal ( 46.Fait )( 88.Jaroš ),Vacek L.      

 

   8.kolo žáci

   Starší žáci

   Sobota 28.09.2013

   Pardubice B - Lanškroun 13 : 0 ( 6 : 0 )

   Sestava:Maršíková -Boščík D.,Totušek , Kučera (Moučka 60), Kolomý - Boščík M., Marek Matyáš, Skalický ,Pecháček, Marek M, Palkovič( Brejša A.65).

 

   Mladší žáci

   Sobota 28.09.2013

   Pardubice B - Lanškroun 1 : 3  ( 0 : 2 )

   Branky: Šípek.2x, Tesař

   Sestava:Toncer, Rohla, Brejša V., Brejša A., Havelka, Moučka, Fikejs, Smejkal , Junek, Tesař, Šípek, Pecháček M.

***************************************************************************************************************************************************************************************

   7.kolo žáci

   Starší žáci

   Neděle 22.09.2013

   Lanškroun - Hlinsko  2 : 2 ( 0 : 0 )

 Sestava:Maršíková -Boščík D., Falta , Kučera , Kolomý - Boščík M., Marek Matyáš, Totušek(Jílek) ,Pecháček(Skalický 45) - Marek M.(Bako 20),Kyselo

 Branka: Kyselo 40, Bako 55.

   Mladší žáci

   Neděle 22.09.2013

   Lanškroun - Hlinsko 1 : 2 ( 1 : 0 )

   branka: Rohla 

   Sestava:Toncer, Rohla, Brejša V., Brejša A., Havelka, Moučka, Fikejs, Smejkal , Junek, Tesař.

 

   7.kolo dorost

   Neděle 22.09.2013

   Hlinsko - Lanškroun 4 : 0 ( 3 : 0 )

   sestava: Langr - Tovtik (28),Jung ( 46.Popelář), Veselý, Karlík

                           Doležal, Kolomý, Marek J., Paukert

                           Sadovský, Vu (74.Kögler )

                          

  7.kolo muži B

   Sobota 21.09.2013

   Polička B - Lanškroun B 1 : 0 ( 0 : 0 )

  sestava:Hrabáček-Vodák(28.Doležal)Šilar,Černý,Marek Jan-

                                      Kolomý,Mizerák Ra.Farkaš,Mizerák M.(75.Tovtik)

                                     Petruň,Kuttich(82.Mizerák Rom.)

                                    

   7.kolo muži A

   Sobota 21.09.2013

   Lanškroun - Chrudim B 0 : 1 ( 0 : 1 )

    sestava: Wendlig - Vaško ( 88.Macháček ), Urban, Pavelka, Stasiowski

                           Marek Jiří ( 73.Karlík ), Richtr M., Černušák, Savych ( 80.Jung )

                           Smrkal (84.Popelář ), Knápek

 

 *************************************************************************************************************************************************************************************

   6.kolo muži B

   Neděle 15.09.2013

   Lanškroun B -  Janov 2 : 1 ( 0 : 0 )

   branky: 55.Marek Jiří,66.Fait

    sestava:Jaroš-Macháček,Richtr.D(47:Vacek.L.)Černý(45.Černušák),Vodák-

                       Marek Jiří(86.Kristek)Šilar,Farkaš,Mizerák

                       Krajči(45.Fait),Krystl(45.Petruň)

 

   6.kolo dorost

   Neděle 15.09.2013

   Lanškroun - Horní Jelení 2 : 2 ( 0 : 1 )

   branky: 79. Karlík, 85. Lechnýř

   sestava: Langr - Tovtik, Veselý, Marek J., Karlík

                                  Doležal, Vu (72.Popelář ), Kolomý, Paukert

                                  Sadovský ( 46. Lechnýř ), Marek M.

 

   6.kolo žáci

   Starší žáci

   Neděle 15.09.2013

   Holice - Lanškroun 4 : 1 ( 2 : 1 )

   branka: Jílek

 

   Mladší žáci

   Neděle 15.09.2013

   Holice - Lanškroun 2 : 1 ( 0 : 0 )

   branka: Maršíková

 

   6.kolo muži A

   Sobota 14.09.2013 

  Žamberk - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

  branka: 73. Černušák

    sestava:Wendlig-Vaško,Urban,Pavelka,Stasiowski

    Černušák(89.Marek Jan),Knápek,Skalický(86.Karlík),Savych(88.Hrabáček)

          Vacek L.,Smrkal(54.Macháček)                                                                                       

************************************************************************************************************************************************************************************

   5.kolo muži B

   Neděle 08.09.2013

   Moravská Třebová B - Lanškroun B 1 : 2  ( 1 : 1 )

    branky: 2.a 79.Černušák

  sestava:Wendlig-Macháček,Richtr D.,Černý(66.Doležal),Popelář(76.Kuttich)

                                  Richtr M.,Šilar D(st.),Šišán(90.Mizerák Ra.),Černušák-

                                 Fait(53.Krystl),Petruň

 

   5.kolo žáci

   Starší žáci

   Neděle 08.09.2013

   Lanškroun - Vysoké Mýto  0 : 8 ( 0 : 3 )

 

   Mladší žáci

   Neděle 08.09.2013

   Lanškroun- Vysoké Mýto  1 : 4 ( 1 : 2 )

   branka: Šípek

  

   5.kolo muži A

   Sobota 07.09.2013

   Lanškroun-Letohrad B 3 : 0 ( 0 : 0 )

     branky: 53., 60. a 77. - Komínek

     sestava:Wendlig-Marek(51.Černušák)Vaško,Stasiowski,Urban-

                        Pavelka,Šilar,Smrkal(45.Komínek),Skalický(88.Popelář)

                        Vacek(80.Macháček),Knápek

 

     5.kolo dorost

    Sobota 07.09.2013

    Heřmanův Městec - Lanškroun 0 : 1 ( 0 : 0 )

     branka: 60.Veselý

     sestava : Langr - Tovtik, Veselý, Jung, Karlík

                                     Doležal, Kolomý, Marek J., Paukert

                                    Sadovský ( 67.Lechnýř ), Marek M. ( 89.Kögler )

*******************************************************************************************************************

   4.kolo muži B

    Neděle 01.09.2013

    Lanškroun B - Verměřovice 3 : 0 ( 1 : 0 )

   branky: 27.Petruň,56.Černušák,75.Fait

   sestava:Wendlig-Macháček(70.Černý),Richtr.D,Stasiowski,Vacek.L-

                           Šišán(68.Krajči),Farkaš(76.Urban),Richtr.M-

                           Mizerák Rad.(20:Černušák)Fait,Petruň(56.Vacek.Z)

 

   4.kolo dorost

    Neděle 01.09.2013

    Lanškroun - Ústí nad Orlicí 4 : 0 ( 4 : 0 )

    branky : 3.,13.,16. a 24. Marek M.

    sestava : Langr - Tovtik ( 42.Kögler ), Veselý, Jung, Karlík

                                Doležal, Kolomý, Marek J., Paukert ( 77.Popelář )

                                Vu, Marek M. ( 69.Sadovský )

 4.kolo muži A

 Sobota 31.08.2013

 Choceň - Lanškroun 3 : 0 ( 3 : 0 )

 sestava:Wendlig-Marek,Vaško(77.Stasiowski),Urban

                         Popelář(45.Macháček)Pavelka,Černušák(75.Šišán)Novák

                         Karlík(60.Kolomý) Komínek,Knápek(80.Hrabáček)

                           

    4.kolo žáci 

    Starší žáci

    Sobota 31.08.2013

    Choceň  - Lanškroun 3 : 0  ( 1 : 0 )

 

    Mladší žáci

    Sobota 31.08.2013

    Choceň  - Lanškroun 4 : 1 ( 3 : 0 )

    branka: Maršíková

***************************************************************************************************************************

   3.kolo žáci

     Starší žáci

     Čtvrtek 29.8. 2013
     Pardubičky - Lanškroun 8 : 0 ( 4 : 0 )

   

     Mladší žáci

     Čtvrtek 29.8. 2013
     Pardubičky - Lanškroun 0 : 4 ( 0 : 3 )

     Branky: 21.Šebrle R., 26. a 27. Klimek Š., 50. Šípek M.

 

    3.kolo dorost

    středa 28.08.2013

    Lanškroun - Holice 3 : 0 ( 1 : 0 )

    branky : 12. a 82. Doležal, 79. Paukert

    sestava: Langr -Tovtik, Jung, Veselý, Karlík

                             Doležal Kolomý, Marek J., Paukert ( 82. Popelář )

                             Vu, Marek M. ( 82. Kögler )

 

  2.kolo dorost

   neděle 25.08.2013

   Lanškroun - Pardubičky / Pardubice C 2 : 0 ( 1 : 0 )

   branky: 44.Doležal, 65.Knápek

   sestava: Langr -Tovtik, Jung, Veselý, Karlík

                             Doležal(89.Kögler),Kolomý,Knápek(76.Marek J.),Paukert

                             Vu, Sadovský (55.Marek M.)

 

      3.kolo muži B

    Ústí nad Orlicí B - Lanškroun B 4 : 0 ( 1 : 0 )

     sestava:Hrabáček-Černý,Richtr D.Stasiowski,Vacek L.(65.Doležal)

                    Šišán(45.Urban),Farkaš(61.Vodák),

                    Mizerák Rad.Krajčí(70.Wendlig) Petruň,Fajt

 

     3.kolo muži A

     Lanškroun - Svitavy B  0 : 2  ( 0 : 1 )

    sestava:Jaroš –Marek,Vaško,Pavelka,Stasiowski(46.Urban) –

                            Richtr,Novák,Popelář(59.Smrkal),Černušák(69.Karlík)

                            Komínek – Knápek.

***********************************************************************************************************************************

                            

      Pohár hejtmana Pardubického kraje

    Zámrsk - Lanškroun 2 : 4 ( 1 : 3 ) 

     branky: 2 Savych,Pavelka,Novák

      Sestava: Wendlig
                   Marek, Urban, Pavelka, Stasiowski
                   Richtr(86 Kolomý), Novák(80 Hrabáček),Smrkal,Savych
                   Knápek(20 Skalický( 77 Černušák), Šilar

 

******************************************************************************************************************************************************************************************  

      1.Kolo Žáci st.

      neděle 18.08.2013

      Starší žáci
      Třemošnice-Lanškroun  8:1 ( 3 : 1 )
      Branky. Falta J.

    

    2.kolo Muži B

    neděle 18.08.2013

    Lanškroun B-Jablonné n/Orl.      4:1  (2:1)

    Branky:19.,63.Fait Ladislav,28.,53.(pen)Šišan -40.Kaška

    Sestava: Hrabáček  -Černý , Urban,Richtr ©,Stasiowski (48.Šilar)

                               Šišán ,Vacek L.,Černušák  (71.Farkaš ),Krajčí-

                               Petruň ,Fait  

       

    1.kolo dorost

    neděle 18.08.2013

    FC Jiskra 2008 - Lanškroun 0 : 2 ( 0 : 0 )

    branky: 48 a 51.Knápek

    sestava: Langr - Tovtik,Veselý,Jung,Karlík

                            Doležal,Kolomý,Knápek,Paukert

                            Vu (69.Kögler),Sadovský

 2.kolo Muži A

sobota 17.08.2013

Třemošnice - Lanškroun 2 : 2 ( 1 : 1 )

branky: 41.Skalický,75.Karlík

sestava:Jaroš-Marek (72.Karlík),Vaško (44),Popelář (65),

                     Stasiowski,Savych(90.Wendlig),Skalický,Novák,

                     Černušák(85.Hrabáček) Komínek (66.Urban),Knápek

 

        

**************************************************************************************************************************************


    Přátelské utkání 13.08.2013

  Žamberk/Letohrad B - Lanškroun 3 : 1 ( 0 : 1 )

  branka : Doležal    

  sestava : Langr - Tovtik,Veselý,Jung,Karlík

                         Doležal,Kolomý,Knápek,Paukert

                         Vu,Krhoun

  střídali : Krejčiřík,Dušek,Urban,Kogler,Popelář

   1.kolo Muži B

    Sobota 10.08 2013 

    Lanškroun B-Čistá        4:2  (2:1)

    Branky:   7.Černušák,31.Mizerák Rad.,72.Fait,88.Vacek Z.

    Sestava: Wendlig -Macháček ,Černý (60.Vacek Z.),Richtr D©-

                 Šišán(87.Hrabáček),Urban,Farkaš(75.Vodák),Mizerák Rad.-

                 Černušák,Petruň(66.Fait),Pavelka

   1.kolo Muži A

    Neděle 11.08 2013

   Pardubičky-Lanškroun   2:1  (1:0)

   branka:93.Smrkal

   sestava:Jaroš-Marek(67.Urban),Vaško,Šilar,Popelář(78.Černušák)-

              Skalický,Savych(46.Stasiowski),Novák,Richtr-Knápek,

              Komínek(63.Smrkal)

           

-*******************************************************************************************************************************************

  Lanškroun A-Letohrad B 2:0  branky:Knápek 2

  Pohár Hejtmana Pardubického kraje

  Pomezí-Lanškroun A 0:4 (0:3)   branky:Knápek3,Vacek Z.

  přátelské utkání

  Lanškroun B-Rudoltice 8:2 (3:2) branky:Petrůň 2,Vacek Z.,Farkaš,Mizerák Rad.Lochmna,Černušák,Richtr M.

  Pohár Hejtmana Pardubického kraje

  SKP Slovan Moravská Třebová  : TJ Lanškroun A   2:3 PK (1:2)

  Wendlig-Marek,Urban,Popelář,Stasiowski

  Richtr(73.Šišán),Novák,Smrkal(46.Černušák),Savych

  Knápek,Komínek(65.Skalický)

  Branky:Richtr,Knápek

  PK:Novák,Knápek,Savych,Stasiowski,Wendlig,Skalický

  NEDALI:Šišán,Černušák

  přátelské utkánÍ

  Lanškroun-Polná (divize D) 1:6  (1:3)

  branka:Richtr M.

  přátelské utkání

  Tatenice-Lanškroun B 1:2  (O:1)

  branky|: Pavelka,Smrkal

 

Kontakt

FO Lanškroun, z.s. T. G. Masaryka 236
Lanškroun
563 01
Miroslav Matějka - sekretář oddílu
mobil: 604247072
matejka.miroslav62@seznam.cz radim.sisan@email.cz